Prison Break - втори сезон / III тема

  • 8 970
  • 347
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хайде бе хора, никой ли не го изгледа newsm78

# 31
  • Мнения: 1 187
Изгледах го. Многоооо яко филмче, ама много кратко...  Rolling Eyes Искам още и още и още....
Този Махоун много умен и предвидлив брех... Направо във врата им диша.  ooooh!
Тъжно ми е за Вероника, въпреки че не ми беше любимка. Тя наистина се набута между шамарите, но не заслужаваше куршум в десетката  Cry
Чудно ми е какво става с младока и с перкото  newsm78
Въобще насита нямам... искам вече следващата серия  Blush

# 32
  • Мнения: 696
МОФ, и аз като теб! Чак сега видях темата! Отивам да тегля!

А относно Уент - сънувах го , че ми продава тухли  Embarassed (правим ремонт в момента)

# 33
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И аз да се наредя в темичката.
Определено тоз от ФБР много умен го раздава, може би наистина ще разплете целия заговор.
Жалко за Вероника Sad

# 34
  • Мнения: 2 897


А относно Уент - сънувах го , че ми продава тухли  Embarassed (правим ремонт в момента)

 Joy Joy Joy

Ще ме убиеш!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
куршум в десетката  Cry



И не само коршум получи- даже я развасоваха Crazy

# 36
  • Мнения: 5 622

 Стига бе  Shocked вИроника ис дед?  #Crazy

Жалко. Явно сценаристите са ни чули като я плюхме нощеска и и пускахме смешните фотосесии и са променили нещата в последният момент  Joy

Жалко наистина. И аз не я харесвах, ама като жена, не като героиня. Пък и тя имаше нещо с Мивката.....мноо кофти  Confused

Аз още не съм гледала. Сега се тегли....

# 37
  • Мнения: 6 904
Изгледах го току-що епизодът. Интересен беше, като цяло сериалът ми е интересен, но това, което не ми харесва е, че убиха прекалено много хора. Сега и Вероника..

# 38
  • Мнения: 413
Alabala: напълно споделям теорията ти за агента - в цялата каша трябва да има човек "отвън", който да разбира какво става.  Thinking

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Абе тва нищо не е, казват, че този сезон ще убиват доста хора.До към 7-8 серия ще има поне още 1  хвърлил топа

# 40
  • Мнения: 2 897
Сега сядам да го гледам,чаках мъжа ми да се върне от работа,защото държеше да го гледаме заедно,до скоро Peace

# 41
  • Мнения: 356
И в нашия сървър се появи , ама без субтитри Cry
Дано да излезнат скоро Praynig

# 42
  • Мнения: 356

 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Серията е направо невероятна.Нямам търпение да излезне следващата.

# 43
  • Мнения: 2 897
Изгледах първия епизод най-накрая newsm44Alabala,и аз споделям теорията ти за агента thumbsup
Интересно ми е как двамата братя ще разкарат останалите от 'веселата дружинка' и какви ще са последствията,а Теди дали ще остане жив след такава кръвозагуба...Ще видим...Каквато съм нетърпелива едва ще дочакам следващия епизод,добре ми беше като си ги гледах една след друга сериите,но какво да се прави,ще чакам и ще си бъбря с вас по темата да минава по-неусетно времето WinkХайде,лека!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ааа, Теди със сигурност ще живее поне до 7 епизод, щял да ходи при няква мацка, а другите в същото време щели да работят там като стройтели Crazy

Общи условия

Активация на акаунт