Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 49 704
  • 1 721
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 238
И на мен ми намирисва, Уиш.
Днес чудна разходка в Копривщица, е, като изключим малкия дзвер. Не ми се тръгваше. Черпя с гледка.

# 1 651
  • Мнения: 12 158
Дойде и моя ред, да чакам като Сигма онзи ден. Много е гадно и тегаво. Честно, реве ми се.

# 1 652
  • софия
  • Мнения: 4 180
Syros, за какво чакаш ти, че аз нещо ви изтървах тия дни и четох отгоре-отгоре?

Днес ходих на кафе и по задачи с една приятелка, после го ударих на шетане вкъщи. Рядко ми идва от самосебе си музата за такива неща, ама ей го на- днес с голямо желание оправих къщата Grinning
Не знам при вас, момичета, но тук е адска жега. Сега съм полегнала под климатика - вън не се диша от жега.

# 1 653
  • Мнения: X
Syros, аз ще ти пожелая тестът ти да се окаже положителен, но да нямаш никакви симптоми, никого да не заразиш и така да се свършва поне тоя кошмар.

# 1 654
  • Мнения: 8 678
Наистина е кошмар. ☹️

# 1 655
  • Мнения: 4 895
Syros, тегава работа,но се присъединявам към Уиш.Това трябва да има някакъв край!
Шофера ли е в дъното?
Добър вечер!

# 1 656
  • Мнения: 12 158
Тцъ. Не е мой теста. Контактни сме и чакаме. Шофьорът е невинен.

# 1 657
  • София
  • Мнения: 10 463
И аз чакам теста на мъжа на колежка, тя днес не идва на работа. Не ми се мисли вече за всяка температура и гърлобол така ли ще е.

# 1 658
  • Мнения: 4 895
Тцъ. Не е мой теста. Контактни сме и чакаме. Шофьорът е невинен.
Провали идеално оправдание този човек!


Бър,явно така ще е. Вече отказвам да го мисля.
Онзи ден при мен влезе момиче с маска,свали я и три пъти се закашля.Може да е от маската,може да е от цигари,може да е алергия.След нея баща с две деца и реплика,ай нямаме маски.И разпореди,ти с тениската на носа,ти с хавлията.
Така ще е,ще се свършва по един или друг начин.

# 1 659
  • Мнения: 12 241
Мен ме изгониха от селския магазин. Забравих я, маската, нямам оправдание. Обаче, селската аптека също не работи в неделя. За пръв път от година, бях решила да се разходя и пътьом да купя един хляб. Познайте кой запали бричката и не отиде специално да купи хляб. Три километра по баира са си изпитание.

# 1 660
  • Мнения: 3 823
Питах днес в друга тема за съвет или насока при интервюто.Никой не ми отговори ,а знаят и имат отговор.Има хора участващинв комисия ,които са наясно какво и как.Хората са лоши .Мъчно ми е.  Sad

# 1 661
  • Мнения: 3 801
Уми, за конкретното интервю ли имат информация или по принцип участват в интервюта и могат да ти дадат насоки?

# 1 662
  • Мнения: 4 244
Уми, спри да се притесняваш, отпусни се и се дръж естествено, както когато се запознаваш с някого на парти и си търсите тема за разговор по общи интереси Simple Smile Ако се почувстваш напрегната, сети се за мен и си представи, че ти подавам чаша с освежаващо питие. Отпиваш глътка и продължаваш да си бърбориш.
Кога е интервюто?

# 1 663
  • Мнения: 4 895
Уми, успех!
Как пече от сутринта,ще изгорят горките хора на плажа.Жаля ги.
Добро утро и усмихнат вторник! Свърши и този месец.Отлетя.

# 1 664
  • Мнения: 1 190
Добрутро бонбонииии HugKissing HeartHeart
Всичко ще е наред! Flowers Four Leaf Clover
Кротеее, само да се видим... Носат ме, мамо, влачат ме JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт