Проблеми с дъщеря ми

  • 39 960
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 62 595
Не сме. Чакахме да станем пълнолетни.

# 1 546
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Според мен не само госпожиците, а и собствените ти синове биха се притеснявали. Дори повече. На госпожиците дори какво им пука, дет се вика може да не те видят никога повече, или изобщо да не те видят и да не разберат за теб, ако са се промъкнали късно вечер и не останат да нощуват. Но синовете ти не знам как ще седнат да закусят с теб, ако цяла нощ са блъскали таблата на леглото в стената на спалнята ти. Примерно.
Моят бивш живееше с родителите си, но секс у тях сме правили само когато жилището е празно.
Да си водят сега приятелчета на гости няма нищо общо с това да си водят интимни партньорки.

# 1 547
  • София
  • Мнения: 62 595
Вие изобщо няма да изтърпите разни синове с девойките да остават за закуска. Всяка пренощувала девойка ще е потенциална снаха със закъснител. По дефиниция няма да бъде изтърпяна за закуска.Wink

# 1 548
  • Мнения: 3 044
Правили сме, Уейв, разбира се. Абсолютно неудобно си е. Още не мога да осъзная как някой претендира, че сексът с родители в апартамента си е окей. Абсурд.

# 1 549
  • Paris, France
  • Мнения: 14 446
Т.е. да си има отделно жилище за водене на гаджета?
Интересно предложение.
Ще го имам предвид за дете номер 2.

Задължително едно отделно жилище за секс..😂

........ когато се оженят 🥳🤩🥵. Тъй де, няма да притесняват съпрузите си с шумен секс с гаджета.

Сега синът ми играе видео игри и кряка по цяла нощ, дъщеря ми говори с приятели. Това в стаите им. Нищо не чуваме ако не идем към килера.

Не сме по цял ден в къщи. Пътуваме и двамата. Преди епидемията винаги единият се прибира към 23.30-24ч или по-късно. Като заидват гаджета ще излизаме по-често и няма да се прибираме, особено мъжът ми 😎.

Майка ми я нямаше с дни. Даваше и нощни дежурства. Не водех гаджета да не оцапвам, но ако исках, можеше. Половината деца живеят с един родител.

Мъжът ми ме е водил у родителите си за ваканция. След като се оженихме пак. Сексът не е различен и закуската също.

Вие изобщо няма да изтърпите разни синове с девойките да остават за закуска. Всяка пренощувала девойка ще е потенциална снаха със закъснител. По дефиниция няма да бъде изтърпяна за закуска.Wink

Те пък девойките умрели за негостоприемно семейство с подозрителни родители. Дъщеря ми подиграва децата, които нямат право да си водят приятели у дома, а какво остава за момче.

# 1 550
  • Мнения: 4 628
Ами и аз от сегашна гледна точка не мога да си го представя, но с тийн акъла си съм го правила без да ми пречи. Та явно и на тези хора не им пречи особено.

# 1 551
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Ами аз не съм правила в детската си стая, първото ми гадже  беше малко по-голям, на квартира... и там. После аз се изнесох, наехме обща квартира и тъй. На 18 бях. То със съквартирант в другата стая е кофти, какво остава ако е майка ти... няма начин.
Преди 18 си гледах уроците. Joy  Не съм си го поставяла за цел да чакам пълнолетие, просто така се случи.

# 1 552
  • София
  • Мнения: 62 595
Каква друга стая, съквартирантът често е на съседното легло на метър. Винаги съм им се чудела в общежитията как го правят този номер.

# 1 553
  • Мнения: 4 976
С моя тийн,сега лятото се засичаме за картко време през седмицата.
Аз се прибирам от работа,той излиза с приятели.
След 2-5г предполагам,че ще е пак същото.Та ако съм му осигурила жилище,а той избере да остане в къщи няма да е любов към мен,а към удобството някой да се грижи за него.

Хубавото на младежките години е повечето пламък и по-малкото разум и задълбаване. .Нима сте забравили?!

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 22:15 от Рози и Бодли

# 1 554
  • Мнения: 3 044
Ами и аз от сегашна гледна точка не мога да си го представя, но с тийн акъла си съм го правила без да ми пречи. Та явно и на тези хора не им пречи особено.

Винаги ми е пречило. То съобразяване за шум, то съобразяване да не се завари някой с някой гол, когато отива към банята, та съобразяване и къде точно да се прави секс. Никва свобода на действие. А въобще да не коментирам, че проведох следния разговор:
Майка ми: Кой е този?
Аз: Пламен.
Тя: Ок, кажи на Пламен да изхвърли боклука като си тръгва

Мда, окей. Мерси.

# 1 555
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво стана с Пламен - върна ли се?

# 1 556
  • Мнения: 3 044
Нямам спомен вече, но помня, че съвсем сериозно изхвърли боклука момчето, какво да прави Grinning

# 1 557
  • Мнения: 6 935
Темата е избягала от същността си.

Замислих се за следното. Ако едно дете е на 30+, а родителите на около 60 години - нормално е при тях да почнат разни леки здравословни проблеми и т.н.

Наистина ли някоя от вас си вярва, че за детето й е по-добре да живее с възрастен родител, с неговите оплаквания и затруднения, отколкото с партньор или съквартирант/ка?

Защото "не бих никога си пратила детето да живее другаде, ако вкъщи си му е най-добре" за мен означава, че има майки, които искрено вярват, че е възможно вкъщи да си му е най-добре..?!? Сериозно ли? Вярвате си, че вашата компания би била по-добра от тази на други млади хора/гадже и т.н.? Учудващо е доста това.

Ама като се сетя за майката, която стана дама на сина си на бала, май почвам да схващам...

Естествено, че всеки нормален си мисли на 30+ детето му да е във връзка, по възможност официална и с деца..... що за въпрос?!
Обаче ако не е...  кое е по-доброто да дели мизерна квартира съквартиранти, щото така е модерно или да си е вкъщи?
Всяко дете/човек си го решава за себе си.

# 1 558
  • Мнения: 4 628
Аз хич не съм го мислила толкова. Имах си приятел на близка до моята възраст, идваше вкъщи, затваряхме вратата... банята беше точно пред стаята ми, скок подскок - не сме имали проблеми, хаха. После той излезна на квартира, ходих там - разбира се беше по-добре като бяхме сами. Обаче по едно време и съквартирант имаше, та май по-зле беше, отколкото вкъщи. Grinning Накарахте ме да се замисля за учениците по общежитията, наистина си бяха по 2-ма човека в стая. Може да са се разбирали нещо единият да излезне за няколко часа и т.н.

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 22:32 от Уейв

# 1 559
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Каква друга стая, съквартирантът често е на съседното легло на метър. Винаги съм им се чудела в общежитията как го правят този номер.
За студентска тройка не сте ли чували? Двама правят секс, а третия се прави, че спи. Joy
Иначе гаджето ми не беше на общежитие, а на квартира и си имаше собствена стая... поне това.

Общи условия

Активация на акаунт