На море в България 2020 г.! - 3

  • 42 658
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 765
Че то да не е за пръв път да има проблем с канализацията някъде по черноморието?
Този случай е нещо много-по сериозно заради мащабите си. Интензивното развитие на фитопланктона ще доведе до недостиг на кислород във водата и много риба ще измре.
Вече имаше репортаж на масово измиране на рибата във Варненския залив.
Абе репортаж, тук в града откакто се стопли времето си мирише на море, както се казва по нашенски. Като духне откъм морето през деня и е приказка. Дъщерята преди години, отиваме в Гърция и знаете ли какво ме попита? Защо не миришело на море Simple Smile Сещайте се защо.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 489
Запис в новата тема. Ние засега няма да си отменяме резервацията. Аз също не съм много за чужди туристи основно защото са от страни, които са пламнали в момента. Хем искат да им оправим туризма и да почиваме в Бг-то, хем си искат чужденците. Ние почиваме тук с децата по принуда, иначе щяхме да отпрашим в Гърция и да не ни видят очите.

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 00:02 от Spastik Children

# 32
  • Мнения: 25 597
Българското правителство прави всичко възможно да пренасочи българите към Гърция, вместо към Черно море.
Дано комисионите си заслужават...

# 33
  • Мнения: 3 044
Записвам се и аз да следя. На този етап възнамерявам да си направя 5 дневно море за рождения ми ден средата на юли, но аз традиционно си ходя на Арапя, на бунгала, пък там туристи няма. За сметка на това напоследък има прекалено много хора Sad  Ще се раззвъня тези дни да видя къде има места, че нищо не резервирах, изчаквах да видя какво ще стане.
Вчера скокнах до Градина - ох, бях забравила колко брутално хубаво е, когато няма хора и заведения там. Една чиста, кристална вода, едно спокойно - Рай. Натам още даже магазините не са отворени, за сметка на брутални строежи, които се вихрят.

# 34
  • Мнения: 2 523
Хайде и аз да се запиша, въпреки, че тази година май ще се размина с морето. Поне да следя отзивите на тези, които ще имат тази възможност да отидат на море.
И аз така. За другата година предлагам първата анкета да бъде : "Кои ходихте на море и кой хотел сте доволни и кои само "мирисахте" морето чрез четенето на темата тук".

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
И аз да благодаря на Русалка за темата.
Наваксвам, че бая сте изписали. 😊
Повдигнахте въпроса за плащане
на ПОС устройства по родните ни курорти. Би било прекрасно, въпреки, че много се съмнявам да се случи. Така биха излезли "на светло" оборотите, които правят, а оттам и повече данъци за хазната. А дано, ама надали...

# 36
  • софия
  • Мнения: 2 911
Аз искам освен тук някъде да изтипосам Ник Травел като некоректни..

# 37
  • Мнения: 2 523
Какво ще се случи с хората, пили вода с уран?
Да не забравяме, че някои бири като Бургаско например, се правят с хасковска вода и се дистрибутират в цяла България.

# 38
  • Мнения: 6
Никога повече Никтравел,първо ми предложиха 12.06,като им отказах ми предложиха 11.07.Платих си цялата сума и днес 4 дни след плащането ми казват,че не могат да препотвърдят резервацията.Пълни аматьори!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Скрит текст:
Хайде и аз да се запиша, въпреки, че тази година май ще се размина с морето. Поне да следя отзивите на тези, които ще имат тази възможност да отидат на море.

И аз така. За другата година предлагам първата анкета да бъде : "Кои ходихте на море и кой хотел сте доволни и кои само "мирисахте" морето чрез четенето на темата тук".
Ха ха ха това предложение ми хареса. 👋 Аз май ще съм от вторите. Нещо не мога да се престраша да дам втори шанс на родното черноморие.

Скрит текст:
Един от последните ни горчиви опити: Сядаме да вечеряме в ресторант в центъра на Поморие, който изглежда доста добре, цените по-високи от стандартните за града. Едното дете си поръчва пишешка пържола от бут (или пилешко бутче), не помня вече, останалите избираме други неща. Сервитьорката носи поръчката, всички сме доволни, изглежда вкусно - ще се яде! По едно време детето с бутчето ме бута - "мамо, под кожата на пилето ми има лед"! Викам сервитьорката, показвам й ледените кристалчета и културно й казвам, че отказвам бутчето, и искам да се смени с друго ястие. Получавам отговор: "Ама вие какво си мислите, че някой ще ви го прави сега ли? Та това е от обяд".... И скандалът започна......

# 40
  • софия
  • Мнения: 2 911
Никога повече Никтравел,първо ми предложиха 12.06,като им отказах ми предложиха 11.07.Платих си цялата сума и днес 4 дни след плащането ми казват,че не могат да препотвърдят резервацията.Пълни аматьори!
За кой хотел? Искаха ли доплащане?  Идиоти са те. Ще настоявам да ми върнат парите до 3 дни!

# 41
  • Мнения: 6
Никога повече Никтравел,първо ми предложиха 12.06,като им отказах ми предложиха 11.07.Платих си цялата сума и днес 4 дни след плащането ми казват,че не могат да препотвърдят резервацията.Пълни аматьори!
За кой хотел? Искаха ли доплащане?  Идиоти са те. Ще настоявам да ми върнат парите до 3 дни!

За Бела Виста.Парите ще ги върнат до месец след края на ИП,така ми отговориха ама дали става въпрос за положение или обстановка не е ясно.Не искаха доплащане,дори последно ми предлагаха пак 12.06,но няма как тогава.

# 42
  • Мнения: 6 298
Тези от Ник Тривел са просто ужасни. Провалиха лятото на много хора. Скрили са се като мишки и дори телефоните не вдигат. Не знаят изобщо какво да направят. 

# 43
  • София
  • Мнения: 1 489
Как да съм сигурна, че при сключен договор със Съни турс за ранна резервация януари и предплащане 50%, от хотела няма да ми поискат да си доплатя над тази сума, като пристигна? Питам защото тази тема се повдигна в една друга група, че във Визит не си били актуализирали цените, а хотелите вече са ги били вдигнали. Та питам пак - сключили дме договор със Съни за определена сума, а хотелът вдига сега цените. Какво правим? Остават ли си старите цени за нас?

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
В договора ви има ли такава клауза, че ако хотела вдигне цената междувременно трябва да доплатите? Ако няма би трябвамо да не доплащате.

Общи условия

Активация на акаунт