Отговори
# 30
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
mi6ka82 и моето е главично разоложено, а и е ниско долу. Усещането е същото както и при теб, дори и в момента ме побутва точно върху пикочния мехур. Като ми се случи по улицата се спирам за малко докато й отмине беса и после пак продължавам. Наистина е лошо, когато ти се пишка и в този момент бебето е решило да се понамести, тогава  Praynig Grinning

# 31
  • Мнения: 858
Добро Утро мами и малки бебоци по тумбаците и тези който са вече извън тях!
Хайде на кафенце   food010 Днес ще е поредният горещ ден,така че внимавайте с излизането на вън особено по обед!

mi6ka82 усещането ти е познато на всички ни и в този период е съвсем нормално ,бебо се опитва да се намести хубаво и да слезе в таза,а връзките там се преразтягат.Не е много приятно когато си навън ,но е поредното изпитание за мама Simple Smile

Днес се събудих с едни смесени чувства на очакване,радост и страх.Обвзело ме е едно за последно и за първи път.За последно ставам в 10 сутрин и мога да се излежавам,за последно пия кафенце на саме с моя любим без присъствието на другото любимо човече което чакам и т.н. и т.н до безкрай,и всичко ще е за първи път с малкият човек но не мога ясно да си го визуализирам и това или и аз незнам кое ме плаши така,че ми се иска да избягам от себе си.Много е странно.
Преградки и мноого хубав ден  Hug   bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Добро утро и от мен Sunglasses След една кошмарна нощ, жега и безсъние, сега съм изненадващо бодра Laughing Не мисля въобще да си показвам носа навън, понеже вчера прекалих. Ходихме за легло и направо ми се сгади от топлината..

Деннис, усещането ти ми е познато...това, че скоро живота ще се промени, вярно че положително, но все пак коренна промяна, е леко плашещо... И аз се чувствам така нищо, че ми е за 2ри път..Даже ме е страх малко повече от първият...Желая ти успех и стискам палци и ти и бебето да сте добре....

# 33
  • Мнения: 2 123
Здравейте момичета!  Hug
Денис, като прочетох постинга ти направо се просълзих - напълно съпреживявам емоциите ти и се замислих, че аз като "нормално" раждаща бих могла да разсъждавам по същия начин - всяка следваща сутрин. Снощи излязохме да пийнем по нещо навън и като се прибирахме към къщи хванати за ръка - точно такива мисли нахлуха и в моята глава. Странно е наистина. Надявам се, че днес, ще влезнеш поне още 1 път, за да прочетеш най-сърдечното ми пожелание за успешен утрешен ден. Нека ражданетомине леко, възстановяването - още по-леко, а слещата с малкия тигър - незабравимо вълшебна  Hug Ще ви чакам и двамата с нетърпение, скъпа Денис!

Либра, Катнадийн е написала всичко по възможно най- точния начин. Постоянно се моля за вас  Praynig Дано, дано!!!

Мерци, Сладурче, как сте? Ще ни разкажете ли малко повече за първите дни и часове с бебоците и по конкретно за слизането на кърмата, първите кърмения, състоянието и грижата за гърдите ви...?

Момичета, как намирате коремите си? Имате ли чувството, че растат още? Аз нещо не мога да забележа разлика...

# 34
  • Мнения: 137
Здравейте момичета!  bouquet
Обещах да ви пиша и сега си открадвам малко време затова.  Wink
Ами аз влязох в Шейново уж само за два дена, за да ми направят изследвания... пък то какво стана... взеха, че ми назначиха секциото още на следващия ден, защото докторите не харесаха тоновете на нашето момченце и решиха, че така е най-добре за децата. (Аз и д-р Илиев искахме много да родя нормално, но уви... така е било писано Simple Smile )
Операцията мина добре, въпреки че според мен си беше направо кошмар, защото не боли, но усещаш как ти тъпчат и дърпат корема, а това усещане си е доста неприятно. Освен това аз поизплаших анестезиолога, защото ми падна кръвното и не можаха да го нормализират половин час. После горкият излезе да пуши  Flutter толкова го измъчих Sunglasses Имах голяма кръвозагуба, но като цяло всичко беше ок и сега, 10 дена след операцията, съм доста добре, рядко имам оплаквания, все едно не съм оперирана.
Питате ме за кърмата и гърдите Simple Smile На 3 ден след операцията гърдите ми се напълниха, станаха твърди и болезнени и трябваше по цял ден да се боря с тях - правех им топли компреси с хавлиени кърпи за отпушване на каналите, цедене на ръка, защото течеше само много гъста коластра и нея е невъзможно да изцедиш с помпа. След два дни вече можех да се цедя и с помпа. Препоръчвам ви горещо да си вземете помпите в болницата - няма да са ви излишни.
Ще продължа след малко, защото ни предстои хранене!  Laughing

# 35
Либра Ние с мъжът ми продължаваме да се молим за вас. Нека чудото да посети вашето семейство  newsm17 newsm17 newsm17 Пращаме ви само положителна енергия и много много любов.
Денис Желая ти леко раждане и без никакви проблеми.Сигурна съм че първата ти среща с твоето бебче ще е най-щастливият миг в живота ти. Успех и едно голямо гуш  Hug Hug Hug
Знаете ли кое е още по-гадно от отва да ти скача бебо по мехура,когато ти се пишка, докато си навън, да кихнеш, тогава изпускането е напълно сигурно.Знам го от личен опит  Blush  Wink Blush
Някои знае ли ефикасен лек за уморени и подути крака.В тези жеги и с моите 20кг отгоре положението е ужасно понякога.
Момичета, как сте с цигарите?Аз напоследък си позволявам 1-2, за да мога да отида до тоалетна  Blush Embarassed Blush.Знам че не е правилно, но засега това е единственото което ми помага.
Има ли още някоя друга грешница като мен?

# 36
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Здравейте, мили момичета!  Hug
Искам и аз да пожелая успешен утрешен ден на dennis ! Представям си какви силни емоции те връхлитат през днешния ден и се опитвам да гадая какво е усещането, че утре ще станеш майка. Желая ти всичко най- най- хубаво, успех, кураж, всички ще сме с теб!  Hug
Bebo 06 не съм палила цигара от месеци, но в последно време доста трудно се удържам, но все пак успявам. Някак ми е много гузно и не смея, въпреки че и аз имам проблеми с ходенето до тоалетната. Знам как се чувстваш, но още малко остана, стисни зъби и си кажи, че като родиш ще си изпушиш една цигара с кеф без да се чувстваш като грешница!
Целувки!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 360
...Афродита, в 34-та седмица не ти ли пуснаха изследвания ? Аз ги правих преди 5 дни и  в понеделник ще звъня да питам за резултатите. Нали и ти си в Майчин дом - Варна , доколкото си спомням...
Ами да ти кажа, те периодично ми пускат, я урина, я Хб, циман взехме също, от началото на месеца всяка седмица слушат тоновете на апарат, не със слушалка, както бях преди.
Но, останах с впечатление, че за раждане са някакви комплексни изследвания, на когото са му правили да каже, за това питах. На теб какво ти пуснаха, специално за раждането?
Тест за упойките още не са ми правили, мисля нормално да раждам за сега, но пък ако нещо в хода се обърка и се наложи секцио, няма да има време за тест!

Ох, незнам какви точно изследвания са ми пуснали, дадоха ми бележките и аз отидох веднага при лаборантката да ми вземе кръв и да дам урината и цимана. Само влагалищен секрет не са ми взимали. Утре ще се обаждам и без това да питам готови ли са ми изследванията и дали ще ми издават обменна карта за раждане , защото чета, че на другите майчета са им дали вече такава.  Ти нали си раждала сравнително скоро, не помниш ли каква е била процедурата ?  Моето първо раждане беше отдавна и нещата бяха съвсем други, че затова сега не съм много ориентирана. Като отида следващия път на консултация смятам да си запиша всички въпроси,които имам на листче, че все нещо забравям  Laughing.
Bebo06, и моите крака са подути ужасно и докато е толкова горещо няма спасение. Вече за трети път са ми така и нито безсолна диета ме оправя нито почивка с вдигнати крака. Албумин и кръвно нямам, но от отоци и  болки направо не мога да стъпвам.
Какво правите днес в тези жеги, аз имам чувството, че направо се изпарявам вече.

# 38
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
dennis, стискам палци бебо да е добре и на теб бързо възстановяване!  bouquet
Bebo_06 познато ми е това с кохането Embarassed! А за цигарите и на мен ми се припушва чат пат, но не смея да си запаля. За подутите крака и моите са като балони с пръсти, но освен да ги топя в студена вода друго не знам. Преди месец ме облекчаваше много извара по 300 гр. на ден, но сега няма особен ефект и я спрях.

# 39
  • Мнения: 151
Денис, напълно те разбирам как се чувстваш. Мен също ме морят подобни чувства, хем ми остават 9 дни. Хем е сладко, хем страшно, но каквото е такова - хвърляш се в морето и се наслаждаваш.
Стискам палци операцията да мине чудесно и те чакаме. Peace

Сънувах милата Либра. Доника, ако имаш новини, моляте пиши ни.

Шоколадче, приеха ли те при Щерев? Те днес само по спешност работят, но едва ли ще те върнат.

Ирини, и аз ти благодаря за страхотната темичка  Wink

Да попитам нещо - вчера използвах депилатор  Strep за интимните зони и май получих някаква реакция - парещо и много болезнено чувство. Днес вече отшумява, но се чудя дали може да навреди на бебока?

# 40
  • Мнения: 252
Добро утро и от мен! Малко късно, но като не мога да спя през нощта, сутрин си наваксвам! Laughing
Либра, продължавам да мисля и да се моля за вас! Дано наистина те изпишат днес и нещата се наредят по най-добрия възможен начин!
Мила Денис, много се вълнувам за вас! Стискам палци много силно всичко да мине като по вода и утре по това време вече да си най-щастливата мама на света! Наслаждавай се на последния си ден 2 в 1, защото от утре вече светът ще бъде различен за теб! Hug
Относно цигарите отказах ги преди 5-6 години и съм много горда от което.
Ирини, важното е че бебчо се развива добре, а това, че коремът ти е малък може само да те радва!
Хубав ден на всички!

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Динис - успех и късмет! Бързо възстановяване и да не ни забравяш - ще те мислим!

# 42
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Денис ще стискам палци утре всичко да е наред. Като знам , че срещата с твоя тигър е толкова близо и направо тръпки ме побиват. В същото време поставяйки се натвое място ме хваща и страх от "първия път" както казваш ти. Знаейки че от утре на татък едно малко същество ще зависи от теб... ох направо се просълзявам. Бързо възстановяване ти пожелавам след операцията. Здраво и спокойно бебенце.
Бебо 06 не си единствената с цигарите - поне веднъж в седмицата ми се случва да запаля цигара и да я пуша до половината. За собствено успокоение си казвам че всъщност не ги гълтам ама то пак си е вредно. Ако можеш наистина обаче да не пушиш всеки ден може би ще е по добре. Има и други начини - далеч по безвредни за да ходиш до тоалетната. Опитай с плодове на гладно, топло мляко и ако те не подействат - вземи си Дуфалак.

# 43
  • Мнения: 111
Здравейте,здравейте! Не съм била активна тук,тъй като във Варна нямам НЕт(вече се прибрах в София),но искам да кажа колко много се радвам,че го има този форум,че сме толкова единни и се подкрепяме Peace ,че винаги,когато съм имала въпрос,някой ми е отговарял! Благодаря!
И така пожелавам на всички-Сила , Вяра и Спокойствие, че всичко ще бъде наред!
Прегръщам ви и така....>>>
А сега с един въпрос-някой от бъдещите майки ще ражда ли в Майчин дом?

# 44
  • Мнения: 280
Либра МИСЛИМ ЗА ТЕБ И ТВОИТЕ РОЖБИ Praynig baby_neutral baby_neutral ПИШИ...
Денис утре всичко ще е ново различно и вълнуващо Simple Smile Ще се справите с рожбето Peace мисля ви .................
Момичета да се държим както до сега - без огромни проблеми и доброто да бди над всички ни Heart Eyes Heart Eyes
Вълнувам се и не знам какво да пиша за себе си Confused
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт