Азиатска козметика и грим 17

  • 45 457
  • 781
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 632
2.50 до превозвач в Англия.
Малко ме е яд за комплекта на Блайт...

# 286
  • Мнения: 1 795
Ох, днес е ужасен ден - hidden sale в Jolse и 20% код в Yesstyle Joy Sob

От Jolse поръчах все любими неща: балма на Ароматика, тонера на Real Barrier и слънцезащитата на Neogen, и две новички за проба- серума и пудрата с центела от новата серия на Cosrx.
Още много неща искам, но предвид, че още не са ми  шипнали предишната пратки предпочитам да не рискувам. Изрично им писах да не обединяват нищо, но знам ли...

Кода на Yesstyle току що го намерих и все още се удържам, но подозирам, че ще загубя тази битка. Имам си няколко неща в кошницата, които отседяват вече седмица и май сега им е дошъл момента

Кодът е YS14BDVANE20
Нямам никаква представа до кога важи, но в момента е активен и дава 20%, при комбинация с реферален код отстъпката е 25% за първа поръчка и 22% за всички останали.
Скрит текст:

Редактирам се - в момента рефералния код носи 5% отстъпка и за стари купувачи, т.е. не само за първа поръчка.
..."All rewards code will give 5% untill 6th of July". За съжаление кодът за 20% ще важи само 24часа.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 00:18 от Viola Tarakanova

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
а на пакетите от jolse, каква сума пишеха, че вече забравих какво беше.
И над каква сума отиват пратките на митницата в Англия, когато ползваме превозвач?

# 288
  • Мнения: 1 795
Белл, малки суми пишат за това е важно да не са много обемни пратките.
До сега не съм имала пратка на митница в UK. От Yesstyle всичко пристига без проблем, от Jolse преди вируса- също. От както пуснаха пак стандартната доставка преди няколко дни не мисля, че има кой да каже как се развиват нещата.

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
Благодаря Виола, обмислям да пробвам d'Alba два от продуктите от скритата разпродажба.

# 290
  • Мнения: 13 284
Разделих нещата на 2 пратки. И аз се надявам да не ги обединят. А балма на ароматика с тая цена ме изкушава още един да поръчам.
За слънцезащита се удържах.
На пудрата на isntree възлагам надежди за гъшата кожа на сина ми, хем да и нежна, хем да свърши работа с ексфолирането. Гледам, че бранда и нови неща е напускал.

# 291
  • Мнения: 1 795
Зари, два балма взех... как да устоиш, а в момента чакам и олиото на Ароматика. Ще има да си се мия от тук та до края на света Joy

Бел,  ако е до кило пратката не би трябвало да има проблем. Аз винаги гледам да съм около това тегло и поне 50долара, за да мога да използван купона за 5долара отстъпка

# 292
  • Мнения: 435
Мен нищо не ме изкуши от Jolse, но имам толкова много продукти наредени на опашката за тест веме. Не съм поръчвала от сайта от много време, но пишеха стойности от 5€ за пратките.

# 293
  • Мнения: 13 284
Joy аз се оправдавам, че имам помощничка в ползването на козметиката.
Това олио заглеждах
http://m.jolse.com/product/round-lab-1025-dokdo-cleansing-oil-20 … y/1111/display/1/ и още му се чудя.
Реално само масажен крем или олио ми трябва, но на нищо такова не попаднах.

# 294
  • софия
  • Мнения: 1 203
Ужасни хора сте! Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз за лятото съм се зардедила, защото чакам и доста неща ebay, но се по замислям за, есенното избелване. Та, да питам за това, какво ще кажете и какво да му взема за другар, да го запечатвам.
Мерсиии

# 295
  • Мнения: 1 795
Swetulka, това си е пептиден серум с екстри (хиалурон, ниацинамид и малко ретинол). Нанасяш с повече масаж след хидратация и по всички правила на пептидните продукти и запечатваш с нещо с липиди/керамиди. Може да се използва и в комбинация с други ампули/серуми, защото по спомен от един тестер бързо попиваше

Зари, и аз го заглеждам. Като цяло продуктите на Round lab са ми в уишлиста, но за сега само dokdo тоника ползвам. Ако поръчваш задължително да споделиш мнение Simple Smile

# 296
  • софия
  • Мнения: 1 203
Благодаря, Виола! Отказа ме.. Ниацинамид има бая, phyto или на manyo factory, а колкото до ретинола, имам чист (европейски, де). Ще видя и някой вит С, само без purito, че още ме побиват тръпки..
Още веднъж благодаря и хубав уикенд!

# 297
  • Мнения: 96
На пръв поглед видях 4-5 различни къшъна на Муншот. Кой ви интересува?!

Не знам 😂😂😂 Не съм ползвала такъв продукт никога до сега. Може ли да ми препоръчате за комбинирана кожа (може и на друга марка).

# 298
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Под един от къшъните си имаше обяснение не само за конкретния продукт, но и за останалите на марката:


Препоръки избягвам да правя, понякога споделям какво ми е харесало, но не претендирам, че ще е оптимално за друг. Комбинирана кожа в летни горещини? Този не беше лош...
https://www.yesstyle.com/en/su-m37-water-full-cc-cushion-set-2-c … ml/pid.1086412491
Вие наистина ли ще си купите продукт по препоръка на нек'ва непозната кака  във форума?!? Grinning

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 05:08 от Agent Provocateur

# 299
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Някой чувал ли е/пробвал ли е Easy beauty - clinical dark spot corrector? По описание звучи много добре, но нито пълен състав намирам някъде, нито отзиви. Имам маска с дрожди и е наистина вълшебна, затова ми хвана окото.

Общи условия

Активация на акаунт