Относно детските обувки

  • 3 733
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Днес харесах едни пантофки на фирма Беко, казаха ми в магазина че е пловдивска. Цена 7.50 лв. Довечера мога да пусна снимка.
Пиша, защото за пръв път я виждам в магазините тази марка, а пантофките са много хубави. Уви, модели на обувки не можаха да ми предложат в конкретния магазин.

# 16
  • Мнения: 205
Гласувам за обувките на Чипо! Денди също не са с лошо качестов но само по скъпите модели.
Момичета ,не забравяйте че всички обувчици от марките Денди,Чипо и Капчица имат 1 месец гаранционен срок. На Сандик също.

от изброените на денди нямат гаранция

# 17
  • Мнения: 21
Имам син на 7 години, оказа се проблем да му намеря обувки. Моля кажете ми магазини в София, където предлагат що годе качествени обувки на нормални цени до 50лв. Ако някой има информация къде се предлагат обувки на "Кенгуру", произведени в БГ, пишете ми. Страхотни са ,когато синът ми бе по-малък случайно ги купих от изложението "Произведено в БГ"

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Днес харесах едни пантофки на фирма Беко, казаха ми в магазина че е пловдивска. Цена 7.50 лв. Довечера мога да пусна снимка.
Пиша, защото за пръв път я виждам в магазините тази марка, а пантофките са много хубави. Уви, модели на обувки не можаха да ми предложат в конкретния магазин.
Произвеждат се в Китай.Фирмата е пловдивска,която ги поръчва.В един завод са с Денди и Барт.Половината им модели са супер некачествени.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
А за качеството,според мен най-качествени са гуменките на Сандик.Прала съм ги н-броя пъти и не им личи.

# 20
  • Мнения: 639
"Беко" се произвеждат в Пловдив. Нямат кой знае какъв външен вид, но са здрави. До миналата година произвеждаха само пантофи, но от тази пробват и бебешки сандали. Цената им беше 10лв. За тази цена-стават. В Пловдив имат няколко фирмени магазини, в които продават и китайски обувки за разнообразие, може би за това chocha се бърка,че са китайски.
На дъщеря ми купувам такива пантофи за градинта и до сега няма скъсани, а само умалели, за разлика от тези на Денди и Сандик и други, които не могат да изкарат и месец.

# 21
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Имам син на 7 години, оказа се проблем да му намеря обувки. Моля кажете ми магазини в София, където предлагат що годе качествени обувки на нормални цени до 50лв. Ако някой има информация къде се предлагат обувки на "Кенгуру", произведени в БГ, пишете ми. Страхотни са ,когато синът ми бе по-малък случайно ги купих от изложението "Произведено в БГ"
На Борово на пазара  PeaceА пък имали магазин в подлеза на Ндк откъм музея Земята и хората.Там била старата колекция на ниски цени.Това го нау4их в4ера.Който ходи натам да провери.На мен ми трябва ботуши 36н за каката.А Кенгуру    е мн.хубава марка.  bouquet

# 22
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Гласувам за обувките на Чипо! Денди също не са с лошо качестов но само по скъпите модели.
Момичета ,не забравяйте че всички обувчици от марките Денди,Чипо и Капчица имат 1 месец гаранционен срок. На Сандик също.

от изброените на денди нямат гаранция
Не, напротив имат точно 1 месец ганационен срок. От 2 години продавам обувки на Денди и всичките им модели, дори най евтините си имат гаранция. Друг е въпросът дали за това ти казват в магазина. Иначе ми се е случвало с топлинките им от тази зима да сменят на един и същи клиент в рамките на 1 месец два чифта топлинки с чисто нови.А  и сега с влезлият закон за защита на потребителят мисля че няма начин да не дават гаранция!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 025
Имам син на 7 години, оказа се проблем да му намеря обувки. Моля кажете ми магазини в София, където предлагат що годе качествени обувки на нормални цени до 50лв. Ако някой има информация къде се предлагат обувки на "Кенгуру", произведени в БГ, пишете ми. Страхотни са ,когато синът ми бе по-малък случайно ги купих от изложението "Произведено в БГ"
На Борово на пазара  PeaceА пък имали магазин в подлеза на Ндк откъм музея Земята и хората.Там била старата колекция на ниски цени.Това го нау4их в4ера.Който ходи натам да провери.На мен ми трябва ботуши 36н за каката.А Кенгуру    е мн.хубава марка.  bouquet

Пазара на Борово къде е , аз знам този на Красно село, къде има друг?
И къде точно е магазина и каква марка обувки предлагат?

# 24
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
На Кенгуру.Последната спирка на тролея ,преси4аш улицата има нов базар до една автомивка,и там на самата улица в редицата е магазина  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 4 025
На Кенгуру.Последната спирка на тролея ,преси4аш улицата има нов базар до една автомивка,и там на самата улица в редицата е магазина  bouquet

Мерси  bouquet, ама пак да питам:
Тролей 2 и 9 ли?На Тодор Каблешков  и Дойран ли?

# 26
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
На Кенгуру.Последната спирка на тролея ,преси4аш улицата има нов базар до една автомивка,и там на самата улица в редицата е магазина  bouquet

Мерси  bouquet, ама пак да питам:
Тролей 2 и 9 ли?На Тодор Каблешков  и Дойран ли?
Да.Ако не те мързи отиди до НДК да видиш старата колекция на по ниски цени.И след това да споделиш. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 4 025
Ще споделя , ще споделя, с най-голямо удоволствие  bouquet

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не си прави труда да ходиш.Днес минах през НДК,но нямаше нищо.Имаше 2 модела,които висят от миналата година и сандали.Може би още не са докарали есенни обувки

# 29
  • София
  • Мнения: 4 025
Не си прави труда да ходиш.Днес минах през НДК,но нямаше нищо.Имаше 2 модела,които висят от миналата година и сандали.Може би още не са докарали есенни обувки

Мерси, че ми спести разкарването до НДК, така ще ходя само до пазара на Борово.

Общи условия

Активация на акаунт