Любители на кучета - 105

  • 24 476
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 10 514
Момичета, мой Ласинко го помните. Нали? Преди малко ми се случи да видя собственика му. Отворил си заведение за българска кухня. Още като ме видя, ме повика и тръгна да вади телефона си. Показа ми къде е в момента Ласи. Направил му клипове! Ласи има голям зелен двор. На клиповете лежи на тревичка на сянка, не е вързан. Малко са му се разтекли кафеви секрети по очите, но като цяло много ме изненада доброто отношение на стопанина. С радост ми го показа, да съм спокойна. Това че е снимал Ласи много приятно ме изненада. Аз, разбира се, го мисля постоянно, като минавам покрай срутеното заграждение, какво ли стана с него, къде ли го заведоха и оставиха... Но сега съм една идея по-спокойна. Ласи вече не спи в мизерията и калта. Дано да е в добро здраве! Друго не ми остава да му пожелая. Много съм развълнувана в момента, с мокри очи ви пиша...
Бях без маска и с детето и не можах да си позволя да стоя много при стопанина, да видя повечко, но щом е отворил заведение, предполагам, че вече ще го виждам по-често и ще направя опит дори да ми прати някое от клипчетата, да ви покажа и на вас... Бъдете здрави, момичета, и вашите четериноги приятели също!

# 737
  • Мнения: X
Ами Ника много го мислех аз Ласи. Сега нали нямам много време и много нови хора, а старите ми липсват Heart много се радвам, че е добре

# 738
  • Мнения: 10 514
Ох, извинете ме, от вълнение, не видях, че имало нова тема. Минавам там. Simple Smile

# 739
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Благодаря, че сподели,ami_ nka! Често си спомням за него, но не исках да те питам, за да не те разстройвам. Има нова тема, момичета Simple Smile

# 740
  • Мнения: 1
Кучето ми пръхти , мисля че в ноздрата му има осил. Какво да правя?😟😟

# 741
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
Спешно при вет! Успех!

# 742
  • Мнения: 977
Кучето ми пръхти , мисля че в ноздрата му има осил. Какво да правя?😟😟
Заведи го на ветеринар. Осилите не са шега работа,ние много си изпатихме. Дано успее да го изхвърли докато киха!! Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт