Отговори
# 105
  • Мнения: 3 388
Ох, правих кюфтета на новата скара, въобще не се получиха  Sad а уж по-хубава . хммм ....

Момичета, все се   каня да ви питам.  Как са краставиците там, където живеете? ... тук в Италия рядко успявам да намеря свежа и хрупкава краставица ... то малко смешно звучи, ама нищо  Mr. Green   все са едни такива меки, въобще никакви ...

# 106
  • Мнения: 7 430
Сонитка и тук краставиците за ужас ooooh! Всичко е внос от хАмерика, слагат им "стимуланти" за бърз разстеж и много рядко се намират хубави - аз попадам от време на време на курнишони, които са ми вкусни  Peace
Сега е сезона им и ходим на ферма - там си ги берем - домати, чушки, краставички Wink

И все пак по може да се намери хубав зеленчук, но плод  Tired

# 107
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

Карлиус
честито   bouquet безпроблемно шофиране ти желая   bouquet

Сонче
ама ти наистина отговаряш на представите ни  Party точно по описанието ни с Дидонка  Flutter Party
Страхотна сватба - много симпатична двойка сте  Heart Eyes
и ваканционните снимки са ти супер  Wink Grinning

за краставиците - и тук са все едни меки меки... це дазе има и с огромни семки вътре  Crazy Sick не са като бг краставици  Crossing Arms Wink Grinning

# 108
  • Мнения: 2 959
Тали Дан, къде се губиш? Стягате се за дечицата ли вече? Чули се с Тях, прибира ли им се към Израел? Hug

Сонитка, за краставиците, аз съм доволна и не само за тях, а за всички плодове и зеленчуци. Има магазини и магазини, но ако искаш свежо и прясно винаги можеш да намериш, поне тук е така. Peace

Момичета, желая ви прекрасни и емоционални оставащи августовски дни. Дано свежото настроение и усмивките да ви съпътстват.  Hug

# 109
  • Мнения: 6 390
Момичета, желая ви прекрасни и емоционални оставащи августовски дни. Дано свежото настроение и усмивките да ви съпътстват.  Hug
ти да не заминаваш някъде  newsm78

# 110
  • Мнения: 7 914
Днес за закуска ще има баничка-бутерка:



 и витаминчета:




Лек ден, момичета!

Момичета, чухте ли новината, че ”Левски” влезе в групите на Шампионската лига
 newsm44 newsm68

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 08:25 от zwezdi4ka

# 111
  • Мнения: 7 914
ДиДОлиНКа МанДАриНКа ,
изкрейзила мандаринка...една голяма  Hug от мен и стискам палци  fingerscrossedскоро да се похвалиш за  breastfeeding


nana_cool , използвайте тогава времето за разходки...че както спомена не се знае докога ще е този късмет! Hug
Все пак до 8-ми има доста време .. гледай да не мислиш от сега ooooh!... Rolling Eyes Hug  bouquet

sonita , тук краставиците са много дебели и с меки краища... иии.. като започна да търся краставица познай какво ровене и опипване става Mr. Green... Като си намеря подходяща и до 2 дена трябва да е употребена, че иначе...само за контейнера става Sick

мама Б,
 къде сииииии? Hug  bouquet

# 112
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро, момичета-кокичета! Май наистина ще пътувам на 16 септември и сега съм на педал Crazy. Много неща имам да правя и как ще смогна?! Извинявам се, че само ви рева тук, ама сега съм на такава вълна  bouquet.

# 113
  • Мнения: 7 914
iramira ,
 успокой се де... мисли позитивно... все пак това е цЯЯяяЯл месец без една седмичка Hug

Мисли колко добре ще си изкараш в БГ Hug  bouquet

# 114
  • Мнения: 3 388
Добро утро сладурки Heart Eyes



Хубав и успешен ден на всички Hug

# 115
  • Мнения: 6 390

Хайде и от мен привет  Hug

# 116
  • Мнения: 3 388
И аз горда с моето кафенце, а сега като видях Звездичка каква закусчица е спретнала . ммммм .....  newsm10

Заех си аз, че е всеобща болка това за  краставиците  Cry  Звездичке и тука често пъти са с едни такива меки краища като подгизнали, направо  ми е гнус да ги пипам, дори и с ръкавиците  Sick

Дидолинка, много хубаво така с фермата ... а курнишони тук въобще не съм виждала

Благодаря ти, Eli_cz   bouquet  е, за описанието, доста неща се припокриха, с малки изключения 
         



newsm03

# 117
  • Мнения: 7 914
sonita
леле  ooooh! тез двете там дето се мачкат  Crazy мммне бих ги изпъдила ако решат да ми се лепнат за маслинките дето ги имам Crazy Mr. Green

закуски спретвам  аз....само като съм на работа иначе...я брънч...я лЪнч... Joy ooooh! smile3532
Уф така ми се  гушва възглавничката ми smile3507
 smile3506

Те краставиците...едно на ръка...ами дините без семки..
Купувам си аз диня, режа....ЕДНА семки...
Купувам втора  -  режа пак ЕДНА семка.... дойде ред и трета да срежа намирам ЕдНА семка и започвам лудо да се хиля smile3532, че ако намеря и още една семка, ще метна динята, понеже може би е развалена Mr. Green
 ooooh!


Eli_cz
,
 не казваш как е Бадемка? newsm78 Hug

# 118
  • Мнения: 6 390
Благодаря ти, Eli_cz   bouquet  е, за описанието, доста неща се припокриха, с малки изключения  [/color]         



newsm03

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet
голяма си сладурка  Mr. Green

Звезди
Емката е супер - кендза си вече без проблеми  Wink Mr. Green

Днес слетобяд имаме среща с 2.майки  Whistling Whistling Grinning
а времето е супер слънчево в момента  Party
Веднага ми подобрява настроението  Wink Laughing

# 119
  • Мнения: 3 388
sonita
леле  ooooh! тез двете там дето се мачкат  Crazy мммне бих ги изпъдила ако решат да ми се лепнат за маслинките дето ги имам Crazy Mr. Green

И аз така  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт