Азиатска козметика и грим 17

  • 46 507
  • 781
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 364
Крайно недостатъчно грим постваме в тази тема Simple Smile
Нещо есенно за вдъхновение от мен!

страхотни са! въпреки а-ха монголоидния ми типаж, не съм сигурна, че бих постигнала подобен резултат.
и искам да пробвам втората визия, ама нямам смелост Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 795
Таксата е 18,23 паунда.
Но, както ми казаха, и с RM може да отиде на митница.
Надявам се да няма други, но по принцип-да, може да очаквам честитки
Честно да ви кажа, писна ми това jolse, ще мина на ebay! Малки пратки, има и цени по-добри цени от J., коректни са, имаш гаранция за refund!

Много неприятно и всички се опитваме да го избегнем , но всяка пратка може да отиде на митница, това нито е изненада, нито е нещо ново. Същото важи и за пратките от уесстайл и ибей. Необлагаемата границата е 15паунда. Пакетите от Jolse минават безпроблемно когато са малки, за да изглежда достоверно декларираната сума от 5долара. По дифолт всички куриерски пратки почти на 100% ги задържат и се плаща. Jolse са изключително коректни, ако им напишеш ще ти я пратят, както искаш и ще ти я маркират както кажеш. Винаги възстановяват пари.
Аз до момента имам поне 50 пратки с Jolse от миналата година насам, всички са отговаряли на условието да са малък пакет към кило и до 50-60 долара , всички са пристигнали при превозвача без проблем.
От юни месец вече 7 пакета са при превозвача, тоест ако се спазват условия всичко е наред.

Последна редакция: пт, 21 авг 2020, 14:36 от Viola Tarakanova

# 722
  • Мнения: 12 416
Таксата е 18,23 паунда.
Но, както ми казаха, и с RM може да отиде на митница.
Надявам се да няма други, но по принцип-да, може да очаквам честитки
Честно да ви кажа, писна ми това jolse, ще мина на ebay! Малки пратки, има и цени по-добри цени от J., коректни са, имаш гаранция за refund!

Ако имаш разбивка кое за какво се дължи, може би може да се опита шаблона за оспорване на таксата представителство от този блог и да се плати само ДДС-то. На доста места срещам, че специално при Fedex и досега работи.

http://blog.adamowen.co.uk/dont-pay-fedexs-customs-advancement-fees/

# 723
  • Мнения: 571
https://www.amazon.com/Reusable-Smoothing-Reducing-Forehead-Trea … ent/dp/B07VYHLC46
Видях ги и в aliexpress макар че там нямам доверие за каквото и да е било... Като се замисля май няма да има ефект, а и не се знае силикона дали прилепя добре.

# 724
  • софия
  • Мнения: 1 222
Дами, благодаря за, съпричастността!
Vapor, намам никакви подробности, само номер на фактура. Опцията е да ги платя, или да, натопя GGBG, което няма да, направя.
Нейсе, пак сме на +, от 10-1,няма митнически декларации, ДДС, кисели лелки..Blush
Но за себе си наистина ще премина основно на ebay. Там са единични малки пратки от отделни продавачи и едва ли едно пликче с 60 мостри ще иде на митница. Не ангажирам никого, разбира  се..

# 725
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Девойки, напомнете ми, в тази тема ли наскоро някой каза добри думи за The Saem като бранд?
*********************************************
PS За първи път ще си играя с Dr. Jart


И се чудя дали не се минах като не взех този сет...

Последна редакция: пт, 21 авг 2020, 16:08 от Agent Provocateur

# 726
  • Мнения: 1 795
Агент, това от Сефора ли е? Да кажеш как е бб крема Simple Smile
Сеията cica e една от най- добрите с центела

rgold, доколкото виждам това са стикери за тайпинг ( или тайпироване). Роботят на принципа на кинезе- лентите. Доста видеа и статии има по въпроса.

# 727
  • Мнения: 975
О, и аз съм напоръчала разни неща на dr jart 😄 кремът със серамиди миналата зима ми се отразяваше добре. Сега ползвам една измиваща розова глина, cicapair мист и micro peel-a, който в комбинация с тампоните им дава освен химическа и физическа ексфолиация. Имам един пептидин серум, който престоява и сега поръчах един крем с чаено дърво и cicapair recovery за по-студеното време.
А тези силиконови пачове и аз доста съм ги заглеждала, иска ми се за шията и деколтето докато спя да слагам, но не мога да избера бранд, че не са съвсем евтини някои, а все се съмнявам дали наистина ще лепнат дълго време..

# 728
  • Мнения: 1 795
Swetulka, би ли споделила от кои търговци в ebay пазаруваш Simple Smile Видях,че на jolse магазина доставя до UK, но от останалите по- популярни търговци все още ми иска висока доставка, а някои ги няма.
Ако някой има инфо кой доставя и кой- не да пише, за да си ъпдейтнем информацията в едно списъче Simple Smile
Не че вчера не съм взела 8кг (!)  пратки от Габко, ама...

# 729
  • Мнения: 13 564
Rgold, всичко беше здраво и непокътнато, шербета вероятно има и някакъв стабилизатор, защото и в най-големи големите жеги не е променял консистенцията. Едното кашонче беше толкова смачкано, че ми стана лошо като го видях, но вътре всичко беше непокътнато. Прекалих с балмовете, а чакам още един. За първи път в живота си повтарям и потретвам толкова продукти.
Недоволна съм само от мострите, нищо ново интересно, обичайните отвратителни маски на my island,  cnp пилинга , нищо новичко за пробване.

Момичета има ли някой живеещ в Германия, трябва ми малко за препоръка за онлайн немска аптека, с немския хич не се разбирам, а гугъл преводача е мъка.

Последна редакция: сб, 22 авг 2020, 14:56 от zari65

# 730
  • софия
  • Мнения: 1 222
Viola, бих искала да съм по-полезна, но съм още начинаеща в ebay,та не смея да препоръчвам.Няма търговци, от които системно да купувам. Търся продукт с опция безпл. доставка и според цената. стрелям напосоки.
Гледам и рейтинга.
Имам 2-3, които не ми доставиха,
но си  взех бързо refund..

# 731
  • Germany
  • Мнения: 2 040
Зари, не разбрах, но трябва ти онлайн аптека ли? Ние пазаруваме от тази https://www.shop-apotheke.com/ , от  тази също https://www.apotheke.de/.

# 732
  • Мнения: 1 795
Yesstyle дават 300точки ако се попълни клиентски профил Simple Smile
https://www.yesstyle.com/en/secure/myaccount/my-profile.html

# 733
  • Мнения: 557
А точките за какво се ползват?

# 734
  • Мнения: 1 795
Lemony, за повишаване на мембършип ниво- над 1000 точки ставаш златен член.  Иначе някакъв друг смисъл нямат, не носят бонус като кредит или допълнителна отстъпка за 2000, 3000 точки.

Общи условия

Активация на акаунт