Секс без презерватив

  • 24 376
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 215
Иди на гинеколог и му сподели че желаеш пълни изследвания. Прочети за рисковете от забременяване при различните контрацептиви. Изгради си навик за редовни профилактични прегледи, не хапят.

# 16
  • Мнения: 346
Свирки, като му правиш, пак ли е с презерватив ? Ако отговора е НЕ, тогава с няма какво да се притесняваш за болести. Вече сте в една лодка така да се каже. Според мен, за изследвания .. най-добре консултация с психолг си направи, ще ти помогне да преодолееш хипохондрията.

Успех.

НЕ ПРАВЯ. Wink

# 17
  • Мнения: 11 624
Какво хлапе. - казва, че е 30 годишна жена.
Авторката, 99% съм сигурна, че имаш инсулинова резистентност и поликистосни яйчници. Следствие- нередовен цикъл. Вероятно и повишен тестостерон. Наричат го накратко СПЯ. Почети малко по темата, ще ти е полезно. Този синдром може да се контролира доста успешно, стига да попаднеш на добър ендокринолог и гинеколог. И тук в здравния раздел има такава тема. Успех и обърни особено внимание на този проблем, който е много важен за здравето.

# 18
  • Мнения: 346
Какво хлапе. - казва, че е 30 годишна жена.
Авторката, 99% съм сигурна, че имаш инсулинова резистентност и поликистосни яйчници. Следствие- нередовен цикъл. Вероятно и повишен тестостерон. Наричат го накратко СПЯ. Почети малко по темата, ще ти е полезно. Този синдром може да се контролира доста успешно, стига да попаднеш на добър ендокринолог и гинеколог. И тук в здравния раздел има такава тема. Успех и обърни особено внимание на този проблем, който е много важен за здравето.

Яйчниците ми са ок.
Преглед ми прави гинеколожката.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
В ХЕИ има кабинети за безплатно изследване на СПИН,сифилис и хепатит.Отивате и двамата,вземат ви кръв.Каквото не е включено там,може да си го пуснете в частна лаборатория.
Гинеколог взема секрет от жената за микробиология,от мъжа се взема от уролог,в някои лаборатории ви дават указания как сами да си вземете секрет,но аз бих предпочела да е от лекар.
Хубаво е и за човешки папиломен вирус да се изследвате.
Уф,той ти е първи.Ами все пак си пусни изследвания.
Аз лично никога не бих се съгласила на секс без презерватив без да съм се убедила,че човекът е отговорен и без изследвания.
А за пазенето-пий хапчета.Много нежелани бременности се получават при прекъснат полов акт.

# 20
  • Мнения: 11 624
Какво хлапе. - казва, че е 30 годишна жена.
Авторката, 99% съм сигурна, че имаш инсулинова резистентност и поликистосни яйчници. Следствие- нередовен цикъл. Вероятно и повишен тестостерон. Наричат го накратко СПЯ. Почети малко по темата, ще ти е полезно. Този синдром може да се контролира доста успешно, стига да попаднеш на добър ендокринолог и гинеколог. И тук в здравния раздел има такава тема. Успех и обърни особено внимание на този проблем, който е много важен за здравето.

Яйчниците ми са ок.
Преглед ми прави гинеколожката.
Смени я.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Няма нищо страшно,прегледът при гинеколог не боли.Дори не е и гадно,на практика е малко неудобно,че се разкрачваш пред непознат човек,но това е лекар,професионалист,който прави стотици такива прегледи на месец.

# 22
  • Мнения: 1 156
Не разбирам тези лъжовни теми. Когато пускаш такава и търсиш помощ, трябва да си искрена. Нямаш 30 години, но и не си на 20. Да приемем, че наистина ти е първи, възможно е. Как така обаче никога гинеколог не те е преглеждал " отдолу "? Всеки профилактичен преглед го изисква. Факта, че си голяма а нямаш най - елементарни познания в тази сфера не говори добре за теб. Да те е страх от обикновен преглед, да не знаеш къде и какви изследвания се правят, да се чудиш дали е възможно ти да го заразиш.... С какво да го заразиш, нали ти е първият? И не му правиш свирка?! Безумни неща.

# 23
  • Мнения: 346
Не разбирам тези лъжовни теми. Когато пускаш такава и търсиш помощ, трябва да си искрена. Нямаш 30 години, но и не си на 20. Да приемем, че наистина ти е първи, възможно е. Как така обаче никога гинеколог не те е преглеждал " отдолу "? Всеки профилактичен преглед го изисква. Факта, че си голяма а нямаш най - елементарни познания в тази сфера не говори добре за теб. Да те е страх от обикновен преглед, да не знаеш къде и какви изследвания се правят, да се чудиш дали е възможно ти да го заразиш.... С какво да го заразиш, нали ти е първият? И не му правиш свирка?! Безумни неща.

Ами странна съм ,но не и глупава ако ме смяташ за такава . Simple Smile
Днешните 15 год знаят повече от мен ,но и са се проебали на 15 .
Нека съм странната .И да първи ми е в секса да.

# 24
  • Мнения: 2 495
Ограмоти се малко .
Теб те е страх от преглед , свиквай , ако искаш да си здрава . Имаш нередовен цикъл , това означава че всеки месец ще трепериш дали не си бременна . Ами,пробвай веднъж. Ако забременееш ,какво става ,  дали ще те вземе твоя човек ?

# 25
  • Мнения: 346
Ограмоти се малко .
Теб те е страх от преглед , свиквай , ако искаш да си здрава . Имаш нередовен цикъл , това означава че всеки месец ще трепериш дали не си бременна . Ами,пробвай веднъж. Ако забременееш ,какво става ,  дали ще те вземе твоя човек ?

Много ясно ,че да!
Вие не четете ли предните постове Simple Smile писала съм ,че смятаме да заживеем заедно .А също и че му се иска да си имаме бебе.
А това е божа работа -на мнение съм когато стане.
На него не му е целта сега да стане .Просто ми сподели,че иска да пробваме без и дали съм съгласна.
А за бебчето и двамата ще бъдем много щастливи дори ако сега се случи.

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 21:09 от strahlivata

# 26
  • Мнения: X
За единия секс с омешване на соковете бати и делемите изкарвате. Доставете си удоволствие без притеснения. Хиляди хора са го преживели.

# 27
  • Мнения: 39 317
Ма как ще си на 30, не си преглеждана от лекар и имаш инсулинова резистентност, а мислиш че не си болна. Не, не си болна, но имаш проблем който може да се контролира.
Хлапе си, ясно е.

# 28
  • Мнения: 3 488
Нередовният цикъл изисква преглед и медикаменти, за да стане редовен.
А на обещанията, че ще ме пази не бих се доверила, защото прекъснатия полов акт е изключително несигурен.
В този смисъл презервативът си остава чудесно средство за гарантиране на някакво Що-годе спокойствие за Вас.

# 29
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте ,май тук е по редно да бъде темата.
Аз ще карам набързо.Бихте ли споделили при вас как беше това изживяване -без презерватив?
Притеснявахте ли се -за болести или за бременност?
Ние сме заедно от година и малко,до сега винаги е било със.Но му се иска да пробваме и без.Като ми каза ,че ще внимава и ще ме пази.
Той ми е първи,а преди мен е имал едно момиче.
Аз все пак се притеснявам,случайно да не ми има нещо и да му го предам(страх!).Дали е възможно?
Какви изследвания се правят (и аз и той) ?
Да няма притеснения заради това питам,бих си направила и ще му намекна ако иска да си направи.
И само да добавя имам проблем с цикъла и ми е доста нередовен,последно бях на д-р-> инсулина ми е висок.
И ще пия хапчета още няколко месеца .И двамата все още нямаме 30г.
Темата е малко объркана може би (но хем се притеснявам да му откажа)хем и разни мисли ми се въртят..
Много моля без нападки Simple Smile Нали затова сме хора да си помагаме .
Като жена, преживяла целия си брачен живот без презерватив и без аборти като последствие, ще ти кажа.
Важно е дали той наистина може да се владее така, че да не допусне забременяване.
Съмнява ме, след като е имал само едно момиче преди теб и винаги е бил с презерватив.
За мен, задължително трябва да вземаш противозачатъчни, за да не забременееш непредвидено, ако връзката ви не е достатъчно сериозна.
Но, ако си нямате доверие до степен да ви е страх, че може да си предадете нещо, имате проблем.

ПП. Нередовният цикъл е още едно основание да не предприемаш опити без противозачатъчни.

Общи условия

Активация на акаунт