91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 5

  • 42 481
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 626
И аз знам за 27ми. На 26ти ще им дават дипломите. Чувам обаче нещо за 12ти... Самостоятелно организирано.


И моята информация е такава.

В момента е уау пред немската! Минахме от там и се шмугнахме бегом в колата да се укрием от рикушет. Бяха малко, но от класа!
Heart Нека  да изживеят своите 5 минути слава, щастие и всичко което им се полага!
 !

# 31
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Дано децата, а и родителите, са доволни от резултатите и нека те им помогнат да постигнат желаните цели!
Е, очакваме и да се похвалите, родители на 12-класници😀

# 32
  • София
  • Мнения: 1 154
Похвалвам сина с 6.00 по БЕЛ и призната оценка от немската матура с 6.00. В системата на МОН на второто ДЗИ по немски език, обаче пише "Неявил се".
Значи в статистиките на МОН не се включват признатите отлични оценки на учениците от лайстунг паралелките, които са около 10% от випуска.

# 33
  • София
  • Мнения: 18 024
Похвалвам сина с 6.00 по БЕЛ и призната оценка от немската матура с 6.00. В системата на МОН на второто ДЗИ по немски език, обаче пише "Неявил се".
Значи в статистиките на МОН не се включват признатите отлични оценки на учениците от лайстунг паралелките, които са около 10% от випуска.


Поздравления,  Мастер!!!  Дано умният младеж избере след няколко месеца да се запъти към Северен Рейн-Вестфалия. И непременно се пробвайте за стипендия, има всички предпоставки да я получи. А това са си 300 евро на месец.  Wink

Да, това  с признатите оценки по немски е така от години.  Заатова и във файловете винаги има разминаване между броя явили се по БЕЛ от НЕГ и този на сборно явилите се на втора матура. Отделно и тези шестици не се отразяват в общия успех по немски. Но и в 7 клас е всъщност така. Служебните шестици на първенците  от  олимпиадите по БЕЛ и мат на 3 кръг май също не са отразени в статистиките. Помня един случай в тази връзка. В далечната 2009-та с онзи ужасен изпит по мат нямаше шестица пълна по предмета според статистиките. И когато една майка написа тук, че детето й е с 6,00, веднага се намериха хора, които да я оборват. А СМГ-ецът беше със служебна шестица от олимпиадата.

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 21:40 от пенсионирана русалка

# 34
  • Мнения: 626
Похвалвам сина с 6.00 по БЕЛ и призната оценка от немската матура с 6.00. В системата на МОН на второто ДЗИ по немски език, обаче пише "Неявил се".
Значи в статистиките на МОН не се включват признатите отлични оценки на учениците от лайстунг паралелките, които са около 10% от випуска.

👏👏👏

# 35
  • Мнения: 264
Похвалвам сина с 6.00 по БЕЛ и призната оценка от немската матура с 6.00. В системата на МОН на второто ДЗИ по немски език, обаче пише "Неявил се".
Значи в статистиките на МОН не се включват признатите отлични оценки на учениците от лайстунг паралелките, които са около 10% от випуска.


Поздравления, Master! Simple Smile И аз да похваля моята с призната оценка 6.00 от немската матура и 5,93 на ДЗИ по БЕЛ. Успех на всички в КСК!

П.П. Голямо и шумно (неофициално!) изпращане си спретнаха тази вечер 12-класниците с фойерверки, усмивки и много снимки Heart

# 36
  • София
  • Мнения: 478
Поздравления за умниците и да им върви по вода във всичко!

# 37
  • София
  • Мнения: 18 024
Поздравления и на дъщеря ти, maman _ours  Simple Smile  Много мило и топло ми стана от успехите на децата ви, дано и напред продължават така!

Без майтап, добре че г-жата не е затворила двора с катинар, та да  помрачи заслужената радост на децата!

# 38
  • Мнения: 264
Аз си мисля, че дворът все пак е бил затворен и изпращането се е състояло от външната страна на оградата. Добре, че хората от околните сгради стоически са издържали и не са повикали силите на реда заради шума и фойерверките.

# 39
  • Мнения: 3 974
Децата бяха на "Позитано", пред мястото, където беше трансперантът, качен на снимка от Русалка. От "Самуил", пред Промаркет, регистрираха с камери тържеството. Съседи стоици, но все пак за кратко. На добър час на децата. Тази година не е като другите. Към напрежението поради ДЗИ децата понесоха и карантината. Дано животът възмезди двойния стрес!

# 40
  • Мнения: 44
Включвам се и аз с похвала.5.99 по БЕЛ и призната 6.00 по немски .

# 41
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Леле,не деца, а  машини! Поздравления!
Голяма емоция е била снощи.

# 42
  • България
  • Мнения: 2 164

Да, това  с признатите оценки по немски е така от години.  Заатова и във файловете винаги има разминаване между броя явили се по БЕЛ от НЕГ и този на сборно явилите се на втора матура. Отделно и тези шестици не се отразяват в общия успех по немски. Но и в 7 клас е всъщност така. Служебните шестици на първенците  от  олимпиадите по БЕЛ и мат на 3 кръг май също не са отразени в статистиките. Помня един случай в тази връзка. В далечната 2009-та с онзи ужасен изпит по мат нямаше шестица пълна по предмета според статистиките. И когато една майка написа тук, че детето й е с 6,00, веднага се намериха хора, които да я оборват. А СМГ-ецът беше със служебна шестица от олимпиадата.

Хахахаха!
Това и аз го помня. Бях лично заинтересована, защото това е випускът на дъщеря ми. Simple Smile
Познавам майката. Девойката завърши 91НЕГ.

Master, Spaska1819 , поздравления!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 187
Наистина е вълнуващо да четем за деца с шестици на матурите! Благодаря, че споделяте и носите и на нас радост!
Поздравления и на добър час в последвалите избори!

# 44
  • София
  • Мнения: 18 024
SofiaV, май говорим за различно дете.
Скрит текст:
Предполагам коя майка визираш ти, ама аз не знаех, че и нейната девойка, бивша семегейка, е имала служебна шестица. Аз обаче имах предвид един  младеж, който не мога в момента да се сетя дали продължи след 7 клас в СМГ или в АК, май отиде в Колежа. И после - в някой от най-престижните университети, дали беше Принстън, Станфорд или Харвард...)

Общи условия

Активация на акаунт