Спаружени гърди?????

  • 4 846
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
Имплантантите са PIP, френски асиметрични с висококохезивен силиконов гел. Имитират формата на естествена гърда. Аз и затова на тях се спрях, все пак на 40 и кусур едни вирнати кръгли гърди хич нямаше да ми ходят.
Мерси за котето, наистина е голям сладур Laughing

# 31
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
Имплантантите са PIP, френски асиметрични с висококохезивен силиконов гел. Имитират формата на естествена гърда. Аз и затова на тях се спрях, все пак на 40 и кусур едни вирнати кръгли гърди хич нямаше да ми ходят.
Мерси за котето, наистина е голям сладур Laughing
толкова са хубави, не съм виждала толкова естествено да стоят силиконови гърди, браво на доктора. много искам и аз, ама ще почакам

# 32
  • Мнения: 163
Аз наистина не разбирам момичетата, които имат проблем "спаружени гърди" и си живеят с него. Дори и да нямате парите на ръка, не виждам какво ви спира да теглите кредит  Thinking Все пак става дума за соственото ви самочувствие  Wink

Буба, освен финансовата, аз бих изтъкнала и друга причина - изпитвам неописуем ужас от хирургически интервенции. Така че колкото и да ми се спаружат гърдите и колкото и да ми се искат нови, не бих посмяла да легна под ножа. А и след толкова пострадали от некадърни лекари (една такава тема е на първа страница)... Друг е въпросът, че си живея в чудесна хармония с всичките си несъвършенства (дори и с онези от тях, които и най-гениалният пластичен хирург не би могъл да поправи) и самочувствието ми със сигурност не може да се крепи на еди-колко си кубика силикон! С други думи промените в тялото ми за мен не са кой-знае каква драма и нищо чудно някой ден, когато се сдобия със спаружени гърди, да си ги обикна!  Wink

А гърдите на Чуждата наистина са страхотни - със здраве да си ги носи!  bouquet
newsm10 smile3501

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Чуждата аз те поздравявам за това,че на 40год и две раждания,си със страхотно тяло и изглеждаш повече от добре,евала на жени като тебе.  bouquet

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък не разбирам жени, за които е толкова важно да имат идеални гърди и корем и ханш и незнам си к'во след раждане......Явно провисването е естествен процес.....защо трябва да се срамуваме от това.......Живот, какво да правиш........бели кахъри........и глупава култура, която ни учи да се срамуваме от себе си

# 35
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък не разбирам жени, за които е толкова важно да имат идеални гърди и корем и ханш и незнам си к'во след раждане......Явно провисването е естествен процес.....защо трябва да се срамуваме от това.......Живот, какво да правиш........бели кахъри........и глупава култура, която ни учи да се срамуваме от себе си
Е как да не се срамуваш,че си станала например като прасе,цялата си в стрии,а циците са ти като прани чорапи.Ми то ще ме е срам от себе си,какво остава от мъжа ми и околните,комплексираш се,гадно ти е,съмочувствието ти пада под 0.Всяка уважаваща себе си жена,прави всичко,което е по силите й да изглежда добре в нейните и очите на околните,това я кара да се чувства щастлива и пълноценна.Незнам защо са ти чудни такива нормални неща.... newsm78

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък не разбирам жени, за които е толкова важно да имат идеални гърди и корем и ханш и незнам си к'во след раждане......Явно провисването е естествен процес.....защо трябва да се срамуваме от това.......Живот, какво да правиш........бели кахъри........и глупава култура, която ни учи да се срамуваме от себе си
Е как да не се срамуваш,че си станала например като прасе,цялата си в стрии,а циците са ти като прани чорапи.Ми то ще ме е срам от себе си,какво остава от мъжа ми и околните,комплексираш се,гадно ти е,съмочувствието ти пада под 0.Всяка уважаваща себе си жена,прави всичко,което е по силите й да изглежда добре в нейните и очите на околните,това я кара да се чувства щастлива и пълноценна.Незнам защо са ти чудни такива нормални неща.... newsm78


Да, но все си мисля, че ако живеехме другаде, например някъде в Африка, едва ли щяхме да мислим и да се срамуваме от това.........в крайна сметка не е толкова важно........трябва да се абстрахираме от тези неща..........не е приятно, защото от всякъде ни заливат с реклами на прекрасни тела и ни промиват мозъците, че трябва да се срамуваме от телата си ........аз незнам за човек, който да не иска да се промени..........доста ни е повърхностна,  лъскава и позьорска културата....говоря не за българската, а изобщо.......културата на тъй наречените цивилизовани общества........Незнам дали се изразих разбираемо..............И извинете, че ви се набърквам в темата, но са ме налегнали едни такива бунтарски мисли........анти- модни

# 37
  • София
  • Мнения: 100
Живееме тук и сега и сме свободни да избираме как да изглеждаме  Hug

Много си хубава Чуждата  bowuu

Направо са върха  smile3501

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Живееме тук и сега и сме свободни да избираме как да изглеждаме  Hug



Да де, ама не сме свободни......това имам предвид.........налагат ни се клишета.........така както Рубенсовите мадами са били ценени заради красотата им, японките заради малките стъпала......... и те се изтезавали в тесни обувчици........сега не се харесва целулит, провиснали гърди и т.н.........кой ги определя тези критерий за красота.......в днешно време модния бизнес и  пазара за козметика  ли ? newsm78 .......кой?
Всъщност влязох да споделя, че ми е писнало някой да ми казва как трябва да изглеждам.........

# 39
Естествено, че не трябва да се поддаваме на психозата, наложена от рекламите и медиите, но нашата народопсихология е такава - българката е хубава жена и се грижи за себе си. В повечето страни на Европа и Сащ не е така, но това не значи, че е красиво, нали? Като ги гледам в предаването "Пълна промяна" какви са запуснати, немърливи, а искат промяна, ама ги мързи да се напънат и ако може ей така със скалпела набързо. Сигурна съм, че след една година ще са същите като преди промяната. Та мисълта ми беше, че някакси не ни е в кръвта да сме запуснати. Освен това зависи кой в каква среда е израстнал, какъв му е гена и т.н. В моето семейство всички са супер естети, бащи ми, като мой идол (като на повечето момичета) все още изглежда перфектно, спортува и има с 20 г. по-младо гадже. Майка, лека и пръст беше перфекционистка, беше и шивачка и така. Много се отклоних от темата, простете ми.

# 40
  • Мнения: 597
Аз мога да се похваля,че съм от щастливките,чиито бюст не мръдна след бременността и раждането.Е,вярно-кърмих само две седмици и може и това да е от значение,но може и ген да е-майка ми и до ден днешен има прекласен бюст-след две раждания и кърмения, а е вече на 55 години.Но честно казано,ако имах проблем-бих се подложила на операция за повдигане или запълване,но в никакъв случай помпане!!!Една жена,независимо от възрастта и възможностите,трябва да е винаги поддържана и изглеждаща добре-най-вече заради себе си и в следствие на това за мъжа до себе си и за всички околонея.Не приемам мнението,че природата е такава,че увисваме и айде-примиряваме се с това Naughty
И един съвет мили дами-ПРАВЕТЕ ПОВЕЧЕ ЛЮБОВ-оказва невероятно благоприятен ефект на гърдите-от опит го казвам.Все пак естествените хормони са най-добрия ни приятел!

# 41
  • Мнения: 430
"Гледам и не вярвам на ушите си!"
От прочетеното си вадя два извода:
1. Данните на НСИ са абсолютно грешни. Макар и форума на не е представителна извадка, очевидно много от БГ семейства са с доста по-висок от обявения стандарт. Или във форума пишат само онези 5% "богати" българи.
Тази пари бих инвестирала в добро обучение на детето си, екскурзии или книги, ама нейсе...разни хора, разни идеали.
2. След 1 (мах 3) години по улиците ще е пълно с дами с умопомрачителни бюстове, повлекли 1-3 хлапета. Раждала жена, ама каква само! Бомба!
А и още един извод: май на никоя от вас не и пука за здравния риск. "Хипер-естествени, супер-безвредни, природен продукт, дълъг срок на годност...." Нима безрезервно вярвате в тази глупости?!
Жалко, че скапахме темата на момичето.

P.S. Гърдите ми изглеждат чудесно, така че си спестете изводи от сорта :"Тая сигурно е като печена чушка и ни завижда, че можем да си купим нови!"

# 42
  • Мнения: 1 165

Ама мъжа ми обеща спонсорстно , че да го повдигна после  Wink

И моя Hug
И моя,но ще видим...

# 43
"Гледам и не вярвам на ушите си!"
От прочетеното си вадя два извода:
1. Данните на НСИ са абсолютно грешни. Макар и форума на не е представителна извадка, очевидно много от БГ семейства са с доста по-висок от обявения стандарт. Или във форума пишат само онези 5% "богати" българи.
Тази пари бих инвестирала в добро обучение на детето си, екскурзии или книги, ама нейсе...разни хора, разни идеали.
2. След 1 (мах 3) години по улиците ще е пълно с дами с умопомрачителни бюстове, повлекли 1-3 хлапета. Раждала жена, ама каква само! Бомба!
А и още един извод: май на никоя от вас не и пука за здравния риск. "Хипер-естествени, супер-безвредни, природен продукт, дълъг срок на годност...." Нима безрезервно вярвате в тази глупости?!
Жалко, че скапахме темата на момичето.

P.S. Гърдите ми изглеждат чудесно, така че си спестете изводи от сорта :"Тая сигурно е като печена чушка и ни завижда, че можем да си купим нови!"

И защо така злобно? Нищо не сме скапали, точно сме по темата.За разлика от теб, ние поне даваме някакви алтернативи, а ти нищо.
Колкото до здравния риск вярвам, че във форума няма паднали с последния дъжд и всеки, според нуждите си си преценява дали да рискува и да си ходи щастлив, или да се ошубе и да си ходи злобен и комплексиран.
Що се отнася до инвестицията, ами пак така. Образованието на децата е приоритет на всеки българин и за него той винаги му намира колая. Просто едното няма нищо общо с другото.
Ако ти нямаш никакви дефекти, които да те притесняват, мога само да те поздравя и да ти пожелая винаги да е така Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Аз наистина не разбирам момичетата, които имат проблем "спаружени гърди" и си живеят с него. Дори и да нямате парите на ръка, не виждам какво ви спира да теглите кредит  Thinking Все пак става дума за соственото ви самочувствие 
Аз нямам нужда от корекции, но бих ти отговорила на въпроса. Просто има семейства, които са на ръба на оцеляването и гърдите в случая са "излишен лукс". 

Аз нямам нужда от корекции, но бих ти отговорила на въпроса. Просто има семейства, които са на ръба на оцеляването и гърдите в случая са "излишен лукс". 
Абсолютно си права, че това не е важното и когато нямаш финансова възможност е излишен лукс. Но аз съм с 23 г. брак и ще е срамота още да сме на ръба на оцеляването. Нали затова сме учили и работим като гламави Laughing

Е, аз съм от тези, които може би са на ръба на оцеляването. Ние също работим и не сме спрели откато сме завършили, просто това, което работим не е много доходно. И на тези, които нямат големи доходи не им се дават големи кредити. Друг е въпроса, че при тези доходи едва ли ще вземам кредит за бюста си. Сигурна съм че повечето от вас си мислят че като нямам пари да съм нямала толкова деца, но честно казано аз се гордея с децата си и не бих ги заменила с повече пари и възможности за подобни екстри. Е, трябва да си призная, че бюста ми специално изобщо не е за изхвърляне, въпреки че съм кърмила синовете си по година и три месеца и имам намерение и малката да я кърмя толкова - явно природата знае финансовото ми положение и се е смилила над мен Simple Smile
От друга страна се радвам, че хората, които имат възможност се грижат за себе си. Чуждата, бюста ти е прекрасен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт