Искам да кажа ... (171) през юни 2020

  • 43 404
  • 851
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 39 330
Добро утро!
И моето яке е от плат. За срам ще кажа, че на мотор не съм се качвала трета година и якето сигурно е избеляло.
Ем, ще ти дърпам ушичките, щото не ни пусна снимки от почивката, но ти прощавам, ако пуснеш двойна доза снимки от големия ден!
В тоя ред на мисли Деси също се фръцна, че отива на почивка и се запиля.
Днес трябва да посъбера малко тен, срамота е да си вървя натюр при това слънце.

# 826
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Добро утро!

Ети, звучиш ми много позитивно, когато говориш за градинката, явно те зарежда. А руло, и на мен ми се дояде!
Малкото човече е добре. Очакваме, тези дни да го изпишем. Мама ни праща снимки и много му се радваме. Прекрасен е! Нямам търпение да го гушна! Heart

Ау Ем, явно е наблиило вече! Да се похвалиш!

Никога не съм могла да издържа на жега, то и на студ не мога, ама на жега хептен! Иска ми се да живея на място, където температурите, целогодишно са 20-25 градуса. Нито повече, нито по-малко!

Хубав ден, момичета!

# 827
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182

Дзак Simple Smile
Почерпете се за здравето на Златото!
Днес ще мисля мама. Дано всичко мине нормално и успешно.

# 828
  • Мнения: 39 330
Златото да е живо и здраво! Стискам палци на майка ти, ЕлиТ!

# 829
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Ели, да ти е живо и здраво мъжлето! Все така да сте, задружни и обичащи се!
За майка ти, и аз ще стисна палци!

# 830
  • Мнения: 5 366
Да е здраво Златото!
Добро ви утро и от мен!
Не мога да се наспя последните дни. Участвам в един проект с градината и имах много кратък срок да си обработя информацията, че предстои проверка.
Отделно и абитуриентите. Не са много, но се събраха през ден, всеки ден и ме изтощават емоционално. Радвам им се. Чиста емоция и все още една наивност, с която гледат на живота.
Днес е само за басейн, но не ни позволяват отпуски, не ни позволяват и да минем и в летен режим на работа, моля се поне да имаме възможност да видим морето тази година, както е тръгнало...
Хубав ден, дами!

# 831
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Ели, честит да е Златото! Здрав и щастлив да е! Стискам палци и мама да е здрава!

Ем, чакаме снимки от големия ден, знаеш.

На плажа сме ние. Добре че мм днес е с нас, та влизането във водата съм му го делигирала на него, аз съм само по съскането.

Деси вярно тръгна за Бургас и никаква я няма. Както и Ренко. Малкото шефче кой знае колко е пораснало.

# 832
  • Мнения: 6 295
Тук съм,тук съъъм 😂!Но имам време да чета главно нощно време,в просъница 😁.Миговете на блажено сърфиране из нета са мираж 😅.Големия,малкия,готвене,пране,малко разходка/из двора,и то деня се изтърколи.И ей го,на прага на юли и жегите сме вече 😳.Да ви кажа,не само отстрани минавало бързо времето 😂. Междувременно се разправяме с училище-бележници, учебници,завършване, кандидатстване,записване...край няма,през ден ходим за нещо.Ще рече човек,че е кандидат-гимназист,а то едва пети клас ще е 🙄.
На Бубето със закъснение да честитя малкия принц! Много здрав,кротък и поспалив да е!

# 833
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Елит, честит да е Златото ти! Здрав, щастлив и късметлия!

# 834
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Привет!

Елит, дано с майка ти всичко да е наред! Честито злато Cupid

Ренко, тежко ти е Hug

Купих едни хубави сандъчета, още каскадни петунии и се надявам да се получи чудесно Heart
Бубе, градинарството никога не ми е било силната страна, поради куп алергии. Тази година за първи път имам възможност да се занимавам без здравословни проблеми и честно, умирам си от кеф! Харесва ми да е цветно, пъстро, розово! До миналата година само треволяк махах.
Малко да си почина, да отида после до магазина и съм на работа.

# 835
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ели, честит да е рожденикът! Стискам палци за мама!

Аз рано- рано ошетах. Сварих пиле, направих баница за закуска, овършах Лидл, минах през пазара за череши, пъпеш и диня, ходих да занеса едни маратонки за връщане на Амазон( чудесни момичешки Пуми, направо без пари, малки дойдоха, ужасно ме е яд), нагушках малкия племенник, докато пих кафе у тях, уредих на голямата доктор и ваксини. След малко излизам с приятелки на обяд, ще ги водя в Аликанте, че едната била ходила само на летището там Simple Smile
Аз още не съм почнала работа, въпреки че беше планирано за миналия уикенд... Не могат да се решат как и кога да ни вземат, не е добре работата. Засега уж на 4 часа ще започнем този уикенд, дано по някое време все пак ни върнат на нормално работно време! Хубавото е, че държавата продължава да ни подпомага до края на септември.

# 836
  • Мнения: 667
Здравейте!
ЕлиТ, да е честит рожденикът! С мама всичко ще е наред!
Да питам плажуващите топла ли е вече водата? Може в събота да ходим към Созопол за два дни.

# 837
  • Canada
  • Мнения: 3 457
Помня аз, помня, хубава дата е избрала Ем, 11 юли Stuck Out Tongue Winking Eye

Ем, чакам снимки, на първо време на сладоледа, звучи мн мой!

Ели, честит да е твоя любим! Стискам палци за мама!

Лин, най-хубавото "палто" да намериш!

Ренко, дръж се!

Лято, а нас само ни подпитват кога ще си ползваме отпуските Joy Но аз отпуска за да стоя у дома няма да си пусна, а и в момента съм зарината с работа.

# 838
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Уф, забравили сме да купим винетка за едната кола. Та сме си попътували последния месец без, днес са спрели ММ, акт за няколкото пъти без , яд ме е на нас си. Досега не сме пропускали, но с това ИП нещо опущихме някои работи.
Нещо ми се вие свят, трябва да си видя кръвното.

# 839
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Рей, децата днес изкараха плажа във водата, на мен до коленцата също ми беше поносима Simple Smile И ние сме с план за съботен плаж в Созопол, този път май на Златна рибка ще е.

Ети, случват се такива неща. Аз затова гледам в началото на годината да нанеса на календара всякакви срокове за изтичащи документи, ама то едно ли е. Не се ядосвай сега, станалото станало. Кръвното как е?

Тарти бре, задъхах се само докато те изчета. Приятен обяд по женски!

Ренко, няма все така да е /така съм чувала/ Joy

Общи условия

Активация на акаунт