Намаления – Лято / Есен / Зима 2020 г.

  • 108 169
  • 691
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 000
Ако имаш регистрация в сайта

# 316
  • Мнения: 378
Аз имам регистрация, но не съм получила код. И в папка Спам даже проверих.

# 317
  • Мнения: 107
Изпращат кодове с отстъпка на новорегистрирани с малък брой поръчки.

# 318
  • Мнения: 243
И аз нямам код от НМ, а точно искам да пусна поръчка. Ще изчакам до утре. Даже се регистрирах с нов мейл за 10% но нищо не получих.

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 6 910
Този код важи само за ненамалени артикули и още някакви изисквания имаше, така че почти не остава върху какво да се приложи.

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Този код важи само за ненамалени артикули и още някакви изисквания имаше, така че почти не остава върху какво да се приложи.

Това не е вярно! Важи и за намалени, просто е само за един артикул и уж еднократно. Макар че аз вчера успях да пусна 3 поръчки една след друга, преди да спре да хваща на акаунта ми.

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 6 910
Явно това е някакъв друг код тогава. Защото аз получих по пощата, не по електронната, беше като диплянка и отдолу със възможно най-ситния шрифт го пишеше това.

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Същия е. Аз получих картичка в пощенската кутия, след това видях, че и на мейла са го изпратили. Но въпреки надписа важи за всичко в сайта. Както и можеше да се използва повече от един път, ако се пуснат поръчките една след друга. В темата за НМ и друг път са споделяли за това. Този път се убедих лично.

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 6 910
Явно имат бъг в системата.

# 324
  • Мнения: 1 050
е,  споделете го де тоя код, моля Simple Smile)

# 325
  • София
  • Мнения: 13 164
е,  споделете го де тоя код, моля Simple Smile)

Не знам за едно и също ли говорим, но ето - HM052  за 25% на стоки с редовна цена и безплатна доставка. Важи до 1.11. Аз поръчах 1 ненамалена дреха и една на 49%. 25% има само за първата дреха, но пък и другата мина с безплатната доставка и съм доволна.

# 326
  • София
  • Мнения: 9 490
На мен ми дава следното
Кодът за отстъпка не може да бъде приложен

# 327
  • София
  • Мнения: 1 621
На мен ми дава следното
Кодът за отстъпка не може да бъде приложен
и на мен Sad

# 328
  • Мнения: 19 019
Кодът е валиден за определени акаунти

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
И аз имам код. Намалява ми и виче намалени артикули. С код от торба дрехи добре ще се получи. Остава и да избера какво да поръчам...

Общи условия

Активация на акаунт