Гоблин - нестандартна и вълнуваща фентъзи драма с корейски финес

  • 26 562
  • 729
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 192
А пускала ли съм как накрая се женят и всички денсят и Майки се оказва пълно дърво.

# 451
  • DE
  • Мнения: 9 068
Давай, тъкмо да се посмеем, нищо че е певец и танцьор, нито може да пее нито да танцува Sweat Smile
Поне като актьор няма грешка.

# 452
  • Мнения: 9 192
Последният епизод - 27.00 мин


И го обличаха в пижами страстоубийки
Скрит текст:

Моето тай Heart Eyes по време на карантината така си сменяше крушката в банята и се правеше,че така спинка,но няколко месеца по-рано беше минал през шоуто Off Gun Fun Night,а там освен игри и закачки ги разпитват за навиците им за заспиване+с какво обичат да се обличат преди да се озоват в страната на Морфей или тай еквивалента му.
Скрит текст:

# 453
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Mr. Honesty-амииии, бива. Нито спечелих, нито изгубих, че го гледах. Бързо върви, няма много разтягане на сюжета, сравнително хубава главна двойка и разбира се неизменната нуна+по-малък обожател за втора двойка. Напоследък постоянно се натъквам на такава конфигурация и при корейците, и при китайците. Яко пропагандират връзките на млади момчета с какички , явно имат проблем със старите моми.

# 454
  • DE
  • Мнения: 9 068
И четиримата танцуват в стил краката ми пречат Sweat Smile
Така да не му отива на Майки с боядисана коса, най-хубав е с черна.

# 455
  • Мнения: 9 192
Дават всичко от себе си за финала Joy

Нали знаеш,че Майк е снимал миналата година в американски филм с Пиърс Броснан. Продуцентите на филма са се изказали доста ласкаво за него,че е харизматичен и талантлив.
Tук може да се види


В Абу Даби е сниман.
Ама аз искам в тай да го гледам.

# 456
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Взели са го за цвят предполагам, и да покрият квотите за Оскарите Smiling Imp
А и Тим Рот се появява на 2:17.

# 457
  • Мнения: 9 192
Е,той е сниман и квотите му идват като бонус Yum Ама ще може да се бори. Hands Muscle
Иначе,да ще е за цвят,но все пак е опит,но учителят ми обичаше да казва,че (не е точен цитат)  опит е думата,с която прикриваме грешките си.
Ще се видим през 2021г. по кината,ако е разрешено или по Нетфликс,ако има Нетфликс,де.

# 458
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Намерих си още един сладкиш-Yuan Hao. Втори мъжки образ в I hear you. Много красиви тез китайци значи...Направо луд да стане човек.
https://mydramalist.com/people/20221-yuan-hao
Иначе сериалчето е хубавко-главния отново пън, главната-симпатяга. Почва да ми става любимка тази мацка
Rosy Zhao, тука още си е с кривите зъбки. В Dating in the Kitchen вече беше оправила усмивката.

# 459
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гледай го в "The Romance of Hua Rong" направо е страхотен в главна роля, а в какви костюми го обличаха Heart
Стилистите яко се бяха развихрили Grin

# 460
  • България
  • Мнения: 6 209
Indira, за хубавите китайци съм абсолютно съглана,  Yuan Hao ми е в списъка откакто гледах Love and Destiny (2019).
Обаче Rosy Zhao ми е точно най-противната китайка дотук. Роска гледа хората с едно гадно пренебрежение, презрение и като си оголи зъбките в уж усмивка става още по-гадно.
Иначе съм фен на 19 китайки.
Интересно е, че хората имаме толкова различни предпочитания. Grinning

# 461
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
То нали това му е хубавото на тоя шарен свят Simple Smile, че сме различни.
Определено като приключа с "Чувам те" минавам на "The Romance of Hua Rong". Още повече,че темата за пиратите ми е любима още от девичите ми времена, когато прочетох "Капитан Блъд" на Рафаел Сабатини 7 пъти Simple Smile Гледах, че ще има и втори сезон 2021 год. Ще го чакам заедно с втория сезон на скаридките, че и И Тиен ми е в списъка със съкровища.

# 462
  • България
  • Мнения: 6 209
...минавам на "The Romance of Hua Rong". Още повече,че темата за пиратите ми е любима още от девичите ми времена, когато прочетох "Капитан Блъд" на Рафаел Сабатини 7 пъти Simple Smile Гледах, че ще има и втори сезон 2021 год.
И аз съм го набелязала, но ще чакам да излезе и вторият сезон.
Имаше и други пиратски, китайски, ако ги позная в списъчето си с планирани, ще дам линкове.
Чудя се тази вечер с какъв да продължа. С предния много се смях и го включих в списъка си с топ сериали, точно защото беше много лек, забавен, без тежки драми, а не че блести с кой знае какво, освен с Jack Lok

Почетох и малко факти за етническата принадлежност на горния, така че научих и нещо от историята на Китай.

# 463
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Намерих си още един сладкиш-Yuan Hao.Много красиви тез китайци значи...Направо луд да стане човек.
https://mydramalist.com/people/20221-yuan-hao
Красив е щото прилича на кореец Stuck Out Tongue
Шегувкам се!
Снощи гледах един японски I Have To Buy New Shoes (2012). Този Osamu Mukai e такъв невероятен сладур, още от "Beck" си го харесах ( русия басист).Gou Ayano също ми е мнооого симпатичен и като актьор и като външност.Така че ,дами, хич не ми ги хвалете тези китайци,тайци Smile
Indira, и тук работата се върти около една "нуна" обаче японска и един младеж.Такава красива и безметежна история, Париж...Ако обичате такива филми в които нищо не се случва.И хич няма да се сетите ни за ковид, ни за мерки,щабове.
А Miho Nakayama е много нежна,крехка и обаятелна.И в Butterfly Sleep я харесах в по-сериозна роля ,пак кака играеше но на Kim Jae Wook.То като достигнеш една определена възраст и ролите са или на кака (best вариант) или на мама или на измамена съпруга.

# 464
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Много го харесвам Kim Jae Wook, но в момента не мога да си го причиня този  Butterfly Sleep . Ще си го запазя за времена, в които ще мога да се натоваря допълнително емоционално и психически.
С тази тематика бях гледала един турски филм "Моят дом си ти/Evim sen sin", който ме разклати за доста дълго време. Естествено после разбрах,че е римейк на корейски филм. За това им свалям шапка на азиатците, че са царе в това да ти бръкнат в душата със сериозните си филми.

Общи условия

Активация на акаунт