COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019) Тема - 4

  • 1 249 797
  • 29 195
  •   1
Отговори
# 29 190
  • Мнения: X
Я, и хората в Европа не искат маски за децата си. Явно не само тук сме Ганьовци..🤣😂
Къде ги намирате тези индивиди, които са се загрижили къде ще пушат децата им? Звучи ми като виц.🙄

# 29 191
  • София
  • Мнения: 4 878
Къде ги намирате тези индивиди, които са се загрижили къде ще пушат децата им? Звучи ми като виц.🙄

И аз се усъмних, че това е фейк.

# 29 192
  • Мнения: 2 719
Аз съм против носенето на маски от малките деца в училище, без да съм против мерките и носенето на маски по принцип.
Защото съм сигурна, че не могат да ги ползват правилно и в случая са по-вредни отколкото биха могли да са полезни.

В петък видях как едно детенце си изпусна маската на земята, изтупа я и си я сложи преди да се качи в автобуса. Убедена съм ѝ, че не всеки родител слага сутрин изпрана и изгладена маска на детето, нито пък резервна, в случай на падане.

Една идея по-смислено би било ако маските се осигуряват в училище.
Писала съм и преди, как при моята дъщеря, маската се навлажнява много бързо и на нея не може да се разчита, че ще си я смени.

# 29 193
  • София
  • Мнения: 9 860
Е, няма как да ви накарам да повярвате, нито имам това за  цЕл. Касае се за деца 11-12 клас.
Достатъчно хора ме познават лично от форума от 13г, не ми е присъщо да лъжа.

# 29 194
  • София
  • Мнения: 62 595
В момента виждам хора, които не искат да се научат на нови навици, затова се бунтуват, отричат, мрънкат и обвиняват. Заседнали във фазата на отричането.

# 29 195

Общи условия

Активация на акаунт