Лидл 140 - Здравей лято!

  • 106 611
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 162
Ето този ползвам
Скрит текст:

Както казах - отдавна е взаман, но си действа, скоро не бях чистила аспиратора и отстрани наслагванията много лесно, мивка (метална някаква) също чисти добре.
Взех наскоро от два вида шпек на Еко мес - единият РС, другият - Клийн лейбъл, вторият определено е по-добре.

# 16
  • Мнения: 9 525
на клийн лебъл шпекът е добър, купуваме го.

# 17
  • Мнения: 20 168
Пък аз чакам да пуснат отново един соларен уред за градината с вибрация, който гони къртици, може би април го пускаха, дали има шанс да го пуснат отново, някой има ли представа Thinking
И гумени боти ми трябват, едни такива половинки пускаха от време на време за 20 лв.

# 18
  • Мнения: 317
Мен за сега май-нищо не ме грабна от брошурата, но ще ходя да пазарувам за рождения ми ден, който е в събота. Може и като понаобиколя да ми хареса нещо🤗

# 19
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 990
Брадата 🌺!

Нека да е лято, само да е лято...! Една стара песен. Иначе горещините не ги понасям!
Днес ще ходя за летна пижама, да видим дали ще има. По приложение я има. Три вида от памук, но само една ще ми върши работа.

# 20
  • Мнения: 4 841
Пък аз чакам да пуснат отново един соларен уред за градината с вибрация, който гони къртици, може би април го пускаха, дали има шанс да го пуснат отново, някой има ли представа Thinking
И гумени боти ми трябват, едни такива половинки пускаха от време на време за 20 лв.

Този уред и аз го изтървах. По мои наблюдения не го пускат повече. Имаше един период от две, три години дето пък изобщо не го бяха зареждали. Последно купувах такъв уред от Кауфланд, но е факт, че подземния звяр надига точно до него.

# 21
  • Мнения: 20 168
Ние купихме един, добра работа върши, но ни трябва още един, една позната каза че в Бриколаж са по 30 кинта, този беше 15.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 173
Пък аз чакам да пуснат отново един соларен уред за градината с вибрация, който гони къртици, може би април го пускаха, дали има шанс да го пуснат отново, някой има ли представа Thinking
И гумени боти ми трябват, едни такива половинки пускаха от време на време за 20 лв.

Този уред го пускат веднъж годишно. Но тази седмица ще го има в Т-маркет, и то на по-добра цена.

# 23
  • Мнения: 20 168
Благодаря, много тъжно.
Но виж, Агнесана е взела по-евтин, но пък не върши работа.

# 24
  • Мнения: 4 841
Имам и от Бриколаж ли беше, или Практис. Беше 30-35лв. Имам и Кауфландски. Не помня той какви пари беше. Никаква работа не вършат. Лидълският беше идеален, но се прецака и ми върнаха парите преди две години някъде. Баща ми измайстори ръчен на импулси, и уж по има ефект с него, но е на ток. Исках лидълски, но го изтървах.
В крайна сметка гилотината върши най добра работа, но си трябва дебнене и за мен си е жестокост. Не че ако видя хлебарки не ги трепя, но ми е жал за тия подземни гадинки.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 705
Този уред с вибрацията с/у къртиците изобщо не ни върши работа, все едно го няма. Такъв сложихме на вилата ми... пак си ги има. Не е купуван от Лидл.
Благодаря за темата!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Днес ще ходя за летна пижама, да видим дали ще има. По приложение я има. Три вида от памук, но само една ще ми върши работа.

Аз вчера си взех нощница, много са хубави!

Аперол така и не харесах. А в бара, където работя, го продаваме с литри. Аперол шприц много пият рускините Simple Smile

Астониш ползвам много от почти цялата им гама. Да не са почнали да ги продават в Лидл? Аз ходя специално за тях в един английски склад, че никъде ги няма по магазините.

# 27
  • Мнения: 10 162
В седмичната брошура има два вида Астониш, до изчерпване ще са. По магазините не съм търсила скоро (но ме подсети да погледна в супера наблизо - Ф., дали има).
P.s. Сетих се да погледна, има и тук:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 14:48 от fenyx

# 28
  • София
  • Мнения: 6 033
Аперол шприц и аз обичам, ама няма да седна да си заърквам вкъщи коктейли, само на заведение съм го пила.
Не разбирам защо мъжките пижами ги правят с къс ръкав, а дамските с потник, много тъпо.
Някой с отзиви за възглавниците от четвъртък или ги пускат за пръв път?

# 29
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 202
Пък аз чакам да пуснат отново един соларен уред за градината с вибрация, който гони къртици, може би април го пускаха, дали има шанс да го пуснат отново, някой има ли представа Thinking
И гумени боти ми трябват, едни такива половинки пускаха от време на време за 20 лв.

Този уред го пускат веднъж годишно. Но тази седмица ще го има в Т-маркет, и то на по-добра цена.
да , в Т-Маркет е за 12 лв.
според мен това чудо не върши работа. ако гризача сам не напусне мястото не вярвам това да го прогони.

Общи условия

Активация на акаунт