Намаления – Лято / Есен / Зима 2020 г.

  • 108 341
  • 691
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Makeup.bg е читав сайт. Поръчките вече се бавят, много са натоварени, а и отделно поради натовареността на куриерските фирми. Оставете си 7-10 дни, моята поръчка я доставиха в рамките на седмица, но доставките ще се бавят все повече с наближаването на празниците.

# 676
  • Мнения: 4 021
От Мейкъп пустах поръчка в понеделник 14.12 днес имам имейл, да очаквам доставка между 21-23.12 ,та ако пуснете днес или утре поръчка( и ако ви трябва за подарък за под елхата) има вероятност да не дойде.

# 677
  • Мнения: 1 811
Освен Техномаркет, някъде да има промоция на епилатори Braun? Благодаря!

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Nil desperandum избрала ли си модел? И аз съм в чуденка какъв да е. Имам Braun Silk Epil 7 и исках същия на щерката, но се изчерпа. Виж тук:https://edigital.bg/epilatori-i-samobrsnachki-za-zheni/braun-sil … -epilator-p743153

# 679
  • Мнения: 1 811
Nil desperandum избрала ли си модел? И аз съм в чуденка какъв да е. Имам Braun Silk Epil 7 и исках същия на щерката, но се изчерпа. Виж тук:https://edigital.bg/epilatori-i-samobrsnachki-za-zheni/braun-sil … -epilator-p743153
И аз за щерката, хаха. 9-720 уж..Още не съм 100 процента сигурна. Хем ми е скъп, хем много добри отзиви за тези от 9- та серия, хем не ща екстри много..

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 632
НМ днес. имат 50% на избрани модели Wink

# 681
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Reno имат намаления - ако някой има нужда.
Имат коледна седмица на марките - днес е брабантия. Утре и вдруги ден са електроуреди.

Аз загледах за вкъщи пречиствателя за въздух е -50% - има йонизатор (скрит) и йонизатор. Преди мислих за бактерицидна лампа да борим вирусите, но това е по-добрият и изгоден вариант. Става за спалня и детска.

# 682
  • Мнения: 383
Освен Техномаркет, някъде да има промоция на епилатори Braun? Благодаря!

Следи в Амазон, ако не ти е спешен. Моя го взех на 3 пъти по-ниска цена.

# 683
  • Мнения: 5 308
Клиентите на Райфайзен банк могат да ползват 20% отстъпка в Comsed до 31.01.2021г. Важи за онлайн поръчки и във физическите магазини. Задължително е да се плати с карта издадена от банката, иначе ще анулират поръчката в последствие.
Код за отстъпка: РАЙФАЙЗЕН
Пълните условия

# 684
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Момичета, има ли тема за Модиво?
Търся код за там.

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 632
И сигурно е за ненамалени стоки,а сега почти всичко е в коледно намаление. Ние спечелихме 20% от Теленор и ни ги отказаха при пазаруване с това основание Wink
Клиентите на Райфайзен банк могат да ползват 20% отстъпка в Comsed до 31.01.2021г. Важи за онлайн поръчки и във физическите магазини. Задължително е да се плати с карта издадена от банката, иначе ще анулират поръчката в последствие.
Код за отстъпка: РАЙФАЙЗЕН
Пълните условия

# 686
# 687
# 688
  • Мнения: 763
Здравейте, някой има ли идея или спомени от миналата година кога Ойшо пускат намаления Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 1 090
Здравейте, някой има ли идея или спомени от миналата година кога Ойшо пускат намаления Simple Smile
На 26.12.

Общи условия

Активация на акаунт