Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 65

  • 45 681
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 381
Някой ако иска да сложи снимка на бб на Миша, и да остави малка част от кожа без него за да видим ефекта и тона Smiley
Да, само че утре като се гримирам за работа ще се снимам с и без него. 😊

# 61
  • Мнения: 223
Имате ли предложения за продукт за минимизиране на порите? Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 347
https://youtu.be/_9LUsCm1xtU снимка няма да кача, но този клип дава повече инфо за основните характеристики на
бб крема.... Него изгледах преди да се реша да купувам.

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 09:54 от Vicky_P

# 63
# 64
  • Мнения: 2 728
А каква основа ползвате? Защото стана на въпрос. Е в много малко магазини го има

# 65
  • София
  • Мнения: 1 914
Ще ме накарате и мен да търся този крем на Миша.Simple Smile Само дето за моята тъмна кожа не знам има ли подходящ цвят.

Онзи ден в бързината чак вкъщи видях, че съм взела не блестящия лосион, а друг и се чудя защо не пише shimmering Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 616
Бях слагала може бе април месец снимка суоч на ръка на номер 23 - нанесен и размазан. Погледнете ми в мненията назад.
Иначе аз нося номер 50 на Макс фактор- Natural.

# 67
  • Мнения: 4 014
Този крем на Миша, номер 23, дали е подходящ за кожа с жълт подтон?

# 68
  • Мнения: 1 381
Този крем на Миша, номер 23, дали е подходящ за кожа с жълт подтон?
Аз съм с жълт, подходащ е.

Кой искаше снимка? Пишете ми на лично да не спамя.

# 69
  • Мнения: 4 347
Както вече коригирах предният ми пост, и стана ясно на всички - който не е разбрал, сега е времето да разбере 😳 вчера цял ден смятах че съм взела цвят Мед ( Хъни). Оказа се че съм взела Светло Бежаво.
Кожата ми е светла, все още без загар с жълт подтон.
Вчера в края на денят тена не беше мръднал. Понеже нося постоянно маска за около 4 часа, не видях много следи по нея от ББ крема Миша, а понеже имам и 2 часа постоянно излагане  на слънце, кожата ми се чувстваше добре, което ме зарадва. Въпреки това не бързах да го напиша, защото обикновено на другата сутрин ми се появят пъпки.... Днес нямах нито една, така че пак си го слагам. Накрая на деня, когато тръгнах да почистя лицето си ( в момента  чистя с вода и специален сапун) след първите наплисквания почти не успя да се размаже по ръцете ми.  Днес съм сложила отдолу кокосово масло, смесено с хуаронова киселина, нанасех с пръсти ББ крема, и накрая слагам отгоре блестяща пудра. За да придобие ефекта на озаряване ☺️
Вече няма ефект на сивеене, навън съм в момента, и изглежда много добре. Може би намерих своя крем. Цветът е 21, а кожата ми е като на мацката от клипа който постнах - с много зачервявания .... Допълвам: всички около мен ме питат какво съм направила с кожата си. За съжаление нищо особено, но поне най-сетне открих продукт с изключително натурално излъчване. 😜
Благодаря че ме посъветваха да си го купя 🌹🌹🌹

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 10:40 от Vicky_P

# 70
  • Мнения: 1 502
Както вече коригирах предният ми пост, и стана ясно на всички - който не е разбрал, сега е времето да разбере 😳 вчера цял ден смятах че съм взела цвят Мед ( Хъни). Оказа се че съм взела Светло Бежаво.
Кожата ми е светла, все още без загар с жълт подтон.
Вчера в края на денят тена не беше мръднал. Понеже нося постоянно маска за около 4 часа, не видях много следи по нея от ББ крема Миша, а понеже имам и 2 часа постоянно излагане  на слънце, кожата ми се чувстваше добре, което ме зарадва. Въпреки това не бързах да го напиша, защото обикновено на другата сутрин ми се появят пъпки.... Днес нямах нито една, така че пак си го слагам. Накрая на деня, когато тръгнах да почистя лицето си ( в момента  чистя с вода и специален сапун) след първите наплисквания почти не успя да се размаже по ръцете ми.  Днес съм сложила отдолу кокосово масло, смесено с хуаронова киселина, нанасех с пръсти ББ крема, и накрая слагам отгоре блестяща пудра. За да придобие ефекта на озаряване ☺️
Вече няма ефект на сивеене, навън съм в момента, и изглежда много добре. Може би намерих своя крем. Цветът е 21, а кожата ми е като на мацката от клипа който постнах - с много зачервявания ....
Мисля, че в предишния пост спомена за поява на пъпки. Кокосовото масло е с висок комедогенен индекс и не е подходящо за лице. Хиалуроновата киселина обича вода, т.е не е правилна комбинацията им. Улавя се от водните молекули, за да навлезне в кожата, а ти я слагаш с масло. Радвам се, че ти харесва, при мен сивото е само докато попие, после си е моята кожа. Днес отново ме питаха имам ли нещо Sweat Smile

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 10:42 от Tual 🤍

# 71
  • Мнения: 4 347
Да, имам лоши преживявания с предните фон дьо тени и коректори, които все са на известни марки. Споменах за пъпки от крема на Лореял. С блестящите частици Simple Smile
Кокосовото масло лично на мен ми понася много добре Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 978


Мога ли някое от тези да ползвам за лице ?

# 73
  • Мнения: 15 313
Да, второто. Макар, че и първото би могло, но второто е с по добър и по богат състав (според мен). Това с авокадо още не съм го ползвала, но второто 5в1 е чудесно. Ползвам го за маслено измиване и премахване на грим, както и след депилатоара за мъхчето над горната устна, много добре тушира раздразване и зачервяване.

# 74
  • Мнения: 3 978
Джасте много благодаря ще го пробвам тогава ...😊

Общи условия

Активация на акаунт