Намаления – Лято / Есен / Зима 2020 г.

  • 108 146
  • 691
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 929
Бански уж намалени има в Astratex, не знам доколко е реално.

# 91
  • Мнения: 47 981
Бански уж намалени има в Astratex, не знам доколко е реално.
имам лош опит с тях Sad

# 92
  • Мнения: 13 929
Би ли споделила? Имам 2 поръчки, не е имало проблем.

# 93
  • Мнения: 299
В ССС има 40% намаление на всички чанти и куфари при пазаруване с карта.

# 94
  • Мнения: 3 788
Reserved имат ли намаления и кога почват летните?

И също, имате ли идея дали скоро ще има по-големи намаления в Хиполенд ИЛИ Комсед?

# 95
  • Мнения: 229
Здравейте,искам да попитам за Бенетон, някой знае ли дали ще има намаления тази година?Миналата година гледам са имали...един неща на децата съм харесала и дебна 😀

# 96
  • Мнения: 975
Има някакво намаление на бенетон, отворете mdl shop

# 97
  • Мнения: 1 821
Reserved имат ли намаления и кога почват летните
И също, имате ли идея дали скоро ще има по-големи намаления в Хиполенд ИЛИ Комсед?
В Reserved вчера бях и имаше много намалени дрехи - тениски,рокли ....не огледах обаче дамското , а само детските неща. И там имаше и терени неща,но повечето намаления бяха от зимната и пролетната колекция.

# 98
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
В Пиик и Клопенбург вече има намаление. 30-50%, преценявам по нещата които разгледах, някои купих. В Сердика център почти целия втори етаж на магазина е с намалени, чаках за пробна. Изборът на артикули там е много по-голям, много повече са в сравнение с магазина им в Дъ Мол, минах и през него. От следващия вторник започва и обичайното още -20% на вече намалени, с карта. Момичето на касата ми каза, не съм получила мейл този път.
В Меркари пак са сложили табелките с допълнително -20%.

# 99
  • Мнения: 229
Има някакво намаление на бенетон, отворете mdl shop

Да аз точно там гледам Simple Smile Сложила съм в”любими” нещата които искам,но намаленията са повечето на зимна колекция.Мен ме интересува пролет-лято,ще продължа да следя!Благодаря Simple Smile

# 100
  • Мнения: 795
Здравейте, знаете ли дали pause правят намаление на лятната си колекция  и кога?

# 101
  • София
  • Мнения: 127
В Пиик и Клопенбург От следващия вторник започва и обичайното още -20% на вече намалени, с карта. Момичето на касата ми каза.
Може ли да кажете кой вторник 23 или 30 юни?

# 102
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
От вчера е, 23.06. Това каза и момичето на касата, а и във входа ни върху пощите имаше картички без плик с тази дата за съседи, с моето име нямаше Simple Smile Ще мина през Сердика тези дни, картата е достатъчна за намалението.

Мейл от Дъглас, 24 и 25.06, -20% на всички парфюми само онлайн.

Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 08:51 от мама САННЯ

# 103
  • Мнения: 1 322
Момичета, има ли намаление в Bianki , във физическия магазин или някой да има код за отстъпка?

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
На сайта на Орсе от днес са пуснали по-голямо намаление, има доста неща на - 71%.

Общи условия

Активация на акаунт