Дългото чакане след трансфер - 83

  • 33 376
  • 801
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 417
Здравей,  а каква е била причината за мисед-а, аз съм в 8-ма седмица с 2 ембриончета със сърдечна дейност, но много ме е страх... 
Благодаря ви , момичета . Още не мога да се зарадвам , тъй като имам мисед в 9гс преди две години на два захванали се ембриона . Но се надявам този да е моят. Благодаря ви за съветите . Успокоихте ме Simple Smile
Щом сте чули сърдечна дейност, не се притеснявайте... Повечето миседи в толкова ранни седмици са генетични малоформации. Единствено може да разбереш точно, от какво са загинали ако ти направят кюретаж и дадат абортивен материал за изследване. Аз не мисля, че някой тук си го е причинил, но може и да има... Аз на моя мисед в 9гс, помолих да бъде медикаментозен и си стоях цял ден в болницата, докато не изхвърля всичко..

# 721
  • Мнения: 3 044
Нищо не се открива от хистологичното изследване. Причините, колкото и да имаш желание да ги научиш, никой не може да ти ги каже.

# 722
  • Мнения: 266
Момичета на 10ти ден след трансфер на 2 ембриончета стойността е 5,43 има ли надежда или по-скоро е отрицателен?

Привет, без да ангажирам с моя случай, днес повторих теста, отчете 7.430 /в понеделник бях със стойност 6.300/.
Докторът каза да спра лекарствата, да чакам нов цикъл и правим нов трансфер. Хубавото било, че все пак е имало някаква имплантация, така каза Disappointed Имам още 4 ембриончета Heartpulse , дано някое от тях да е моето късметче
Късмет при повторния тест Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 18:14 от greis

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 417
Момичета на 10ти ден след трансфер на 2 ембриончета стойността е 5,43 има ли надежда или по-скоро е отрицателен?

Привет, без да ангажирам с моя случай, днес повторих моят тест, отчете 7.430 /в понеделник бях със стойност 6.300/.
Докторът каза да спра лекарствата, да чакам нов цикъл и правим нов трансфер. Хубавото било, че все пак е имало някаква имплантация, така каза Disappointed Имам още 4 ембриончета Heartpulse , дано някое от тях да е моето късметче
Късмет при повторния тест Flowers Four Leaf Clover
При мен стана от ЗЕТ, не се притеснявай. Аз на свежите трансфери все бях с проблеми и високо кръвно.. Сега като си починах, всичко е по-различно❤️ Стискам палци следващия път да е успешен 😘

# 724
  • Мнения: 100
Аз изобщо не чух сърдечна дейност на нито един от двата ембриона . Не се притеснявайте за вас . Стискам палци . Аз бях с много сериозна хиперстимулация , която ми изигра лоша шега .

# 725
  • Мнения: 8
Ами дай боже да има промяна в стойността, но нещо имам лошо предчувствие. На пункцията извадиха 8Я, от тях 5Я се оплодиха. Върнаха ми 2ембрионмета като едното беше морула. Много се надявах нещо да замразим, но уви....

# 726
  • Мнения: X
Здравейте. Приемате ли но шпа след трансфер? В моята клиника го препоръчват при спазми. Мен ме притеснява, че ми се е случвало нощно време получавам спазъм със силни пулсации ниско долу. Не знам дали това е основателна причина да го пия.

# 727
  • Мнения: 9
Здравейте!Да се запиша и аз.Трансфера ми беше на 18.06.на един 5-дневен ембрион.На 9-ти ден ЧХГ  ми беше 147.9,днес е 421.8.Притесняваме ,че сякаш бавно се увеличава и не знам дали е нормално.Док каза в петък да пусна отново.

# 728
  • Мнения: 7 898
Малко е бавно наистина, но може да си навакса. Направи си кръвния в петък и тогава ще се разбере какво става. Има случаи в които хормона нараства по- бавно, но всичко е ОК, така че не бързай да се притесняваш. Дано всичко да е наред.

# 729
  • Мнения: 410
Здравейте. Приемате ли но шпа след трансфер? В моята клиника го препоръчват при спазми. Мен ме притеснява, че ми се е случвало нощно време получавам спазъм със силни пулсации ниско долу. Не знам дали това е основателна причина да го пия.
На нас ни го изписват директно 3*2 след трансфера.

# 730
  • Мнения: 9
А какви би трябвало да са стойностите в петък?!Просто е нещо ново за мен ,тъй като първото ми дете е нормално заченато.

# 731
  • Мнения: 7 898
Най- малкото трябва да са удвоени.

# 732
  • Мнения: 9
Най- малкото трябва да са удвоени.
Благодаря за информацията,ще видим в петък

# 733
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Аз правих изследване на абортативен материал и при двата мисед-а 2016-та.Всичките ми ембриончета бяха генетично здрави.И всички останали изследвания ми бяха наред,та не се разбра защо стана така...

# 734
  • Мнения: 922
Здравейте. Приемате ли но шпа след трансфер? В моята клиника го препоръчват при спазми. Мен ме притеснява, че ми се е случвало нощно време получавам спазъм със силни пулсации ниско долу. Не знам дали това е основателна причина да го пия.
Аз сама си го назначих и го приемах 3х2 от деня на транафера до първият скан , след това понеже казах ,че го пия , док ми го намали само про нужда защото издува и може да имаш запек от него . Аз също имах една нощ в която се събудих със страшни контракции и пих още едно  тогава за да ме отпусне . Като цяло от 3те опита първият и сега последния когато имах + резултати имах такова събуждане от болки и си мисля ,че е било именно имплантацията . Късмет 🍀❤

Общи условия

Активация на акаунт