Лаковe за нокти - 139

  • 23 253
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 570
Моят мъж отдавна си е "дресиран" Laughing Не само че не казва и "гък" за лаковете ми и лакирането, ами и редовно ми купува, че и търси из страната и къде ли не разни. Laughing
Аналогичен случай в наше село. Само дето не купува, защото веднъж се разписа с един толкова ужасяващо доматен (малко недозрял домат), че му забраних да купува. Забраната важи и за червила и парфюми. Но пък му е много интересно да ме гледа, докато се печатам (което ме подлудява) и казва, че можел да напише ръководство по въпроса Grin

Ааа, той купува само с инструкции. Своеволия не са разрешени LaughingLaughing Ако чакам той да го избере, не искам и да си представя какво чудо ще ми домъкне Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 46
  • Мнения: 327
Ще бъде ли удобно да поискам указания за цялата процедура по дресировка? 😄😄😄

# 47
  • Мнения: 2 239
Моят също е много подкрепящ. Дори наскоро ме нави да заснема видео как преобразявам ноктите на приятелка и да почна да качвам клипове в ютуб 😀 Но клипа беше пълен провал, почти нищо не се вижда добре 😀 Но не се е отказал от идеята за ютуб, даже той искал да ми обработва видеата 😆

# 48
  • Мнения: 27 486
Значи не само аз съм "с инструкции". ММ е в чужбина и не ми е виждал лаковите джаджи, обаче и тук би важал същият принцип както при гримове, дрехи, обувки и др. козметика или аксесоари- предпочитам да съм го насочила предварително кое ще ми хареса. Grinning Просто аз най-добре знам какво ми отива.
Спайка, доволна ли си от ел. пилата? Grinning Много ми допада, че ТМ сам я е купил Sunglasses

# 49
  • София
  • Мнения: 1 002
Ще бъде ли удобно да поискам указания за цялата процедура по дресировка? 😄😄😄
Иде му отвътре, мисля Wink Иначе, като попита какво да ми купи по повод и отговоря "изненадай ме", той отговаря: нали знаеш, че изненадите са два вида Simple Smile
И за да не е спам, да кажа по темата, че любимата ми основа (заздравяваща) е на Сали Хансен, давала съм линк. Топ лакове - Ейвън и в последната ок. половин година, че и повече, си купувам само гел топ . Доволна съм от Trend it up напоследък, а също много харесвам гел топа на Л'Ореал, но съм си го купувала само онлайн (май от парфимо), иначе не съм го виждала. Той е малко по-рядък и не се сгъстява бързо. От друга страна, гел топът на Буржоа не ми харесва, но с него разреждам Голдън роуз Simple Smile 

Последна редакция: сб, 06 юни 2020, 20:58 от pepe le pew

# 50
  • Мнения: 211
Долче, още се уча да работя с пилата Blush
Но за сега съм много доволна, ползвах основно за кожичките и за полиране. Малко се притеснявам да пиля с нея, за да не се нацепят ноктите.

# 51
  • Мнения: 2 816
Вкъщи съм с 3 мъже,никой не писка по въпроса....ако почнат да недоволстват от миризмата на лакочистител,ги пращам в гаража,да си боядисват колите...там ще им е по-приятно,там не мирише на боята.

# 52
  • Мнения: 27 486
Спайка, ще се научиш. За пиленето е важна посоката, аз действам само на най-ниската степен. Връхчетата при заострените нокти са по-трудни, но ги дооформям с пила. Blush

Последна редакция: сб, 06 юни 2020, 23:18 от dolce miele

# 53
  • Мнения: 20 157
Моят е свикнал, сега като се замисля, и свекърва ми обръщаше внимание на ноктите си така, че не му е нещо ново. Единствено не ми харесва, че дъщерята има нейната форма на ноктите, а не моята(по-хубавата 😎)
Но лак не се е престрашил да ми вземе, не, че бих искала, той финансира, пък аз си ги избирам 😸

# 54
  • Мнения: 327
Моят е свикнал, сега като се замисля, и свекърва ми обръщаше внимание на ноктите си така, че не му е нещо ново. Единствено не ми харесва, че дъщерята има нейната форма на ноктите, а не моята(по-хубавата 😎)
Но лак не се е престрашил да ми вземе, не, че бих искала, той финансира, пък аз си ги избирам 😸
Това е най-добрият вариант, той плаща, ти избираш. 😄😄
Мен непрестанно и свеки и моята си мама ме зареждат с лакове, защото и двете знаят каква страст са ми вече. За мъжо ред не остава/за него само остава "пропитата миризма в стените" /. 😄😄

# 55
  • Мнения: 27 486
Леми, и мен ме устройва системата ММ да финансира, а аз да избирам Joy А твоята форма на ноктите си е "висока летва" Heart Аз още не мога да разбера малката с чии нокти ще е. Thinking Надявам се с израстването (на 8 и половина е) да и пораснат и нокътните плочки; засега изглеждат по-малки от моите, а ММ е с големи...
Моят розов лак не ще да пада, не ще...и хем започва да ми омръзва леко, хем ми харесва много как стои и ми е жал да го махна сега...хем ми се иска да пробвам и новите заздравители...не е лесно Joy
Атрактив, ТМ може да финансира, как така само една миризма да остава за него! Smiling Imp

# 56
  • Мнения: 327
Леми, и мен ме устройва системата ММ да финансира, а аз да избирам Joy А твоята форма на ноктите си е "висока летва" Heart Аз още не мога да разбера малката с чии нокти ще е. Thinking Надявам се с израстването (на 8 и половина е) да и пораснат и нокътните плочки; засега изглеждат по-малки от моите, а ММ е с големи...
Моят розов лак не ще да пада, не ще...и хем започва да ми омръзва леко, хем ми харесва много как стои и ми е жал да го махна сега...хем ми се иска да пробвам и новите заздравители...не е лесно Joy
Атрактив, ТМ може да финансира, как така само една миризма да остава за него! Smiling Imp
Хаха, Долче финансирането е едно на ръка, не изисква коментар изобщо 😄😄

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 01:15 от .. attractive ..

# 57
  • Мнения: 1 381
Но лак не се е престрашил да ми вземе, не, че бих искала, той финансира, пък аз си ги избирам 😸
Охх, моя ми беше взел едни стикери с пеперуди от Джъмбо, ама шарени..грозни.. 🙊 Всеки ден ме питаше, "няма ли да си сложиш?!".. Накрая трябваше да си лепна 1 2, че да мирне 😁
Добре, че скоро не се е сещал за тях 🤫

# 58
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Благодаря за темата, явно само ММ е против миризмата вкъщи и само ми мрънка, затова се лакирам на терасата. Офффф явно трябва превъзпитание, но аз не съм като повечето от вас, вие през два дни се лакирате(много ви се възхищавам) а имам над 100 лака. Но на последък никаква нужда от лакиране нямам. Нищо ама нищо, незнам какво става с мен. Все пак прекрасни сте всички и всеки ден влизам да ви гледам красотите. За база ползвам 8в1 на Евелин и на Jessica, а топ UV top Perfect.

# 59
  • Мнения: 5 478
Като стана дума пак за бройка - моите са официално 211. Преди няколко дни ги подреждах.
Иначе за миризмата...да, гадничко си мирише, ама поне лятото може на отворени прозорци. Което пък ме подсеща за кошмара всяко лято - балони по ноктите.
Извън темата...
Скрит текст:
имам и 73 чаши за кафе. От различни градове и държави. Това ми е другата мания, само че те са по-обемни и е малко по-сложно Joy

Общи условия

Активация на акаунт