Гоблин - нестандартна и вълнуваща фентъзи драма с корейски финес

  • 26 552
  • 729
  •   1
Отговори
# 435
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Добро утро и спорна нова седмица!
Аз преборих About is love и започнах Mr.Honesty. Добре тръгна, хвана ми интереса. Поредния шеф ръб, груб, но справедлив, който никога не лъже. Разбира се с травма в детството и ранима душа.
Тя-отново бедна и наивна, но пък умее да послъгва.

# 436
  • София
  • Мнения: 266
Аз съм доволна от Moon lovers, харесва ми, остават ми още 3 епизода да го приключа, изгледах го много бързо Simple Smile Давам палец нагоре Simple Smile

# 437
  • Мнения: 5 384
Не съм гледала нищо наскоро, но ми попадна пред очите 1/2 ot 1 еп. на Waiting for Love  - да го  гледам ли, заслужава ли си? https://www.vbox7.com/play:50767bd875

ПП Радвате ме, пълните ми темичката, един ден,ако реша пак да захапя филмогледането, ще имам енциклопедия с отзиви и препоръки Simple Smile

# 438
  • Мнения: 6 756
Камея, то е само два епизода. Правят такива мини-драми, когато трябва да запълнят някакъв интервал между два сериала.

# 439
  • Мнения: 5 384
Изгледах първи еп. Waiting for Love , забавно, а и интересно - за прохождането във връзките, съвети,...комични ситуации,... преразказвам го на тийнейджърката вкъщи, че е заета и не може да го изгледа сега, но пък е в такъв период Simple Smile

# 440
  • вятърничава
  • Мнения: 1 855
А симпатягата,дето съветва по телефона, къде е играл? Гледала съм го някъде,но не мога да си спомня.Как му е името?

# 441
  • Мнения: 6 756
Даниел Че е единият главен. Има доста роли. Скоро коментирахте Фантом с Джи Соп. Там те двамата бяха с разменените лица.
Другият е Им Ши Уан. Той е идол от групата ZE:A, но добре се представя и като актьор. Пак Хьонг Шик, който също може би познавате от драмите, също е член на тази група.

# 442
  • вятърничава
  • Мнения: 1 855
Даниел Че е единият главен. Има доста роли. Скоро коментирахте Фантом с Джи Соп. Там те двамата бяха с разменените лица.
Другият е Им Ши Уан. Той е идол от групата ZE:A, но добре се представя и като актьор. Пак Хьонг Шик, който също може би познавате от драмите, също е член на тази група.

О, да да Daniel Choi.Точно аз го гледах този Фантом и той беше едно от малкото хубави неща в този сериал. Хареса ми там, не беше дърво като повечето участващи. Ами тук ми изглеждат доста младичък.
Те корейци, японци, тайци по принцип не остаряват, като мумии са.

# 443
  • Мнения: 5 384
Този ми ти Даниел /Киде във филма/е много чаровен и ролята му хубава, че и мъдър за възрастта си, че и правилни съвети дава, а, бе, много ми харесаха двете серии, искам още такива кратки и смислени, и с послания, и романтика, и обрати... Уж предвидим сюжет, а всъщност не , непредвидими ситуации и  финал.

# 444
  • България
  • Мнения: 6 209
Ако търсите романтична комедия, пародия с елементи на разследване препоръчвам:


I've Fallen For You (2020)
На седми епизод съм и се забавлявам много. Grinning
Актьорите са много добре подбрани.

# 445
  • DE
  • Мнения: 9 068
Лигавото същество с нацупените устнички в главната роля не мога да  го понасям Grinning заради нея не бих  гледала.

# 446
  • България
  • Мнения: 6 209
А на мен много ми хареса, точно за ролята. Grinning
Не е противна, като оная Роска, която тикат заедно с Раба във фентъзитата.. Joy

# 447
  • София
  • Мнения: 266
Добре, изгледах Любовниците... наистина осраха нещата накрая доста. Все пак като цяло беше хубаво преживяване, просто трябва да се гледа по-полека.

# 448
  • Мнения: 9 192
Лигавото същество с нацупените устнички в главната роля не мога да  го понасям Grinning заради нея не бих  гледала.
И я бяха оставили да се лигави на Майки в My Amazing Boyfriend 2 Imp

# 449
  • DE
  • Мнения: 9 068
Дори заради Майк не го догледах, едва я издържах няколко епизода. Не, че сценария беше абсурден Rolling Eyes Grin

Общи условия

Активация на акаунт