Проблеми със свекървата, съпруга и обличането на детето

  • 12 721
  • 217
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 12 006
Dansinа,
1. Преди раждането и изобщо забременяването пак ли ходехте да спите при мама?
2. Ти защо ходиш, защо не го оставиш сам да си ходи?
3. Защо търпиш подобно отношение?
4. Какво му обичаш?
5. С какво те пряави щастлива?
Нито един отговор на въпросите ми... както и очаквах. Явно сама осъзнаваш в какво положение си, ама искаш всичко с магическа пръчица да се промени - е, няма да е с магическа пръчка, а с товето поведение - евентуално може би.

# 151
  • Мнения: 2 220
Авторке, ама как си се овъртолила. Нашите, вашите, колата, бизнеса, свекървата. Селска идилия. Мъжът ти е пълен п**ьо без извинение. Мъжете си търсят мекото-някой да наготви, да им гледа детето, те да си почиват, че са се преуморили, кеф. Изпращай детето с баща му на село, като толкова иска да ходи, а ти си почивай, или си остани с детето у вас. Много си мекушава, такива хора не ги разбирам. Аз съм много серт и затова никой нищо не ми казва, не търпя акъли и вмешателство. И детето ми никой не го поглежда, ако искам и голо ще го изкарам навън. Но мъжът ти е голям проблем. Да беше гледала малко повече при избора.

# 152
  • Мнения: 72
И аз не мога да си обясня защо иска да спим там, все да се притеснявам как ще вляза в бянята, дали мъжа на зълва ми ще ме завари по пижама ...

Здравей, авторке!

Нека мъжа на зълва ти те види и мокра и гола, и изпълнена с желание за кекс ... Какво лошо има? Млада си, а мъжът ти предпочита майка си пред теб ... Нека те види. Нека на другите им стане неудобно.
Ако мъжът ти те пита защо се разхождаш така - му кажи, че ти не желаеш изобщо да си тук и да те води в планината, защото е тясно. И щом те е довел при мамата си - ще те търпи гола и мокра пред други мъже, щото е тясно, да свиква ...

Но, ти, авторке - това няма да го направиш. Някак си нямаш смелостта. Тогава защо пусна темата?
Сюжетът е класически - за един мухъл, който не се е отделил от мама си. Тя не го е отбила и няма желание да го отбива. По- добре й е да суче от нея.
А ти си на последно място за него.

Още си млада - можеш да си намериш мъж, за който да си на първо място и да се съобразява с теб. Но ти не си такъв тип бунтар ...

Какво бих направила аз на твое място? Въпреки, че не съм на твое място и да не дава Господ да бъда! Пу, пу, пу!

Не само бих се моткала гола и мокра пред мъжа на зълва ти, но бих си и легнала с него. Бих правила див, мръсен и необуздан кекс. Бих викала, виела и стенела от удоволствие, бих събрала цялата махала със стенанията си ... И бих продължила с кекса - нека се учат Simple Smile))

После, разбира се - бих си тръгнала завинаги Simple Smile Но, преди това на мъжа си ще кажа, че такъв страхотен кекс никога не съм правила в живота си Wink Simple Smile) А мъжът на сестра му е истински мъж, а не като него - лигльо и има гооооолям инструмент ... многоооо по- голям от неговия Wink А за мен е било истинско удоволствие. Такова удоволствие никога не съм изпитвала, ама никога Simple Smile)

С пожелание за страхотен слънчев ден ... в планината Wink

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 08:16 от May Vlladimirova 635155

# 153
  • Мнения: 1 327
А свекъра да вика ли за секса? Ако ще е приключение и тръпка, да си изпълни поне един фетиш.. 😀

# 154
  • Мнения: 9 583
Владимирова, не е ли най-добре да извика и свекървата, и сестрата и да се почват. Мъжът й да гледа и да се учи.

# 155
  • Мнения: 72
Много моля без нападки Simple Smile)

Ако не долавяте иронията ми в поста - жалко Simple Smile) Много жалко Simple Smile)

Относно свекъра - лично аз не бих си легнала с моргата ... а колкото до свекървата - имате доста извратено подсъзнание Simple Smile)

По- полека, моля Wink Simple Smile)

# 156
  • Мнения: 72
А свекъра да вика ли за секса? Ако ще е приключение и тръпка, да си изпълни поне един фетиш.. 😀

Хахахахаха Simple Smile))

А, не - той е стар и може да хвърли топа Simple Smile)) Той може само да вика ... отстрани Simple Smile)) Нищо повече Simple Smile)))

Хаххаахахха Simple Smile))

# 157
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Наскоро четох за една рускиня, която за да отмъсти на проклетия си мъж изнасилила брат му и баща му. Така се прави, няма шест пет. Какво ще ги вика, това да не е парад по желание... Да ги мята там наред и толкоз.

# 158
  • Мнения: 12 626
Авторке, разбери се с мъжа си. Свеки жената е на възраст, а продължавате да очаквате от нея какви ли не екстри. Ако мъжът ти не се съгласява да стоиш сама в апартамента, докато той е на село - иди при вашите.
Компромис: да изчакаш да започнеш работа и тогава да се изнесеш.
Не съм изобретила колелото и топлата вода с тези съвети, защото са дадени поне 20 пъти.

Аз не разбрах какви още свободни апартаменти притежавате, след като се е наложило свеки да се изнесе от собственото си жилище, за да се нанесете вие.

Авторке, това, че колата е твоя, защото мъжът ти я е купил на твое име, го забрави. Изобщо не е сигурно кой е дал парите, понеже свеки е Шеф-диригент и мъжът ти е изцяло зависим от нея. Не му се сърди, защото това е неговият живот и неговата майка. Явно ти си странично разклонение. Като такова си помисли така ли искаш да живееш.

# 159
  • София
  • Мнения: 19 143
Обсъждането и излагането на своята гледна точка без обиди и скандали не е за всеки.
Подготви си една реч и когато пак стане дума да ходите - изнеси я, без квалификации като "простакеса".
1. Обясни му, че с тях той се променя към по-лошо и явно иска да покаже, че те контролира.
2. Обясни, че при децата терморегулацията не е добре развита и ако детето настине - ти ще го гледаш, а не той.
3. Обясни, че при наличие на климатици не е нужно да се завирате там всеки уикенд. Плюс семейството на сестра му.
4. Обясни, че нежеланието ти да ходиш у техните не означава, че той  ще си позволява да те гони и че ако си отидеш - може и да не се върнеш повече.
Може да имате много свободни жилища, но не са твои, нали? Вашето жилище не е дори на мъжа ти, предполагам, а на техните. Така че еманципирай се малко, защото правата и отговорностите вървят заедно.

# 160
  • Мнения: 93
Здравейте отново, от скоро се върнах на работа. Детето се гледа от бабите и баща му, но започна да се изнервя твърде много, поради причината че свеки гледа и децата на зълвата, които цяло лято почти ще са при нея. Те са значително по-големи и бесни. Малкия започва да им подражава един вид и страшно много се превъзбужда от техните игри. Започва да капризничи, става много нервен, отказва да се храни, да пие вода дори. Не дава да му смениш памперса дори, постоянно реве. Не знам вече какво да правя. Всичко идва от това че като спим на село той е повече време с тях и се превъзбужда и после е рев дълго време. Дайте съвет.... нито мога да спра баща му да ходим там, нито да контролирам другите деца( все пак не са мои),зълвата дори да етам е само тялом там..
Когато детето е при майка ми е супер спокойно и много я слуша, ама тя има подход...

# 161
  • Мнения: 9 583
Ами, да започнем отначало тогава! Не разговаряте ли със съпругът ти? Сляп и глух ли е?
Какъв съвет да дадем?

# 162
  • София
  • Мнения: 34 933
Ще ти напиша решение, но ТИ няма да го направиш .

Намирате на детето ясла, частна ясла или гледачка. Работите, гледате го и ВИЕ го възпитавате. Ходенията секват и детето си знае кое му е леглото и възглавницата.

# 163
  • София
  • Мнения: 3 129
Супер изненадващ развой на историята. Никой не очакваше, че детето ще се гледа от свекървата и авторката ще е недоволна от подход, методи и обкръжение.
Тази жена ви гледа децата, бизнеса, аз малко я съжалявам вече.

# 164
  • Мнения: 3 094
Защо ТИ ходиш там? Заинатяваш се, плоскаш се на дивана и не мърдаш от апартамента. Какво ще направи, ще те вземе на ръце да те изнесе?! Остави таткото, свекървата, зълвата и още който е там да се оправят с превъзбуденото дете и да им реве на главите.

Общи условия

Активация на акаунт