Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 65

  • 45 472
  • 758
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 529
Да ми предложите някакъв продукт против изпотяване  на лице и шия в тези жеги?

# 586
  • Мнения: 1 502
Супергърл, обекта с -50% има ли онлайн доставка?

# 587
  • Мнения: 1 349
Supergirl, Кой е обекта? Темата е за дрогерийни продукти, не за конкретни магазини. Посочените продукти са дрогерийни, така че смятам може да се каже името на магазина. Aко не, пиши ми на ЛС

# 588
  • Мнения: 1 244
И аз се нареждам Grinning

# 589
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
И аз на опашката Simple Smile

# 590
  • Мнения: 4 428
Supergirl, Кой е обекта? Темата е за дрогерийни продукти, не за конкретни магазини. Посочените продукти са дрогерийни, така че смятам може да се каже името на магазина. Aко не, пиши ми на ЛС

И аз съм на същото мнение.
Сега ще последват две страници с молби за ЛС, от което няма много смисъл.
Или се пуска пълно инфо, или въобще не се пуска...

# 591
  • Мнения: 2 781
Аптеки СоФармаси е обекта, не са налични онлайн нещата, обаче. Само там, където се продава козметика.

# 592
  • Мнения: 1 381
Да похваля:

# 593
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
Аптеки СоФармаси е обекта, не са налични онлайн нещата, обаче. Само там, където се продава козметика.
Блонди ме е изпреварила, понеже ме пита първа. Аз нямах възможност да напиша по-рано тук.


Към veselina_s_p  
Не го написах веднага, защото понякога модераторите са избирателно критични. Исках да съм коректна и по правилата. За ваше спокойствие малко хора тук (не станаха две страници), а и на лични се поинтересуваха. Ето вече пълната информация е споделена. Чак направо съжалих, че реших да съм коректна. Ще гледам да не се повтаря!

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 17:44 от * SUPERGIRL *

# 594
  • Мнения: 2 781
Надявам се да предлагат фдт ХелтиМикс... от цяла вечност се каня да го пробвам.

# 595
  • Мнения: 3 640
Надявам се да предлагат фдт ХелтиМикс... от цяла вечност се каня да го пробвам.
Хубав е, но зависи от кожата ти. Но това е моя ФДТ за зимата вече втора година. И това е единствения ФДТ, който да предлага достатъчно жълт цвят като за мен. Моите са 51 и 52. 😊

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
В Бургас има ли аптека Софармаси,която да предлага всички или поне повечето марки?Виждала съм много малко декоративна козметика в тези,в които съм влизала.

# 597
  • Мнения: 2 781
И аз съм жълтеникава, но бледа. Преди използвах wake me up на Rimmel. Един от малкото продукти, които успявам да изразходя до дъно. Хубав продукт, но го спряха.
Редактирам се. Мисля, че 51 ще пасне и на мен💛🌼

# 598
  • Мнения: 15 300
Блонди, заместителя му Ластинг Радианс даже е по хубав.

# 599
  • Мнения: 412
Днес проверих в Софармаси на ул. "Капитан Райчо" /Пловдив/, в която знаех, че по принцип се предлага декоративна козметика ... е, познайте - точно днес, в първия ден на посоченото намаление вече премахваха стелажите на посочените брандове за декоративна козметика и казаха, че повече няма да предлагат тези продукти и не можеха дори да ми посочат къде да ги потърся. Аз подозирах, че намалението е свързано с преустановяването на продажбата на тази категория продукти, но каква точно е идеята да обявиш подобно намаление и в същия ден вече да няма и помен от въпросните продукти?!
Не се сещам за друга аптека от веригата, в която да съм виждала декорятивна козметика.

Общи условия

Активация на акаунт