Спаружени гърди?????

  • 4 833
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 295
Аз наистина не разбирам момичетата, които имат проблем "спаружени гърди" и си живеят с него. Дори и да нямате парите на ръка, не виждам какво ви спира да теглите кредит  Thinking Все пак става дума за соственото ви самочувствие  Wink

В момента, в който аз се почувствам дори и в най-малка степен "СПАРУЖЕНА", не бих се поколебала и миг, а бих се пдложила на такава интервенция  Peace
Без да се опитвам да натрапвам мнението си на когото и да е искам само да прибавя още една причина да не инвестирам в гърди- с парите мога да отида с любимия ми в Рио Де Жанейро за две седмици (примерно) (една тур. агенция предлага доста изгодна оферта). Лично аз се страхувам най- много от това животът да не премине покрай мен, а аз нищо да не съм разбрала! Чуждата е напълно права- всичко зависи от човека и не можем да обвиняваме или неразбираме останалите, заради решенията им. Всеки е свободен да решава. Наистина се възхищавам на Чуждата за това колко добре изглежа, при това не само заради новия си бюст (който наистина е чудесен)(и колко е добронамерена към всички изказали се до сега). Но според мен тя е изглеждала доста добре и преди това, просто се е почерпила с малко повече съвършенство. Има и други, които уважават себе си и се поддържат, но или не могат или не смятат за необходимо да са чак толкова съвършени. И това е нормално, защото сме различни. Примерно аз имам много комплекси, но много по- силни от тях са желанието ми да пътувам, да се запознавам с нови хора, да опознавам различни култури... Не мога да си представя живота без тази тръпка или без малко адреналин, пък както и да изглежда бюста ми. За външния си вид правя каквото мога (и то наистина се старая), доколкото това не пречи на мечтите ми. Възхищавам се на хората, които съумяват в пресата на обществото да останат самите себе си- да са такива каквито са, без да ги вълнува мнението на останалите.  Peace

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 19:34 от ani2

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
мumi , що така злобно бе мила?
Е, не сме от 5%...средна работа сме, но съм си помислила и за бъдещето на децата, и за екскурзиите ни  Wink
А и не мисля че има нещо вредно в това да си опънеш бюста, не увеличиш. Има такива операции и белега е малък и само на рамото  Peace
Сори, ама постинга ти звучеше сякаш завиждаш , че някой може нещо , което ти не.
Дай Боже всички да имаме хубави гърди след раждане и кърмене, ако не, да бъдем секси като Чуждата  Peace

# 47
  • Мнения: 295
Аз пък не разбирам жени, за които е толкова важно да имат идеални гърди и корем и ханш и незнам си к'во след раждане......Явно провисването е естествен процес.....защо трябва да се срамуваме от това.......Живот, какво да правиш........бели кахъри........и глупава култура, която ни учи да се срамуваме от себе си
Е как да не се срамуваш,че си станала например като прасе,цялата си в стрии,а циците са ти като прани чорапи.Ми то ще ме е срам от себе си,какво остава от мъжа ми и околните,комплексираш се,гадно ти е,съмочувствието ти пада под 0.Всяка уважаваща себе си жена,прави всичко,което е по силите й да изглежда добре в нейните и очите на околните,това я кара да се чувства щастлива и пълноценна.Незнам защо са ти чудни такива нормални неща.... newsm78
а според мен уважаващите себе си жени нямат нужда от мнението на околните.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз съм на кантар...след първото раждане нещата изглеждаха трагично, ама за няколко месеца се оправиха, маката беше на 6 месеца,като се пуснах монокини на плажа. Въпросът е, след второто как ще стоят нещата.  newsm78 Ако се получи, както първия път, след няколко месеца и малко спорт и мазане , да станат прилични за показ...няма да посягам на тях, ама ако са по зле?  Thinking Мисля, мисля и не мога да си отговоря на въпроса. Мъж ми не е ЗА интервенцията, т.е. положението трябва да е много трагично, за да ме подкрепи...Уф...

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.........chujdata наистина са станали хубави гърдите........преди изглеждат доста  newsm78 зле..........незнам............може би ако и моите бяха такива, бях си родила децата и т.н...........и аз щях да постъпя като тебе..............за да мога спокойно , без да ме зяпат съжалително по плажовете да си се пека.......... проблема е,  че всички очакват от нас да изглеждаме добре, независимо от всичко..........имаше една мисъл на Ремарк, че може да си ангел, да си извършил най- добрите дела и т.н. и никой да не забележи, но ако ти липсва едно копче, всички го забелязват........нещо такова........
Не се заяждам с никого ....просто си пиша.......извинете , че ви оспамих темата......

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък не разбирам жени, за които е толкова важно да имат идеални гърди и корем и ханш и незнам си к'во след раждане......Явно провисването е естествен процес.....защо трябва да се срамуваме от това.......Живот, какво да правиш........бели кахъри........и глупава култура, която ни учи да се срамуваме от себе си
Е как да не се срамуваш,че си станала например като прасе,цялата си в стрии,а циците са ти като прани чорапи.Ми то ще ме е срам от себе си,какво остава от мъжа ми и околните,комплексираш се,гадно ти е,съмочувствието ти пада под 0.Всяка уважаваща себе си жена,прави всичко,което е по силите й да изглежда добре в нейните и очите на околните,това я кара да се чувства щастлива и пълноценна.Незнам защо са ти чудни такива нормални неща.... newsm78
а според мен уважаващите себе си жени нямат нужда от мнението на околните.

Много хубаво щеше да е, ако беше така.........но......в действителност не е точно

# 51
Ани2, извини ме, но не съм съгласна с мнението ти, че
Цитат
а според мен уважаващите себе си жени нямат нужда от мнението на околните
И как започва един човек, не само жена да се уважава? Каквото и да завършиш, какъвто и интелект да имаш,колкото и да си хубав/а, ако не те приемат околните, не можеш нито хубава работа да си намериш, нито свестен мъж да имаш, нито добри приятели. Самоуважението се изгражда и на базата на уважението на другите към нас, както и това дали ни харесват и ценят. А една жена не е  щастлива жена, ако не се оглежда в очите на мъж. А мъжете, както знаеш обичат с очите си. Всяка жена, която не се интересува от мнението на околните е "надута патка".
 secretgarden, наистина изглеждаха гадно Laughing hahaha

# 52
  • София
  • Мнения: 5 289
Живееме тук и сега и сме свободни да избираме как да изглеждаме  Hug



........сега не се харесва целулит, провиснали гърди и т.н.........кой ги определя тези критерий за красота.......в днешно време модния бизнес и  пазара за козметика  ли ? newsm78 .......кой?
Всъщност влязох да споделя, че ми е писнало някой да ми казва как трябва да изглеждам.........
Мисля,че да се стремиш да изглеждаш добре не е мода,вярно е че има доста тенденции които ни се налагат и ние им робуваме по някакъв начин,но все пак мисля че основно полагаме грижи първо за себе си,за да се чувстваме добре в кожата си,както се казва и после за мъжете си,което не е никак маловажно. Flutter
 А относно критерийте за красота,ми те просто ни биват налагани от ТВ,медии,реклами и каквото още се сетиш,но всяка жена сама за себе си определя как да изглежда и дали модното в момента е за нея.Понякога прекаленото ходене по модата направо е смешно.

# 53
  • Мнения: 1 526
Чуждата,браво не само заради новата красива придобивка, но и си уравновесена и благородна.  smile3501
Момичета всеки решава за себе си, какви са му приоритетите и възможностите. Все пак един живот живеем и трябва да сме в мир със себе си.

# 54
  • Мнения: 295
Ани2, извини ме, но не съм съгласна с мнението ти, че
Цитат
а според мен уважаващите себе си жени нямат нужда от мнението на околните
И как започва един човек, не само жена да се уважава? Каквото и да завършиш, какъвто и интелект да имаш,колкото и да си хубав/а, ако не те приемат околните, не можеш нито хубава работа да си намериш, нито свестен мъж да имаш, нито добри приятели. Самоуважението се изгражда и на базата на уважението на другите към нас, както и това дали ни харесват и ценят. А една жена не е  щастлива жена, ако не се оглежда в очите на мъж. А мъжете, както знаеш обичат с очите си. Всяка жена, която не се интересува от мнението на околните е "надута патка".
 secretgarden, наистина изглеждаха гадно Laughing hahaha
Чуждата, ами просто не виждам какво толкова може да се уважава в човек, който няма собствено мнение. Да не говорим, че от обществено мнение до обществено мнение има сериозна разлика! Представям си как се съобразявам с мнението на бабите от нашето село (това е само пример, не искам да засегна ничия баба Simple Smile)... Thinking Naughty На мен ти ми хареса именно защото (поне така ми се стори) си в хармония със себе си (затова си добронамерена и намираш точните думи в дадена ситуация)... и не ти пука какво може да мисля аз   Grinning
Аз наистина вярвам, че хората са свободни да избират и не трябва да ги съдим за избора им... така че не се опитвам да съдя никого... просто давам моята (шантава) гледна точка   bouquet Peace Hug

# 55
  • Мнения: 295
Карчева, всъщност много ми харесва мотото ти:
"Ако не ме харесваш такава, каквато съм-няма да ме харесаш и такава,каквато искаш да бъда!!!"

# 56
  • Мнения: 730

А и не мисля че има нещо вредно в това да си опънеш бюста, не увеличиш. Има такива операции и белега е малък и само на рамото  Peace


На рамото ли Thinking

# 57
  • Мнения: 730

А и не мисля че има нещо вредно в това да си опънеш бюста, не увеличиш. Има такива операции и белега е малък и само на рамото  Peace


На рамото ли Thinking


И ако знаеш кои го практикува този метод и кви пари е Money

# 58
Чуждата, ами просто не виждам какво толкова може да се уважава в човек, който няма собствено мнение. Да не говорим, че от обществено мнение до обществено мнение има сериозна разлика! Представям си как се съобразявам с мнението на бабите от нашето село (това е само пример, не искам да засегна ничия баба Simple Smile)... Thinking Naughty На мен ти ми хареса именно защото (поне така ми се стори) си в хармония със себе си (затова си добронамерена и намираш точните думи в дадена ситуация)... и не ти пука какво може да мисля аз   Grinning
Аз наистина вярвам, че хората са свободни да избират и не трябва да ги съдим за избора им... така че не се опитвам да съдя никого... просто давам моята (шантава) гледна точка   bouquet Peace Hug
[/quote]
Защо да не ми пука какво мислиш ти? Щом съм влязла в този форум, значи ми е харесало какво мислят хората тук. Иначе нямаше да се занимавам с писане и даване на мнение. Разбира се, че не трябва да се съобразяваме с мнението на всички, но имаме среда, с мнението на която не можем да не се съобразим. Аз съм наистина в хармония със себе си, но за тази хармония са допринесли родителите ми, семейството ми, колегите , приятелите и т.н.Както и хубавите хора в този и други форуми.

# 59
  • Мнения: 295

Защо да не ми пука какво мислиш ти? Щом съм влязла в този форум, значи ми е харесало какво мислят хората тук. Иначе нямаше да се занимавам с писане и даване на мнение. Разбира се, че не трябва да се съобразяваме с мнението на всички, но имаме среда, с мнението на която не можем да не се съобразим. Аз съм наистина в хармония със себе си, но за тази хармония са допринесли родителите ми, семейството ми, колегите , приятелите и т.н.Както и хубавите хора в този и други форуми.
радвам се, че има хора като теб и пожелавам на всички да са толкова щастливи Peace
разбира се, че контакта с хората ни обогатява, освен само да ни ощетява, така че понякога си струва да се вслушаме в останалите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт