Отговори
# 75
  • Мнения: 145
Честито бебче Адриан! Да е жив и здрав и много да радва мама и тате! 💙
Определено емоционална тема, прекрасна както винаги! Тук е най-важно да бъде изпълнена само с добри новини, съпровождащи трепетното очакване.
Нямам абсолютно никакъв спомен за вит. К да е давано в болницата или да съм давала аз. Забравят се толкова неща, особено когато разликата между децата е голяма.🙆‍♀️🙂

# 76
  • Мнения: 94
Dream
Благодаря за трудът и старанието, с което правеше всички теми, тази е най-вълнуващата определено.
Видях се на първа страница с вече родено бебче и много мило ми стана. 💙❤️
Благодаря на всички момичета, които взимаха участие, помагахте ми много със съвети, смях или вълнение.
Ще продължа да чета и участвам малко повече, след като се приберем и ни изпишат от болницата с Калоян.
Ще се понагодим на новият ни бебешки режим и мама със сигурност ще намира време за форума Simple Smile
Успех на всички неродили мами, дано мине леко и безпроблемно 🍀

# 77
  • Мнения: X
Благодаря ви, милички 💐💐 Благодаря,че бяхте до мен, бяхте съпричастни и толкова ми помагахте като споделяхте вашия опит ❤ Желая на всички да родят здрави пухкави бебенца.
Ако мога да помогна на някой със съвет или имате въпроси ще отговоря с удоволствие. Сега се събудих, защото ме.боли корема и някак ми се иска да имам обезболяващи до мен, но уви.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 214
ПолинА, честито бебе Адриан ! Да бъде  много здрав и ти да се възстановиш бързо Simple Smile 🥳

# 79
  • Мнения: 191
Wigzi и аз като теб се наплющях като за последно. Всъщност и вчера така Grinning като знам колко глад ще има след раждането си викам "я си хапни сега, че после само ще гледаш отстрани жално😆".
Поли да не забравя, Адриан празнува на 26.08 имен ден, заедно с Наталия. Между другото това беше и едно от нашите момчешки имена, заради каката, която е Наталия и щяха да празнуват общ имен ден. Някак обаче почувствах, че трябва да е Павел. След това си изчислих,че и термина ми е точно на Св.Петър и Павел и бях убедена,че е правилният избор.

Така се развълнувах като ти прочетох коментара. 😍 Точно през 2014 година ми се случи същото - до последно синът ми щеше да се казва Адриан, но като ми го показаха, реших че е Павел ❤️ Просто някои бебчета си идват с имената, изписани на лицата им. 😊

# 80
  • Мнения: 94
Полина, честито бебе Адриан и на теб 💙

Пожелавам му да расте здрав, добър и усмихнат!

Аз родих със секцио скоро преди теб и моят съвет е колкото и да боли на следващия ден след операцията да се раздвижиш. Търпиш и вървиш. Аз се напънах , даже си измих косата и тялото на части, почувствах се по-пълноценна някак и нямах търпение да видя бебо Калоян и да се грижа за него. Ще те боли, мен още ме боли и контракции ще имаш сигурно, но болката е все по-слаба с всеки изминал ден. Честито още веднъж и скорошно възстановяване и да сте си с малчо. ❤️💙

# 81
  • Мнения: 696
След секциото не трябва да се залежавате и Профенид, ако полежите два часа, всичко почва от начало, затова кръгчета на стаята!

# 82
  • Мнения: 148
Честити бебчета! Да са живи и здрави, а на мамите бързо възстановяване 🎉💝

Напоследък нямам никакво време за форума, преглеждам по диагонал и е време за следващото хранене 😁.

Раздвижването не е най-приятното чувство, но е добре още в леглото да започнеш да свиваш крака и леко да се завърташ настрани. На мен зора ми беше първото ставане, след това ми дадоха Калоян и просто нямаш избор. Ставаш и забравяш, че те боли. Мен ме боля в деня на операцията и следващият ден. На изписването все едно не ме бяха рязали 😁

# 83
  • Мнения: 301
Аз се включвам с въпрос.
В случай, че тръгне раждане и в него момент няма кой да ви закара до болницата - такси или линейка е по-добре да се извика?
По принцип в момента единствения шофьор е баща ми вкъщи, а той през по-голямата част от времето е на работа през деня и се чудя, ако тръгна да раждам как ще е по-добре да стигна до болницата.

# 84
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз бих викнала баща си от работа.
Ако ти текат водите такси не е ок, линейка не бях чувала, ама те линейките карат до първата болница с родилно, а не която ти искаш (май, не съм сигурна).

# 85
  • Мнения: 591
Аз бих взела такси разбира се .Мисля че линейката ще я чакаш доста повече време и ще се депресираш вътре ...

# 86
  • Мнения: 2 544
Е, да дойде баща ти от работа, няма да родиш за половин час. Или такси. Линейка абсурд

# 87
  • Мнения: 301
Проблема е че работното на място на баща ми е извън града и може да отнеме доста време докато дойде, а понякога го командироват на 100-200км от Варна. Затова си мислих за варианта с такси или линейка.

# 88
  • Мнения: 2 544
Е значи такси

# 89
  • София
  • Мнения: 441
Линейката в този случай не е опция... Освен, че са малко налични ( поне в София ), все пак са необходими за други случаи... Също така те карат до най-близката болница - нали е бърза помощ...
Нямате ли близък съсед или приятел, който може да помогне...

Общи условия

Активация на акаунт