Име за момиче с В

  • 7 379
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 386
Не съм имала предвид значението на имената, когато написах Вероника и Вяра, Вера. Темата нали не е "Търся име, означаващо вяра"

# 76
  • Мнения: 1 716
Разбира се, но ги сравнихте,

Вероника е по-добре от Вера, Вяра

а аз просто казах, че няма място за сравнение. Също така имената вече са намерени, както написах доста по-рано.

# 77
  • Мнения: 363
Здравейте, възползвам се от темата да попитам дали избрахте финално име? Посочените фаворити на имена мн ми допадат и заедно с още 2-3 са в краткия ни списък, но все така не можем да вземем решение, а нямаме мн време 😁

# 78
  • Мнения: 1 716
Вяра решихме 😁 много исках Вихра!, а таткото Валерия, но сънувах че съм родила. Отивам да записвам детето и ме питат за име, а аз нито едно не помня, освен Вяра. И така остана ❤

# 79
  • Мнения: 2 757
Много добър избор - името е красиво и с хубаво значение, а и си подхожда много добре с името на каката.

# 80
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
Вяра е чудесно име Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 22:05 от DimS.

# 81
  • Мнения: 3 414
Вяра е красиво и изпълнено със смисъл 🤗 Здрава и честита да е Вяра!

# 82
  • Мнения: 363
И двете имена са красиви и смислени, но Вяра сякаш се приема по-лесно от Вихра. Единствено за Вяра се притеснявам да не й викат Верче, което за мен видоизменя името. Ще го мислим още малко, заедно с другите 2-3 имена, които синяъерим вече 4 месеца 😂

# 83
  • Мнения: 1 418
Вяра е много хубаво име,  добър избор. Аз харесвам Виляна от имената с В 😊

# 84
  • Мнения: 783
вяра е страхатно име Heart братовчедка ми се казва така. Понякога я наричат вяри

# 85
  • Мнения: 20
Предложете галено име на Ванеса Sad

# 86
  • Мнения: 1 716
Неса, Неси 🤗

# 87
# 88
  • Мнения: 3 025
В блока ми има едно детенце с това име и всички и казваме Ванеска. Иначе може и Ваня, ако решите.

# 89
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Неси е чудовището от Лох Нес.

Ванеса е много хубаво име.
Не бих използвала галено.

Познавам Ванеса викат и Вани.

Общи условия

Активация на акаунт