И сред птички и пчелички, случиха се две чертички ! ~бебеправене 375~

  • 28 108
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 726
Ауу, лоша работа. На мен изобщо не ми е казвала, че ще ми дойде 2-3 дни след операцията, а аз си зацавам от деня на лапарото та досега 12 дни по-късно...Даже когато планирахме кога да ми е следващия преглед ме пита кога трябва да ми дойде (обичайно по стария цикъл) и аз си гледах старото календарче. И изобщо не е като нормален цикъл, по принцип ми е обилен и за 7 дни, а сега е зацапване, един ден слабо, един ден по-силно. Май трябва да отида при друг лекар за второ мнение Worried Дано не ме е оклепала нещо при операцията, сега пък се притесних много...

# 676
  • Мнения: 1 484
Не съм чела цялата тема не знам при вас защо са ви оперирали.Аз бях с извънматочна в 7 с.и ми премахнаха дясната тръба.Доктора при изписването дойде да ми смени лепенката и ме попита дали имам зацапване аз още нямах но до вечерта ми дойде .Вървя ми 6 дни нормално .

# 677
  • Мнения: 726
Вероятно заради бременността е по-различно в такъв случай. При мен махна страствания и гори ендометриоза, не съм била бременна. И все пак 2 седмици неясно кървене ми се струва странно, ще отида да ме прегледа.

# 678
  • Мнения: 37
Ikigai, с всяка една мозъчна клетка (колкото и малко да са 😂) разбирам колко си права, ма пусто му сърце не трае. Знам, че пътя е много несигурен, но искам да тръгна по него, а дали ще го изкарам до края божа работа и наистина го пожелавам на всяка, която го иска. Направих втори, също с мнооого бледа чертичка и ще правя трети (оле не ме нападайте, моля ви, знам че е лудост). За всеки случай днес ще съм на безалкохолна биричка. Прикачвам снимка, не знам дали е истина или ми се привижда

# 679
  • Мнения: 1 484
На колко дни си закъснение .Аз моя го направих на 7 ем че знаех че съм бременна защото се чувствах много изморена ,нервна ,не ми се пиеше кафе и цигара .Направи кръвен .

# 680
  • Мнения: 377
Тук я виждам и аз! Хайде утре да се насити!!!

# 681
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, скоро не съм ви писала и викам в чакай да драсна един ред.
За темичката - гласувам за номер 1.
Съндей, аз виждам някаква чертичка там. Пожелавам ти да е бебешка 😊
Аз да се похваля, че ММ сам звъни по разни лаборатории да разпитва и ще ходи да си пусне СГ. Подчертавам, че все още не го бях нагряла хахах. Аз утре съм на преглед на 20-ти ден от М.
Хайде спорна седмица и хубава вечер! ❤

# 682
  • Мнения: 37
Теди, вчера или днес трябваше да ми дойде. Лъкили, явно си късметлийка наистина с инициативен мъж, стискам палци всичко да е наред😊

# 683
  • Мнения: 54
Теди, вчера или днес трябваше да ми дойде. Лъкили, явно си късметлийка наистина с инициативен мъж, стискам палци всичко да е наред😊
Аааа инициативен... такава реакция имаше преди две седмици като му намекнах, че бях бясна  - цитирам “не мен ми е рано” 😂 просто е поговорил с няколко негови приятели, които са ходили и се е надъхал според мен 😁🤘

# 684
  • Мнения: 1 484
Теди, вчера или днес трябваше да ми дойде. Лъкили, явно си късметлийка наистина с инициативен мъж, стискам палци всичко да е наред😊
Ако си с по късна овулация изчакай още малко .Всичко ще е наред .Защото според мен така по се притесняваш .Имай търпение .

# 685
  • Мнения: 106
Здравейте, момичета не се включвам по писаните теми, че не съм наясно! 😂  Четох набързо и така!
По темата за мъжете моя пък иска пак да си прави понеже и този месец въпреки хубавия тест за ову нищо не сме свършили вика ще ходя да видя има ми нещо 😂😂😂
 всеки с номера си.
Sunday - дано се насити 😉
Исках да питам как се пуска прогестерон, само това не съм пускала май? Ма нещо не схващам кога се пуска, ако може да ме светнете!?
Айде някой вече да избухне, че аз оставам за юли!
А и друго от момичетата, които се интересуваха от астрология ходи ли сте на хороскопи и къде искам да ми направят!

# 686
  • София
  • Мнения: 2 090
Лъкили, СГ се пуска задължително в репродуктивна клиника, а не в лаборатория.

# 687
  • Мнения: 726
Хапинес, прогестерон се тества на 21ви ден от МЦ от 28 дни. Или 7 дни след доказана овулация.
Лъкили, да, само в репродуктивна клиника, не в лаборатория. Ние ще пускаме в Адела разширена по Крюгер с 24 часова преживяемост 120 лв е. За справка в Щерев е 220 лв без преживяемост и не стана ясно разширената дали включва морфология по Крюгер или се доплаща още 60 лв. Това, ако сте в София.

# 688
  • Мнения: 54
Ох, момичета, ама много ни е далеч, дайте идеи за Бургас и Пловдив, ако знаете някое читаво място,  че София ни идва по-далеч, а неговата идея е да отиде преди обяд и да се върне следобед за работа. Благодаря, че ме светнахте! 😊 Сега ще му кажа да се насочи в друга посока.

# 689
  • Мнения: 1 998
Kris_ti, наистина много зависи какво са ти правили, но би трябвало да са ти казали какво можеш да очакваш и кое да смяташ за нормално и кое не, странно е, че не са те предупредили. На жената в моята стая ѝ махаха матката и на нея ѝ казаха, че може да има някакво прокървяване, но в никакъв случай не трябва да е като нормален цикъл (логично), а на мен ми казаха, че може да ми дойде неочаквано по никое време. Според мен е достатъчно и да се чуеш с твоя АГ, който те е оперирал и да питаш дали всичко е наред. Simple Smile И моята операция беше за ендометриоза, кисти ми махаха и в епикризата пише, че е имало множество ендометриозни огнища. Не знам да съм имала сраствания. Ако ти е била по-напреднала и повече да са чистили, отколкото при мен, може и да е възможно да ти кърви повече дни, а и казваш, че не е много обилно, а при мен беше страшно силно и може би затова беше колкото нормален цикъл като продължителност.

Luckily, абсолютно, друго си е някой мъж, който е минал през това, да им каже две приказки. И моят така се надъха и направи първата СГ, даже преди това беше ровил и чел и той разни неща. Сега вече и сама успях да го уговоря, но то и какво ли има за уговаряне, достатъчно ми е да изброя всичко, през което аз преминах, и продължавам, за да разбере, че една проста СГ е нищо работа.

#happiness#, за прогестерона знам, че се изследва 7 дни след доказана О, но никога не съм го изследвала. За хороскопите - аз имам приятелка, която изготвя и на мен ми прави скоро. Може да го направи и да го изпрати по мейл, уговаряте се предварително какво искаш точно, че има различни хороскопи.

Общи условия

Активация на акаунт