Да си изкажа болката

  • 1 539
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Как така ще си пият кафето, когато приемат сутрин децата! Те на кафе ли са или на работа!

Вzе ми думите от устата. Като иска да пие всяка сутрина кафе с колежката да напускат и двете и да се среЩат на кафето, баси тарикатките, хем на работа хем и удоволствието да е на първо място, къде го има това. Предупреди ги веднъж да спрат със среЩичките на кафенце и ако няма  ефект подай оплакване до по_горна инстанция.....кафе Ще ми пият... те Щом сутринта когато идват родителите си поzволяват такива своеволия какво ли правят преz останалото време...

# 16
  • Мнения: 356
Все пак редно е да поговорите с учителката - не разговор от типа "аз настоявам", а да я попиташ как се адаптира детето, какво може да е провокирало нежелание да бъде в другата група, как се справя в отношенията си с другите деца - просто сподели какво те тревожи

       Напълно подкрепям! Много точно казано!

# 17
  • Мнения: 4 629
Съжалявам за теб и детенцето ти  bouquet Аз бих опитала да поговя с учителката. Може би ще разбереш защо се страхува детето ти от стаичката надоло и заедно с учителката ще намерите начин да се преборите с този страх. Надявам се госпожата да е сговорчива и да ви е от полза

# 18
  • Мнения: 313
Говори с учителката. Опитайте се да преборите тази стеснителност. Кураж!! newsm10

# 19
  • Мнения: 176
Здравейте, тази сутрин закарах детето пак на градина, но беше друга госпожа и тя си стоеше на мястото в нашата групичка и нямах никакъв проблем с оставянето на Красето. Влезе си усмихнат и дори ми каза "чао". Но проблема си остава и днес като отида да си го взема ще говоря с въпросната възпитателка, която ще е тогава на смяна. Не мога ди си обясня защо реагира така но днес още една майка се оплака от същото, детето неиска и неиска долу. Може би се дължи на тожа че са още малки и немогат да разберат или незнам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт