Близнашки майки не се майте.а по-скоро с нас се запознайте II

  • 14 621
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 964
жанче много пораснали малките и се разхубавили, ама и фотографа май си сменила, тези снимки по-готини ми се виждат, ама като помня какви парички даваш за тях .....  Sad
имат ли си сайт малките принцески ? да видим още хубавини  Hug

Да последните два пъти като правихме снимки си бяхме в БГ и ни снима фотографа дето ни снима и сватбата,той е голям професионалист,снимките дето ги правихме в САЩ бледнеят пред неговите а и взима три пъти по малко за услугата Laughing

# 241
  • Мнения: 1 419
Да се похваля като първа фукла и клюкарка, запознахме се с Айла в петък  Mr. Green Видях и бебочките й, само дето от разстояние и без да ги понащипя, че бях тръгнала да се разболявам  Embarassed

А сега съм си и болна де и  след двудневна проба с хомеопатични и резултат задържане на началния стадий, реших да си послушам лекаря и да не чакам повече - та от днес съм на антибиотик  Sick За това ми решение допринесе и новината от една приятелка, че много хора около нея са вече с плевмонии и бронхити, щото не са се лекували добре, а са се опитвали да лекуват вируса като настинка  Sad

Но... стига черни мисли за днес, има и нещо хубаво - все по-често усещам юнаците, вече и десния по няколко пъти на ден (до скоро предимно левия риткаше само усетно)  Heart Eyes А онзи ден бяхме на преглед, където потвърдиха половете и че всичко що трябва го има и си е на място  bowuu А кто тегло са вече по 400гр. и си отговарят на седмиците!  Grinning

# 242
  • Мнения: 3 336
Да се похваля като първа фукла и клюкарка, запознахме се с Айла в петък  Mr. Green Видях и бебочките й, само дето от разстояние и без да ги понащипя, че бях тръгнала да се разболявам  Embarassed

А сега съм си и болна де и  след двудневна проба с хомеопатични и резултат задържане на началния стадий, реших да си послушам лекаря и да не чакам повече - та от днес съм на антибиотик  Sick За това ми решение допринесе и новината от една приятелка, че много хора около нея са вече с плевмонии и бронхити, щото не са се лекували добре, а са се опитвали да лекуват вируса като настинка  Sad

Но... стига черни мисли за днес, има и нещо хубаво - все по-често усещам юнаците, вече и десния по няколко пъти на ден (до скоро предимно левия риткаше само усетно)  Heart Eyes А онзи ден бяхме на преглед, където потвърдиха половете и че всичко що трябва го има и си е на място  bowuu А кто тегло са вече по 400гр. и си отговарят на седмиците!  Grinning

Ая, като живеех в  Испания широко кометираха това, че ако имаш вирус, антибиотика не помага въобще. Вируса минава за 3 дни обикновено, ако се задържи повече и се усложни, тогава може да се приложи лечение, но антибиотик за вирус Thinking

Ти се знаеш най-добре, разбира се Hug

Браво на юнаците, сега започват футболните срещи в корема ти Crazy

# 243
  • Мнения: 7 803
за вирусите съм на същото мнение. изобщо в бг се дават лекарства за щяло и нещяло, а АБ е просто класика  Tired

# 244
  • Мнения: 134
за вирусите съм на същото мнение. изобщо в бг се дават лекарства за щяло и нещяло, а АБ е просто класика  Tired
newsm10 и аз не го разбирам това - защо ще пиеш лекарства и то антибиотик, без изобщо да си болна. Класиката , която чух е "чакай да дам на детето сироп за кашлица да не вземе да се разболее точно когато сме на почивка"  Confused

# 245
  • Мнения: 7 803
 elina точно за такива неща говорех и аз  Hug  дава се панадол профилактично след имунизция  Shocked или за една хрема се капят по 5 вида капки  Shocked или за Т 38 градуса се вика линейка  Shocked

# 246
  • Мнения: 1 419
ми аз не почнах да ги пия веднага  newsm78
дори доста се поколебах, но се изплаших, че не минава и на 4-я ден реших да ги почна.
Прихванах го от мъжа ми, който повече от седмица се опитваше да се лекува без антибиотика, който му бяха изписали, но не стана - започна да го пие и се пооправи вече. Инче и той беше твърдо против - това било срещу бактерии, а не срещу вируси. Не знам... надявам се да не съм сгрешила  Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 74
Aya стискам палци скоро да се оправиш! Praynig Така или иначе вече си решила да го пиеш тоя антибиотик , дано поне да не е от най-силните !

# 248
  • Мнения: 1 419
Вече съм към края на лечението (остана само утре  Crazy) и съм на оправяне - слава Богу, температура не вдигнах  Blush Иначе антибиотикът се оказа от най-чистите, в листовката му пише, че става за кърмачки, което ми даде доста спокойствие. Малко след това пък научих, че една приятелка си е изкарала бременността (преди 6 години) до голяма степен на антибиотици  Thinking
То да не се налага де, ама си е друго да си по-спокоен  Crazy

# 249
  • Мнения: 1 419
Бях на преглед и не мога да пропусна да се похваля  Flutter
Видяхме юнаци + атрибути, плацентите и т.н. - всичко им е наред, шаврукаха си доволно и щастливо  Heart Eyes Порастнали са пак доста и си вървят по-големички - с една седмица по-големи излизат от възрастта си  Grinning Като му казах на лекаря, че има шанс заради генетичното ми наследство да се родят по-големички, той ми каза - след 28ма седмица душа да ти е яка  Crazy
А лошата новина е, че хемоглобинът ми е паднал много бързо - от 126 преди 3 седмици на 108 сега, та започвам пак хапове  Rolling Eyes

Настинката почти си замина, а днес приключвам и с антибиотика, та със слънцето навън, изгрява слънцето и в моята душа  Laughing

# 250
  • София
  • Мнения: 12 270
  Браво Aya много добри новини  Simple Smile

# 251
  • София
  • Мнения: 148
Aya много се радвам за теб(атрибутите са много важни bowuu) за антибиотика-аз също трябваше да пия изписаха ми някъкъв много добър с бавен разпад или нещо подобно беше изпих си го и това е не мисля,че има последствия.Ти се пази и леко бременеене(за Hb не се притеснявай 108 не е толкова страшно Hug)

# 252
  • Мнения: 3 336
Мацки, къде се покрихте?

Хайде всяка да мине да се отчете, кой къде ще кара празниците и какви подаръци ще купувате за домочадието Mr. Green

Моята Ели проходи смело - направи 5-6 крачки и се задържа права след това. Ники още не смее да се пуска толкова смело, той е още на по 2-3 крачки, които обикновено завършват по задник Joy

# 253
  • Мнения: 1 419
И аз същото си мислех днес по-рано, че никой не е писал скоро  newsm78

Честито, Мишленце  Hug Представям си какво събитие е това за вас  Heart Eyes Скоро ще тичаш след бебоците в парка  Joy

За празниците, накупих повечето подаръци - останаха още малко, но смятам и тях да отхвърля в събота  Flutter Най съм горда за откритието за бабите - ръкохватки ръкавица и квадрат, страхотна топлоизолираща материя с коледни мотиви - на кедрови клонки (нали това беше коледното чудо дето изобразяват  Thinking)
Иначе ще ги караме тук в София - най-вероятно в къщи или друга тиха компания като нас, че аз хич не ставам за шумно и опушено място, камо ли закована часове на един стол  Crazy

Иначе пак бях на преглед (нали при двама лекари ходя  Crazy) и пак се видях с юнаците  Heart Eyes Порастнали са доста - по 600 и 700 грама са съответно и са си много добре  Mr. Green Док каза да постискам поне още 9 седмици (вече по-малко, защото това беше в събота). Иначе го питах за раждането кога ще се разбере дали ще раждам нормално или секцио. Той каза, че няма какво да се натискам за нормално, защото риска от усложнения бил доста голям и по-добре да правим секцио направо  Rolling Eyes Аз лично бих пробвала и нормално, но май се настройвам за секцио вече  Tired
Другата новина при мен е, че съм вече +10 кила  Whistling

Отчетох се - хайде и другите да идват  Grinning

# 254
  • Мнения: 134
Честито на Мишленце и от нас! Много рано проходили юнаците - браво! При нас Димо проходи на 1 годинка, а Вени на година и 2 месеца - тя доста дълго време я беше страх да се пусне и едва, когато се почуства 100% сигурна го направи. Но сега и двамата вече тичат като луди  Wink

Ая, браво и на вас! Че какво са 10 кила, я не се побърквай - ще ги свалиш после за нула време. Аз съм за нормалното раждане  newsm10 (сигурно вече 100 пъти го написах покрай тези теми в последно време  Rolling Eyes). Стига да няма някаква причина за секцио, каквато явно при теб засега няма и дай боже до края да няма. Но за мен това са антилекари - да ти препоръчват секцио, без да има причина затова. Няма нищо опасно в нормалното раждане, стига екипът около теб да е добър. Тук в Германия жените се борят да раждат нормално. Изчакай с решението и виж как ще се развият нещата.

Ние също най накрая купихме подаръците (всъщност на мъжо още нищо не съм купила, защото не мога да излезна насаме  Confused - надявам се да успея до Коледа  :roll). Последните две години празнувахме все вкъщи с приятели - поради ясни причини, но тази година най накрая и ние ще мръднем... с децата , ама все пак е някакво разнообразие.
За съжаление няма да сме с най близките си хора  Cry

Общи условия

Активация на акаунт