Близнашки майки не се майте.а по-скоро с нас се запознайте II

  • 14 653
  • 302
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 803
Лелее, дай Боже всичко да е наред с мама и бебоците  Praynig
А що за гръбначна инфекция е това?  Shocked И как така изведнъж се появява  Sick

Оф, надявам се да се стабилизират и оправят нещата.

Рене, дръж ни в течение, моля - ще наминавам и в темичката ви  Embarassed
Aya къде видя да пише гръбначна инфекция  Shocked говори се за гъбична, причинена от гъбички
 Blaga много силно ти стискам палци, нека малките принцеси са добре  Praynig

# 226
  • Мнения: 1 419
Aya къде видя да пише гръбначна инфекция  Shocked говори се за гъбична, причинена от гъбички
 
Ами така се шашнах като го прочетох това, че съм прочела глупост  Embarassed  ooooh!
Много съжелявам ако съм подвела някой  Sad

Но пожеланията ми остават  Praynig

# 227
  • Мнения: 7 803
ти пък сега се шашна още повече  Hug аз не исках да ти се карам   bouquet

# 228
  • Мнения: 74
Здравейте момичета!  bouquet
Преди малко говорих с Блага! Каза че се чувства добре и ,че докторите казали,че за сега ще задържат бебките! Само това успя да ми каже, защото не беше убобно га говори!
Дано изкарат колкото се може по-дълго! Praynig Praynig Praynig Важното е ние да сме с тях! Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 148
Дано да успее да удържи колкото може повече стискаме палци Praynig

# 230
  • София
  • Мнения: 12 304
  Ох дано наистина останат в мама колкото се може повече и когато се родят всичко да е наред  Praynig

# 231
  • Мнения: 7 803
добри новини са това  Hug

# 232
  • Мнения: 1 419
Ох, дай Боже да останат вътре още известно време  Praynig

# 233
  • Мнения: 255
Ще стискам палци за малките душички и за мама Блага Hug

Последни данни за нас днес бяхма на консултация
Пламчо е 8.000кг-74см
Михаелка е 6.420кг.-67см
Момичета кога се слагат в проходилка малките и кога мога вече да ги оставям да стоят  newsm78

# 234
  • Мнения: 7 803
в проходилка никога не съм ги слагала. за стоенето ми се вижда рано  Thinking

# 235
  • Мнения: 964
В проходилка ги сложих на 4месеца и половина за стоене за стоене незнам към 6месец взех да ги слагам седнали в количката newsm78

# 236
  • Мнения: 7 803
жанче много пораснали малките и се разхубавили, ама и фотографа май си сменила, тези снимки по-готини ми се виждат, ама като помня какви парички даваш за тях .....  Sad
имат ли си сайт малките принцески ? да видим още хубавини  Hug

# 237
  • Мнения: 105
и аз се моля от сърце всичко де е наред и да ги задържи

# 238
  • Мнения: 355
Блага, стискам ти палци и се моля всичко да е наред с всички вас!   bouquet

# 239
  • Мнения: 3 336
Намерих превръските момичета! Благодаря за инфото!  bouquet
Помните ли Блага, тя също е бременна с близнаци в 27-а седмица и пише понякога при нас! Вчера се е случило нещо лошо с нея! Аз говопих с мажа й снощи! Каза ми ,че сутринта са изтекли води от едната плацента и веднага са я приели в МД! Останали са  малко води , но докторите са преценили да извадят бебчетата след около 4 дни! Остановили са, че е станало така от гъбична инфекция достигнала до плацентата, за която док който е следял бременноста  е знаел и  е обърнал внимание! Но явно е било късно когато са започнали да я лекуват!? newsm78
Да се помолин да са силни бебенцата и да се справят в кувиозите! А Блага да бъде най-силната жена на света в онзи момент!
 Много ме е страх! Дано всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

Според мен може и от лечението да е, на мен ми се спука единия мехур точно през нощта, когато за първи път сложих свещичка за гъбична инфекция. Докторката ме беше предупредила да започна слагането на свещичките 3 дни преди да ме приемат за планово секцио. Затова още на другия ден на обяд  ме приеха с изтекли води. После и двете ми деца бяха на антибиотици, защото леквоцитите им били повишени, което е индикация за инфекция.

Моля се за Блага, дано и двете дечица са добре и всичко да е наред Praynig Praynig Praynig

Моите в проходилка не съм ги слагала, обаче ще прохождат всеки момент. Стоят прави от 2 месеца съвсем спокойно, иначе се изпаряха още на 7-мия месец, първо Ники, после и Ели.

Общи условия

Активация на акаунт