Проблеми със свекървата, съпруга и обличането на детето

  • 12 781
  • 217
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 361
Е, как успява свекървата едновременно да прави бизнес и да гледа деца по цял ден? Ако тя гледа децата, кой работи тогава? Нещо много странна ми се вижда тази история. Намерете си ясла или се разберете с майка ти, ако иска да гледа детето.  Разбери се със съпруга си най-сетне.

# 166
  • Мнения: 1 090
Съветът ми отново е: отбийте се от гърдата, запишете детето на ясла или вземете гледачка. Плащайте ѝ, ще го гледа както искате, пък и може да осъзнаете цената на някои услуги.
Никой не е длъжен да гледа внучета или да си дава детето да му го гледат баби. Поне в моята реалност.

# 167
  • Мнения: X
Та, какъв е развоят на драмата? Детето и братовчедите да не са се съблекли голи в местната кръчма да посрамят родата? Надявам се, че в тези коронавирусни времена са били поне по маски.

# 168
  • Мнения: 9 361
Та, какъв е развоят на драмата? Детето и братовчедите да не са се съблекли голи в местната кръчма да посрамят родата? Надявам се, че в тези коронавирусни времена са били поне по маски.
Ами, просто сега почти двегодишното си проявява характера и върши щуротии, защото има кой да го подкокоросва. Нали не мислиш, че при наличието на още 2 деца бабата се е вторачила в бебето. По-скоро гледа къщата да не падне.

# 169
  • Мнения: X
Ужасно! Значи има опасност детето да си събуе чорапите през август. Накъде отива този свят?!

# 170
  • Мнения: 9 361
Според мен още през юли.

# 171
  • София
  • Мнения: 35 101
Авторката да държи гащите, че е време за второ.

# 172
  • Мнения: X
Чий гащи? Ако са на авторката, за второ ще ѝ трябва помощ от Светия Дух.

# 173
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Не е казала свеки - не са го направили!

# 174
  • Мнения: 1 625
Дансина, не знам какво очакваш.11 страници всички ти обясняват какъв е проблема и какво е решението. Отделете се! Ако мъжа ти не иска, се стегни и се отдели сама с детето. Нито свекървата, нито сестрата са виновни. Била ви правила скандалите. Скандалите си ги правите заедно, защото сте се събрали мамин Мунчо със слабохарактерна женичка, която не знае как да си гони интереса. Първо си признай, поне пред себе си, че проблема не е във свеки, която се меси, а във вас двамата с мъжлето, дето не можете да си отвоювате място за семейството.

# 175
  • Мнения: 93
Здравейте отново, малкия става почти на 3 а нещата са същите с разликата че отказвам да ходим често при техните, малкия походи малко на ясла, но го спряхме поради ред причини. Отношенията са ни същите..., когато сестра му не е тук с децата и не ходим при тях се разбираме, но когато тя дойде се съюзява със свеки и проблемите отново започват

# 176
  • Мнения: 9 706
И искаш нови 11 страници обяснения да си гледате живота и семейството?

# 177
  • Мнения: 93
Искам да кажа, че въпреки че пуснах детето на ясла, тя не спира да се меши в това как да си гледам детето, мъжа ми ми казва че от тук нататък той командва и че не съм знаела как се гледа дете

# 178
  • Мнения: 9 706
Ами, оправяйте се с мъжа ти, не със свекървата. Какво толкова не можете да уточните с него?!?

# 179
  • Мнения: 2 001
Чудесно - остави го цял ден с баща му и им гледай сеира. И като ревне малчо за теб, кажи: Не знам как.

Общи условия

Активация на акаунт