Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнение относно Vertera?

• 15 414
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Да. Аз го ползвам от 2 месеца и съм много доволна.. определено чисти болести .. а и отслабнах с 4кг. Аз съм 60кг сега -56кг.. миомите ми се стопиха ..
Здравейте, интересува ме някой ползвал ли е геловете на Вертера и какви впечатления има. Искам да започна прием, заради киста на яйчника, и затова реших да попитам дали има някой с добри впечатления, защото курсът на лечение не е особенно ефтин.

# 16
  • в моя свят
А как е на вкус? Гадно ли е?

# 17
  • Бургас
Според всички е гадно,но си го смесват със сок и е ок. Аз го консумирам чисто, не е вкусно, но нямам проблем с това. Има и с вкус,те са със стевия, но корема ми не я обича и си ползвам чисти

# 18
  • в моя свят
Според всички е гадно,но си го смесват със сок и е ок. Аз го консумирам чисто, не е вкусно, но нямам проблем с това. Има и с вкус,те са със стевия, но корема ми не я обича и си ползвам чисти

Благодаря за отговора!

# 19
  • София
Бихте ли споделили конкретно кой какъв продукт приема и за какъв проблем? Защото геловете са поне 4-5 вида. А също и какви са наистина цените? Споменахте 180 лв за 6 кутии, а аз попадам на цени 35 евро  на кутия като това е намалена цена от 58 евро.

# 20
Прочетох, че се поръчват с линк, към някой вече регистриран. Може ли някой да ми изпрати линк, моля. Бих искала да започна да приемам вертера гел, но така и нямам познат, който да ми пусне линк.
Благодаря предварително!

# 21
  • София
Аз вече се регистрирах и поръчах. Не знам как става точно изпращането на линк, но доста време ми отне регистрацията, въпреки че ми помагаха.
Ще е много полезно ако всеки споделя какъв точно продукт приема и за какъв проблем.
Аз се боря с тревожност и стрес, които ми докараха високо кръвно и шум в ушите. Започнах с базовия гел и таблетки Нервомикс преди 21 дни. Сякаш съм по- спокойна, но кръвното и пищенето в ухото още са на същото ниво.

# 22
Аз вече се регистрирах и поръчах. Не знам как става точно изпращането на линк, но доста време ми отне регистрацията, въпреки че ми помагаха.
Ще е много полезно ако всеки споделя какъв точно продукт приема и за какъв проблем.
Аз се боря с тревожност и стрес, които ми докараха високо кръвно и шум в ушите. Започнах с базовия гел и таблетки Нервомикс преди 21 дни. Сякаш съм по- спокойна, но кръвното и пищенето в ухото още са на същото ниво.

Може ли да споделите къде точно се регистрирахте, защото аз така и не знам как и откъде да поръчам. Благодаря!

# 23
  • София
Позната ми изпрати линк.

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 07:14 от verche

# 24
Здравейте, аз започнах да използвам miracle  на vertebra за засилване на имунитета.
Боря се с бактерии в бъбреците.
Някой да сподели, ако го е пил и как му действа.

Общи условия

Активация на акаунт