Искам да кажа ... (171) през юни 2020

  • 43 400
  • 851
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 39 315
От Тарти се засрамих.

# 841
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Привет!
Тук съм момичета, благодаря, че ме мислите Hug
Чета ви, радвам се с вас и ви стискам палци Heart
На Бургас беше супер и също така тъжно... толкова празен не го бях виждала, а като тръгнахме за Ахелой, направо ми се ревеше, празнооо...
Подготвяме се за бала на 4 юли, хем бал, хем РД на Маги Blush
Цялата ситуация ме изнерви до краен предел, постоянно съм на тръни нещо да не отменят, всичко правя в последния момент! Също така и ме е страх да не лепнем нещо, ще сме в лятната градина на ресторанта, само това ме успокоява.
Синът кандидадства Бургаския университет и се чуди къде още, свекърите само го привикват, искат във фирмата да започва работа, мислеше за Англия, ама приключи с там, и те така Simple Smile
Тарти, дано скоро започнеш, тази несигурност е мъка Hug
Ели, честит да е рожденикът!
Ренко, Селесте, Мари, абе всички ви Hug

# 842
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 683
Ами, аз пак съм софиянка! Днес следобяд, изписаха нашия принц. Не успяхме да дойдем навреме, защото и казаха в последния момент, че я изписват.

Няма да казвам, че малко се ядосах, но от друга страна се зарадвах, че по-бързо ще го видим.
Наистина е прекрасен. Толкова малък, а пък толкова хубав. Божичко, сърцето ми е пълно! Heart

# 843
  • Мнения: X
Бубе, дори от екрана мога да усетя щастието ти! Heart Eyes
Ели, честит рожденик! Още много походи да направите заедно! За майка ти стискам палци.
Ох, Мари, тя почивката се провали с гръм и трясък. Понеже мястото на което щяхме да ходим макар и в Германия, за да се стигне до него се преминава границата с Дания, а границите все още не бяха отворени. Естествено сетихме се да проверим чак когато бяхме изминали половината път и вместо на почивка бяхме на гости на родителите на ММ. Grin  Малко като в тези меметата мечти vs реалност се получи. 11 юли е денят.
Селест, има ли вече туристи по плажа? Или успяхте да се насладите на спокоен плаж?
Фонс, добра памет. Sunglasses Сладоледът е този, но е немска марка и не знам дали го има извън ДЕ, но имат страхотен асортимент.
Скрит текст:
Отиваме на градинско парти/барбекю, напитките и сосовете се паднаха на нас. Правя страхотно ментово чътни по рецепта на моята приятелка от Индия, винаги е голям хит. ММ пък откри едни много свежи лимонади с различни вкусове, аз харесвам лавандуловата лимонада най-много.

# 844
  • София
  • Мнения: 3 706
Буболина, наслаждавай се на макс, много е хубаво!
Елит, честит да е ТМ! Успех на майка ти!
Момичета, в аванта на НАП пише, че са ми превели парите на 29, днес още не са по сметката ми, утре ще бъдат ли?
Хубава вечер на всички!

# 845
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Бубе Hug

Ем, чудесно! По мед и масло да ви е в живота!

Направихме една дълга разходка с кучето, малкия и ММ. Сега се прибрахме, та Beers

# 846
  • Мнения: 39 315
Буб, радвайте се на бебето и не мисли за изписването. Толкова много поводи за снимки и спомени ще имате.....Важното е, че бебето и майката са здрави.
Ем, каква почивка само, а? Нищо, за медения месец ще се поправите. Пожелавам ви го.
Паметта на Фонсе за датата на Ем ме остави без думи. И аз уж си мисля че помня, а се оказва, че е точно обратното.
Ренко, радвай се на мъжкото царство! Хич не ти отразявам плакванията. Какво по- хубаво от пълна къща?
Ети, как си след оплакванията сутринта?
Тути, как върви командировката?
 

# 847
  • Мнения: 2 622
Добра вечер!
Много жега! И още по-топло щяло да става
Много хубави новини - бебета, сватби, почивки. Иде нов месец с още по-хубави новини да се похвалим.

Ето и дежурния преговор на книги, автори, филми.
Скрит текст:
Препоръчани книги
„Лисицата” на Никифоров , „Хавра” на Карабашлиев
Препоръчани автори
Г.Господинов

# 848
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 286
От Тарти се засрамих.

Недей, недей, баш ти ли? Такъв мързел ме е налегнал последните седмици, че струпвам всичко в 1-2 дни да свършвам и в останалото време лежа, буквално- на плажа, на басейна, на терасата, на дивана, на спалнята, само лежа, бе! И жега настава, за утре имаме код за опасно горещо време, а на мен рязко ми свършват батериите, когато е много горещо.
На всичкото тичане днес, сварих да закарам и голямата в съседното село на плаж с приятелките й. Да мисли кой да ги прибира, че обикновено се редуваме майките да водим и прибираме.

# 849
  • Мнения: 39 315
Тарти, жена за пример си, не ми се оправдавай, а приеми комплиментите.Hug
Момичета, ние сме в дупка(такава преди рожден ден). Опитахме се да запазим(по телефона) маси в заведение, било заето, днес запазихме в същото заведение на място и всичко беше ок, но само 10 минути. После се запази в друго заведение и се отмени първата резервация, и рожденичката пак не е сигурна какво, и как иска. Фонсееее, голяма хегемония, голямо нещо.....И в тоя ред на мисли, подарък на форизонта не се очертава, защото нищо не мога да измисля, а имам точно 5 дни.

# 850
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Мари, значи всичко е точно!

# 851

Общи условия

Активация на акаунт