Държите ли си дамската чанта отворена?

  • 2 865
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
а къде е Вергилия?

# 31
  • Мнения: 3 042
Ами отдавна ходя навсякъде с малкият и не ползвам дамска чанта, а чанта за количка. Mr. Green
Нея си я държа затворена. Wink

# 32
  • Мнения: 2 000
Винаги е затворена. Друг е въпроса, че много рядко ходя с дамска чанта. Обикновено си нося в ръката GSM-а и портмонето. Друго не ми трябва.

# 33
  • Мнения: 495
моля, дръжте си ги затворени, закопчани, най-сигурно под мишница - съвсем сериозно говоря
НЕ използвайте чанти тип "раница"
имайте предвид, че "новата" генерация джебчийки съвсем НЕ са мургави - те са руси, синеоки, с бяла кожа, облечени модерно
само око на професионалист може да ги различи
приятен ден ви желая   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 540
Постоянно е затворена. Преди няколко години ме окрадоха и оттогава съм много мнителна Naughty

# 35
  • Мнения: 2 495
Само вкъщи ми е отворена Peace

# 36
  • Мнения: 8 505
Дамски чанти не ползвам.Имам само раници,които винаги за закопчани.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Винаги е затворена, стисната под мишница и наблюдавана.
п.п. прави ми впечатление, че повечето от носещите отворени чанти в темата, не живеят в Б-я, явно тук се краде повече  Wink

# 38
  • Мнения: 1 711
Винаги е закопчана,независимо че бъркам по 100 пъти в нея!

# 39
  • София
  • Мнения: 121
затворена естествено, даже я проверявам непрекъснато..... сега като я погледнах обаче е отворена  Embarassed аз съм офиса ама и от тук са ми открадвали телефон и портфейли...  #2gunfire

# 40
  • Мнения: 262
Винаги отворена.  Embarassed Много приятелки са ми правили забележки, вече свикнаха да е отворена и престанаха. Телефонът ми постоянно изпада, несесери също - ужас  Mr. Green А вчера я забравих на бюро в коридора на офиса, където я оставих за да си отключа вратата. Не бяха я пипали  Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 2 901
О, затворена я нося обикновено, но това не попречи 2 пъти да ме пооберат - един път телефона ми взеха и ревах - да ми бяха взели портмонето, а втори път - портмонето и ревах да ми бяха взели някой от телефоните (че на следващия ден се омъжвах и ми казаха от ритуалната зала, че няма да ме омъжат без лична карта)  #2gunfire

# 42
  • Мнения: 1 120
Винаги е закопчана  PeaceОтворена я държа само в къщи Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 7 102
По-често отворена. Все ми се налага да бъркам в нея, особено като шофирам и непрекъснато я забравям отворена.

# 44
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Уфф, и моята е постоянно разкопчана...

Общи условия

Активация на акаунт