ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 53

  • 59 295
  • 832
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 3 818
Славова, браво за волята! Ти си моят герой! Юли месец ще се опитам максимално да се мобилизирам и аз да направя един режим или някаква вариация с редуване на плодове и зеленчуци /с един ден изключение, защото имаме рожден ден вкъщи и поръчах тортата вече:stuck_out_tongue:/

# 751
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Циндил, благодаря ти! 🙂
Успех и на теб и драскай някой ред, аз ще продължавам да следя темата и след режима - друго си е, когато е споделено и една друга се надъхваме и мотивираме! 😊

# 752
  • Мнения: 89
Браво slavova! Аз не успях да издържа повече от 5дни миналия месец,но сега отново съм на плодове. Мисля да направя 3 дни този път.
Миналия месец правих диетата от 31.05 до 4.06 с цел сваляне на кг. Започнах 63 +
Сега съм 58.5. Захранването ми беше никакво ,не го спазих изобщо. А се нахвърлих на пържола със салата , на следващия ден сладко ,но положителното е ,че вече усещам кога съм се нахранила и ям много по -малко от преди ,което е супер.
Целта ми е 55кг до втората седмица на август. На 30 юли пак ще повторя с плодуването. Определено има ефект !

# 753
  • Мнения: 3
Мами, отдавна не съм се подлагала на каквито и да е по-тежки режими. След раждането съм с 13 кг над това, което бях преди. Днес съм първи ден на плодуване от 20, които съм замислила. Целта ми е от 70кг до 58-59 да стигна. Как намирате сили и мотивация да продължите? Имате ли препоръки към литература по въпроса? Аз гледам в момента стари мои снимки и нови такива, но само се депресирам.

# 754
  • Мнения: 1 378
На мен ютуб филмчетата за д-р Емилова ми действаха много надъхващо и ободряващо. Успех на всички плодуващи!

# 755
  • Варна
  • Мнения: 184
Здравейте, идвам да се отчета 🙂 Приключих 30 дневно гладолечение! И от днес започвам 20 дневно захранване.
Резултатите: По време на режима за два дни имах замъгляване на очите. От пролетта съм с очила за близко виждане/четене. Сега в края на режима не са ми необходими, чета си без тях 🙂
Лекувам-намалявам възел на щитовидната жлеза, като режима го правя от 10 години някъде с цел да избегна операция и да си регулирам хормоните и при двете постигам успех - хормоните са в норма, а възела намалява, като този път от ден 14 включих и масло от тамян да си мажа възела и вътрешен прием капки тамян /то е композиция не само тамян/ На 10.08 имам час за ендокринолог, да чуя и неговото менение 🙂
Към ден 20 започна да ми заглъхва лявото ухо и така и до днес, един ден заглъхва, два дена е добре, надявам се скоро отшуми този проблем
Към 18-20 ден като ходя по малка нужда, в края на изхождането не щипене, а някакво неприятно леко болезнено усещане, изчистване. Продължи до към ден 27-28
Ден 22-ри започна с леки, тъпи болки в бъбреците. През ден 23-ти продължиха тъпите болки, до към 18 часа и се започна един кошмар. Гадене, повръщане..... Успях да заспя към 21-22 часа. И в 00.18 часа се събуждам с ужасни болки - такова нещо изкарах от стомаха си, до 5 сутринта. Успях да заспя и алармата в 7.15 ме събуди за работа. Продължих с повръщането до към 9 часа и тръгнат - това е вече ден 24 ти. Къде ми беше лошо, къде ми беше добре и в 15 часа ми "светна". Бях като нова, все едно нищо не е било. Изкарах кризата успешно 🙂 Имала съм и преди бъбречни кризи - песъчинки и камъчета, не ми е за първи път. Като тинейджър често, след това все по рядко - скоро не бях имала.
И да дам резултат и за килограмите 😉 Започнах 65,500кг, днес в ден 1-ви от захранването и след края на гладолчението съм 56,500кг 🙂

# 756
  • Мнения: 2 280
Гладолечение или плодолечение?В смисъл приемахте ли плодове?
Иначе браво за куража и резултатите!

# 757
  • Варна
  • Мнения: 184
Calabria, плодолечение Simple Smile , карам го по книгата гладът - приятел и лекарство - та от там. Не съм правила сух глад и воден пост не съм правила Simple Smile

# 758
  • Мнения: 1 002
Креми, браво за многото дни и хубавите резултати!

# 759
  • Мнения: 1 378
Браво Креми! Поздравления за търпението и добрите резултати! Ти плодувала ли си в началото при д-р Емилова или направо сама започна?

Аз получих резултатите от последния кръвен преглед днес. Еми никакво подобрение за 14 дни плодолечение. Черният дроб даже е складирал още мазнина точно както се опасявах. Може би нещо грешно направих, но не живея в България и не мога да отида за толкова дълго време в прословутата клиника. И не смея да рискувам самолечения повече.

# 760
  • Варна
  • Мнения: 184
мама- ени, не съм била при д-р  Емилова никога. В началото като започвах, опипвах почвата Simple Smile с 3 дни, след това с 5, после 7 и така докато стигна 30 дни. Но се сещам за моята лична лекарка. Правим изследвания точно преди да започна поредното пролетно плодолечение и тя ми казва хормоните не са добре, трябва да започнеш лечение с лекарства на медицината, които аз отричам Simple Smile Не й казвам какво предстои. След 2 месеца отивам, пускам нови изследвания и отивам при нея с резултатите и тя сваля очилата и ми казва. Това не е възможно без лекарства. Какво си правила. Гледа, гледа. Почнах да разказвам. Тя онемя. Та ходя само за консултация и да ми измерят възела при докторите Simple Smile Последно по време на к.вида последната ендокриноложка каза че спешно пролетта трябва да вляза за операция за възела на щитовидната жлеза. От тогава до сега, почти вече не се забелязва тоя възел. А беше 4.4 см. Тя каза над 4 см е задължителна операцията. Не ги слушам много лекарите аз. Сега на 10.08 ще ходя да ми го измерят. При теб може да е много затлачено тялото и да имаш нужда от повече плодувания докато дойдат резултатите. Изцяло се водя и чета книгата на Лидия Ковачева и преди всяко плодуване я препрочитам отново. Аз за всички тези години само мисля че 2018, 2019 и 2021 не успях защото родих и след това ми беше трудна нагласата

# 761
  • Мнения: 2 280
Мама-ени,учудващо за мазнината в черния дроб,че се е увеличила..ще съм благодарна някой да сподели инфо,може ли да е резултат от фруктозата в плодовете,защото в тях освен фибри и фруктоза,не знам какво още би оказало влияние...трябва да се разровя.

# 762
  • Мнения: 1 378
Калабрия, никак даже не е учудващо. В много статии пише точно че при гладуване черният дроб трупа още повече мазнини. Аз още преди да започна режимът споделих страховете си и се оказаха с основание. Но пак казвам - за мен това беше първо плодуване и може да съм сгрешила някъде - например не пиех чай, само голяма чаша кафе с малко мед сутрин, също така пия само газирана вода, защото мразя обикновената, няколко пъти ядох диня и даже веднъж грозде, а те са с много фруктоза...

# 763
  • гр.Видин
  • Мнения: 292
Здравейте, днес ми е 18 ден /ще правя 20/. За първи път ми е. Правим го заедно с ММ. Честваме се много добре. Но и двамата имаме замъглено зрение, което не отшумява. Някой има ли идея на какво се дължи?  Доста се притеснявам от захранването. Пише, че по-трудно. Дано се справим.

# 764
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Преди това имали ли сте проблеми с очите?
На мен ми се замъглява ако стана рязко от легнало положение,но отминава за няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт