Хидронефроза мегауретер рефлукс

  • 1 747
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте майки модто бебе е на7 месеца още от 1 вия месец го имаме хидронефроза разширен уретер и рефлукс бях ме все с температура от 2 рия месец насам сме с антибиотик цефаклор преди ефна седмица бях ме на преглед у софия в пирогов при др емил атанасов и ни каза че вече нямаме хидронефроза само имаме разширен уретер и останахме с антибиотика до септември в септември пак имаме преглед ДР а ни каза ако тпгава нещата не са добре или ще ти оперират или имало рдин друг вариант струсало около 800лв ще са инжектирали това на не я незнам сега точно какво представлява но пт 5 ден а насам пак имаме температура педиатирката каза че вече цефаклор а не му действа да минем на пиелосептил някой от вас имали същия проблем дали вашето дете оздравя с антибиотик дали познавате др атанасов и  дали сте ползвали сефаклор моля ви да пишете нещоо #хидронефроза #мегауретер #пиелосептил

# 1
  • София
  • Мнения: 1 175
Виж в тази тема, там пишем доста мами минали през подобни проблеми.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1044202

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте има ли майки, чиито деца са минали операция на рефлуксен мегауретер с извеждане на уретера? Ако да искам да попитам случвало ли ви се е след като сте направили първата операция с извеждането на уретера детето отново да е направило инфекция на бъбреците?

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте мен също мв интвресува на нас ни предстои..


Здравейте има ли майки, чиито деца са минали операция на рефлуксен мегауретер с извеждане на уретера? Ако да искам да попитам случвало ли ви се е след като сте направили първата операция с извеждането на уретера детето отново да е направило инфекция на бъбреците?
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт