Близки ли сте с кумовете си?Виждате ли се често?

  • 5 111
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Близки сме, като се има предвид, че кумът ни е най-добрият и стар приятел на мъжът ми. Жена му също е изключително свестен човек. Не мога да кажа, че се виждаме всяка седмица, защото ние сме с малко дете, а и те имат второ бебе, но въпреки това между нас има силна връзка.

Живот и здраве, септември, кумата ми ще кръщава и Луси!

# 106
  • Мнения: 165
Da mnogo se obi4ame i uvajavame Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 1 427
Ох, това ни е болна тема......Не сме ги виждали ни веднъж след сватбата, нито пък сме ги чували!Още се чудим с какво ги обидихме, че не искат да се видят с нас.... Много ги уважаваме и обичаме, не сме се отнесли зле с тях, просто е необяснимо. Sad Thinking Звъняхме им много пъти(по-скоро на кума,той говори поне с нас, докато от кумата единственото , коета направи за тези 2 години е да прати смс като се роди дъщеря ни), но винаги поканата се отклоняваше или уж приемаше и в последствие изчезваха някъде и не успявахме да ги открием..... И така постепенно спряхме и да упорстваме-като не искат да ни виждат, защо пък ние да искаме....Страшно ни е обидно тяхното отношение и спираме да настояваме и без това няма никакъв интерес от тяхна страна! Confused Sad Tired

# 108
  • Мнения: 1 427
Между другото ние сме кумове на 3 семейства(аз само на едно, мъжа ми на 3) и сме в прекрасни отношения с трите семейства,непрекъснато се виждаме и чуваме!

# 109
  • Мнения: 4 358
Избрахме си много готини кумове, но живеем в различни градове и се виждаме рядко  Confused

# 110
  • София
  • Мнения: 6 743
Кумове ни станаха най-близките ни приятели  Hug Виждаме се и се чуваме винаги когато имаме възможност.Често се събираме с преспиване.Поканили сме ги да кръстят малкия  Hug
И знаем, че можем да разчитаме на тях, както и те на нас   bouquet

# 111
  • Мнения: 7 914
Не се виждаме много често Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 2 040
Не, не сме близки, не се виждаме често и ДАЖЕ изкючително много съжалявам, че се спряхме на тях ...
НО ние станахме кумове на едно младо семейство и станахме много близки приятели в последствие ... та дано поне те са случили с нас като техни кумуве ..  Grinning

# 113
  • Мнения: 239
да, блиски сме. и се виждаме често понеже живеят на другата улица.

# 114
  • Мнения: 952
ти знаеш за отношението ни с нашите кръстници. Разбираме се много добре и много сме си близки Heart Eyesдано така е и занапред. Бубе, чудиш се защо в началото са искали а сега са се отдръпнали? ами чудя се дане би да им е било неудобно да ви откажат преди време,макар че това щеше да е по-добрия вариант и за вас и за тях отколкото сега никакви да не се обаждат. Да ти кажа и ние сме имали покана за кумуване и 3мес. увъртахме преди да им откажем, много е трудно.  Rolling Eyes

# 115
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Не сме блиски и не се виждаме често,незная защо newsm78

# 116
  • Мнения: 1 353
 Не newsm11
 Не съм ги виждала приблизително от сватбата. Кума направо не го понасям. Дължи на баща ми едни пари и изобщо няма намерение да ги връща само да го видя ще види той #2gunfire

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Да, близки сме, но не се виждаме често,защото те живеят в Бургас.
Ходим заедно на почивка няколко пъти в годината- и в България, и в чужбина и винаги си изкарваме супер.
Много са готини, имаме стая за тях в нашата къща, а те - за нас в тяхната  Hug
Освен това мъжете имат общи бизнес дела

# 118
  • Мнения: 4 629
Много сме близки и се чуваме често. не се виждаме толкова често, колкото ни се иска - дели ни океан Sad

# 119
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Близки сме, да. Но можем и повече. Като се има предвид че живеят през два блока а децата ни учат заедно, мисля че даже рядко се виждаме. И разбира се са кръстници и на двамата.

Общи условия

Активация на акаунт