Проблеми със свекървата, съпруга и обличането на детето

  • 12 786
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 215
Ами оплели сте се като свински черва, финансово, присъствено, емоционално, всякак. По собствено желание.

# 211
  • София
  • Мнения: 35 103
Слагай райбер и бележка "Няма ме, не ме чакайте скоро"

# 212
  • Мнения: 1 090
1. Зълвата няма никаква вина за твоите тревоги. Тя проблеми с теб няма.
2. Апартаментът, за който има ключ детето е ваш? Или е на свекърите? Защото ако е на свекърите, значи си е тяхна работа кой има ключ.
3. Как си задължена са ходиш да ядеш и спиш на село?  Това си е твой избор.
4. Личното пространство носи и лични отговорности.

# 213
  • Мнения: 9 361
Не ходи на село. Нека само мъжът ходи.

# 214
  • Мнения: 6 764
Да, аз също щях да напиша, ако апартамента е ваш, прибираш си ключовете.
За ходенето, идват си всяка седмица, какво да им гледате толкова, ако беше веднъж на два месеца по-става, ама така... Пък това дайте да се видим, а то едни маси, едни чудесии, много го мразя аз. Лично аз съм отказвала много пъти такъв тип "виждания".
Мъжо ти, като не може да скъса пъпната връв, да си ходи колкото иска, казваш му не ми е приятно, не желая и толкова.

# 215
  • София
  • Мнения: 23 096
Доколкото разбрах, апартаментът не е на младите, а на свекърите.
Авторке, защо не си хванеш детето и не отидеш за неопределено време при майка ти. И без това казваш, че то се чувства добре там.
Трябва да съм пълен мазохист да живея в такъв цирк.
А мъжът ти не е читав, да знаеш.

# 216
  • Мнения: 2 039
 В момента  в който идват непоканени,си вземаш детето и казваш,че си поела някакъв ангажимент и отиваш при майка си за 4-5 дни.
Като го направиш два-три пъти ще се осъзнаят.
Явно нямаш сили за пряка конфронтация и ще трябва да се пребориш с номера.
Иначе се стягай и си намери работа Няма нужда всички да имат собствен бизнес.Детето ако има здравословни проблеми,ще ги израсте до третата година.То на градина,ти на работа и включваш таткото в грижите.

# 217
  • Мнения: 2 749
Една година от началото на темата не само, че няма промяна, но и по-зле става. Май няма смисъл от приказки.

Общи условия

Активация на акаунт