Спаружени гърди?????

  • 4 825
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз наистина не разбирам момичетата, които имат проблем "спаружени гърди" и си живеят с него. Дори и да нямате парите на ръка, не виждам какво ви спира да теглите кредит  Thinking Все пак става дума за соственото ви самочувствие  Wink

В момента, в който аз се почувствам дори и в най-малка степен "СПАРУЖЕНА", не бих се поколебала и миг, а бих се пдложила на такава интервенция  Peace

# 16
  • Мнения: 1 558
Аз наистина не разбирам момичетата, които имат проблем "спаружени гърди" и си живеят с него. Дори и да нямате парите на ръка, не виждам какво ви спира да теглите кредит  Thinking Все пак става дума за соственото ви самочувствие 
Аз нямам нужда от корекции, но бих ти отговорила на въпроса. Просто има семейства, които са на ръба на оцеляването и гърдите в случая са "излишен лукс". 

# 17
  • Мнения: 695

Ама мъжа ми обеща спонсорстно , че да го повдигна после  Wink

И моя Hug
и при мен е така,обеща,че ще ги вкараме в приличен вид Joy защото определено сега не приличат на гърди

# 18
Аз нямам нужда от корекции, но бих ти отговорила на въпроса. Просто има семейства, които са на ръба на оцеляването и гърдите в случая са "излишен лукс". 
Абсолютно си права, че това не е важното и когато нямаш финансова възможност е излишен лукс. Но аз съм с 23 г. брак и ще е срамота още да сме на ръба на оцеляването. Нали затова сме учили и работим като гламави Laughing

# 19
  • Мнения: 1 558
И аз съм съгласна с теб. Когато имаш възможността, разбира се, че е по-добре да се оттървеш от нещо, което те измъчва  и се отразява върху самочувствието ти.
П.П. Наистина изглеждат много естествено, заслужавал си е кредита Laughing!

# 20
Благодаря момичета, много сте мили.
Ето още малко снимки:
http://i67.photobucket.com/albums/h301/chujdata/17d36b72.jpg
http://i67.photobucket.com/albums/h301/chujdata/Copyofpicture012.jpg

А също и на аватара Laughing

# 21
  • Мнения: 695
страхотни гърди Peace заслужавало си е.
и моите гърди в момента са в много лошо състояние и честно казано нямам търпение да ги оправя

# 22
  • Мнения: 952
 chujdata честито за новия бюст, макар че леко изкривяваме темата искам да ти кажа че наистина стоят добре изглеждат естествени, особено снимката ти от аватара много ми хареса  Flutter Изненадана съм че операцията и всичко друго е излязло 5000лв доколкото съм чела повечето говореха за по-големи суми  newsm78 ..а сега по темата, за спаружените гърди си мисля че лек няма освен операция, която не всеки за жалост може да си позволи. Аз съм благодарна и на това което ми остана след 9мес кърмене. Изглеждат си достатъчно добре за да се откажа от силикона .Но това е за сега за понататък ще видим newsm78

# 23
Благодаря ти за хубавите думи. Не забравяй, че моята операция беше преди 1 г. и 2 мес. Сега цените са по-високи.
А щом гърдите ти не са се деформирали след бременността, няма да се развалят повече. Явно имаш здрава съединителна тъкан. Сестра ми и зълва ми са така, е как пък не им мръднаха бюстовете бе, и то след две раждания, а моите още след първото и - "печен пипер" Sad

# 24
  • Мнения: 2 897
chujdata,бюстът ти е много хубав,изглежда естествен Peace

Аз също съм на мнение,че без хирургическа интервенция спаружените гърди не могат да се оправят.Моите за момента още не са мръднали,но ако имам второ детенце(живот и здраве)и се получи такъв (д)ефект,определено ще се  подложа на операция за коригиране на бюста

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
chujdata, поздравления. Peace
И моите явно са от тези с по-здравата съединителна тъкан, та няма много разлика от преди раждането и сега. Но след второ раждане ако се спаружат и аз ще се спонсорирам.

# 26
  • Мнения: 34
Гърдите на чуждата наистита са страхотни , повярвайте и моите изглеждаха много добре, ноооооооооо чакам след второто и аз под ножа.

# 27
  • Мнения: 645
Мила наистина те разбирам, непрекъснато се покривам с нещо ако съм леднала, че мъжо да не може да ме види, и имам чувството че повече от половината кожа трябва да се изреже. И на мен са ми обещали тунинг но ми се иска първо да родя поне още едно. А исках да те питам ползвала ли си кремчето на Лирак, че много се чудя дали да го пробвам.

# 28
  • Мнения: 1 616
Аз наистина не разбирам момичетата, които имат проблем "спаружени гърди" и си живеят с него. Дори и да нямате парите на ръка, не виждам какво ви спира да теглите кредит  Thinking Все пак става дума за соственото ви самочувствие  Wink

Буба, освен финансовата, аз бих изтъкнала и друга причина - изпитвам неописуем ужас от хирургически интервенции. Така че колкото и да ми се спаружат гърдите и колкото и да ми се искат нови, не бих посмяла да легна под ножа. А и след толкова пострадали от некадърни лекари (една такава тема е на първа страница)... Друг е въпросът, че си живея в чудесна хармония с всичките си несъвършенства (дори и с онези от тях, които и най-гениалният пластичен хирург не би могъл да поправи) и самочувствието ми със сигурност не може да се крепи на еди-колко си кубика силикон! С други думи промените в тялото ми за мен не са кой-знае каква драма и нищо чудно някой ден, когато се сдобия със спаружени гърди, да си ги обикна!  Wink

А гърдите на Чуждата наистина са страхотни - със здраве да си ги носи!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Моите след двете деца заприличаха на уши на кокер шпаньол. Устисках до 40 г. , правех секс с мъжа ми само в пози, в които не се виждат, абе мъка голяма. И накрая си спретнах едни цици и готово.Ето:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=56419
Парола 7777
malko off, ama koteto e neverojatno krasivo:)
kakvi sa implantite?

Общи условия

Активация на акаунт