Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 19 / Юни 2020

  • 248 085
  • 4 227
  •   1
Отговори
# 4 155
  • Мнения: 86
Или случайно си цапат чаршафите с новия продукт на конкуренцията.
На фона на тях нашите вадят козове като 'доберман', 'померан', а някои и 'мечо'..пардон 'приятеля ми, който е по-голям от мен..' Joy

# 4 156
  • Мнения: 1 788
Аз помня че Гергана имаше заек преди време, който потъна в небитието.

# 4 157
  • Мнения: 68
Пуснах си и аз Тати, докато режа салатката  и си почиствам мивката след това, че нали съм примерна домакиня..еми не можах да я изтърпя до края, то едни драматични паузи, едни сълзи, ту мъч ми идва като за вторник вечер. За мен лично тя е откровена, защото се намираше в такова положение, от което няма положителен изход за нея. Просто и тя си е живяла и продължава да живее в един измислен нейн си свят. Тя невинаги одобрявала постъпките на Джефри, но му останала приятелка, защото искала да го направи по-добър човек, това е за конкурса мини мис свят, толкова нелепо звучи. Яхнала е навремето вълната на младите яки инфлуенсъри и леля им тръгнала и тя с тях да се прави и държи като 18 годишен пубер. Зряла жена, с амбициите на бизнес дама, със стабилен семеен живот да тръгне да се връзва на лапетии. Трябвало е от самото начало да се дистанцира от джеймсове, джефрита, никити и тн и да не се занимава с глупости
Не била проучила достатъчно Шейн, но някак си при първата им среща тя му разказала най-съкровените си тайни, е това постъпка на разумен човек ли е...разбирам, че може да е бил емоционален момент и тя така го е усетила, но тя е с 10 млн последователи в ютуб, лични неща не се споделят наляво и надясно . Така нареченото "beauty community" няма нужда от никой от лицата, замесени в историята. Не съм привърженик на cancel културата, но понякога е необходимото зло.

# 4 158
  • Мнения: 2 303
Някой следи ли Мариета от Murfeishun?
На мен ми допада това, което показва, но доста ме дразни начина й на говорене.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 00:15 от orchid.xx

# 4 159
  • Мнения: 1 788
Някои следи ли Мариета от Murfeishun?
На мен ми допада това, което показва, но доста ме дразни начина й на говорене.
Да, скоро обсъждахме че мляска, не изговаря добре думите и не й тече гладко мисълта. Аз я харесвам и ако работи върху тези недостатъци бих я гледала редовно, но към момента предпочитам да чета блога й поради гореспоменатото.

# 4 160
  • Мнения: 6 930
Някои следи ли Мариета от Murfeishun?
На мен ми допада това, което показва, но доста ме дразни начина й на говорене.

Аз я харесвам. В началото и мен не дразнеха някакви такива неща като специфичен говор, но ѝ свикнах.
Както свикнах и с на Мики Златинова бързото говорене и многото чуждици. Когато съдържанието като цяло е приятно и адекватно, спират да ме дразнят такива неща.

# 4 161
  • HH
  • Мнения: 3 256
Аз се засилих да гледам Тати, но най-отгоре ми излезе розовата Йоана и си пуснах нея.
Изтърпях първите две и половина минути. Това да трупаш гледания на видео посветено на 90% на чужда сватба не е по мой вкус. Преполагам, че младоженците са се съгласили, но въпреки това не го приемам.

На Антоанет новото видео ще го пропусна. И предишното не ме грабна.


Някоя от вас гледа ли Chloe Ting? Чудя се дали да не се пробвам на двуседмичното предизвикателство. Някоя пробвала ли го е ? В тубата левитират доста клипчета с преди и след резултати, но някои наистина са "изумителни" и малко се съмнявам да са резултат от само две седмици хардкор упражнения.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 00:06 от К@тя

# 4 162
  • Мнения: 6 872
А  Welt,  да те попитам дали изгледа нещо по темата с Драмагедон? Има ли слухове, че Тати ще се завърне ? Много ми е интересно какво ще стане там.
Аз докато се наканя да пиша и тя се завърна. Joy Да ми е простено, понеже сменяме държавите и последната седмица бях ангажирана.
Гледах и половината видео в колата на слушалки, но този път ми идва в повече реването и сълзите. Разбирам, че хората сме податливи на влияния, но и поемане на малко лична отговорност не би било зле. Ако още го има, ще го догледам като се прибера в България, но не си заслужава кой знае колко според мен. Чудя се дали и този път ще има намеса “отгоре”, за да се приключи със сеира.
Попаднах на това в инстаграм.
Скрит текст:
Чакам ответното действие от Джефри и се чудя какво ли ще е.

# 4 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Правила съм няколко пъти двуседмичното предизвикателствто на Chloe Ting, но нямаше как да съм стриктна, пропусках дни, а и нищо в храненето си не променях. На мен лично упражненията ми омръзваха. В клиповете някои показват уау резултати, но не мисля, че за две седмици могат да се постигнат такива.

# 4 164
  • София
  • Мнения: 11 537
Някоя от вас гледа ли Chloe Ting? Чудя се дали да не се пробвам на двуседмичното предизвикателство. Някоя пробвала ли го е ? В тубата левитират доста клипчета с преди и след резултати, но някои наистина са "изумителни" и малко се съмнявам да са резултат от само две седмица хардкор упражнения.
И аз съм чувала много добри отзиви за нея. Даже в събота го започнах двуседмичното, но си останах с първата тренировка, четири пъти седмично спортувам друго и за нея ми остават три дни, не знам дали така би имало някакъв видим ефект, но ще пробвам.

# 4 165
  • София
  • Мнения: 2 666
Севито защо се превъзнася от аромата на препарат!?! Винаги след употребата на такъв проветрявам с часове. Няма да подхващам темата колко са вредни за малките деца особено тези, които съдържат хлор.
За първи път виждам човек да се радва, че му мирише на битова химия.

Преди няколко месеца купих 100 магически гъби от Алиеспрес за 10 лв.

# 4 166
  • Мнения: 327
Севито защо се превъзнася от аромата на препарат!?! Винаги след употребата на такъв проветрявам с часове. Няма да подхващам темата колко са вредни за малките деца особено тези, които съдържат хлор.
За първи път виждам човек да се радва, че му мирише на битова химия.

Преди няколко месеца купих 100 магически гъби от Алиеспрес за 10 лв.
След Циф проветряваш часове? Циф усещам не повече от 5 мин след чистене и това с часовете проветряване е пресилено.
Относно Севгито, половината неща на които "истински" се радва, са ми смешни. Но пък все пак е човек, който се радва от сърце на "Женооооо, направи две кафета", така че не ме учудва, че се разтапя от кеф, като подуши препарат.

# 4 167
  • HH
  • Мнения: 3 256
На двуседмичното и аз няма как да му отделя две седмици в момента, защото вземам участие в едно проучване и няма да е редно на тях да им обърквам резултатите.
Иначе и на мен тези с wow резултатите ми идват много променени, още повече че масово са хора, които видно не са спортували редовно, да не кажа никога досега.

Бтв онзи ден въртяха Памела Райф по немската телевизия. Аз се изненадах, че е германка. Че даже ми е градска от Хамбург Simple Smile Та съдят я за скрита реклама. Тагвала марки, без да споменава спонсорства. Шанел и подобни. И ми се видя много пластмасова на кадрите от репортажа. Във видеата изглежда кукленско, но някак така съм свикнала да я гледам. На съдебната скамейка приличаше точно на Барби в човешки размер.

А нашите звезди си тагват и чорапите с надеждата да им пратят втори чифт.

# 4 168
  • Мнения: 2 596
По време на ИП бях започнала 28-дневното предизвикателство на Клоуи Тинг - Hourglass нещо си. За 2 седмици имах чудесен резултат -2см от талията, но после го зарязах.

# 4 169
  • София
  • Мнения: 2 666
Севито защо се превъзнася от аромата на препарат!?! Винаги след употребата на такъв проветрявам с часове. Няма да подхващам темата колко са вредни за малките деца особено тези, които съдържат хлор.
За първи път виждам човек да се радва, че му мирише на битова химия.

Преди няколко месеца купих 100 магически гъби от Алиеспрес за 10 лв.
След Циф проветряваш часове? Циф усещам не повече от 5 мин след чистене и това с часовете проветряване е пресилено.
Относно Севгито, половината неща на които "истински" се радва, са ми смешни. Но пък все пак е човек, който се радва от сърце на "Женооооо, направи две кафета", така че не ме учудва, че се разтапя от кеф, като подуши препарат.

Имам дете с астма и изобщо не ми е пресилено проветряването с часове.

Общи условия

Активация на акаунт