Татковците заглеждат ли жени пред своите собствени?

  • 17 257
  • 429
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 2 859
А не, никой не те упреква, че си искрена! Но хем си комплаксарка (твои думи), хем си кифла (пак твои думи). И какво те интересува, че някоя е по-хубава и по-млада от теб? Ми то и от мен има, и от всеки друг има някой, който да е по? Аз на моя приятел от началото съм казала, ако не ме харесва, пътят! Да си търси някоя перфектна, хем че съм напълно наясно както с визията ми, така и с другите си качества!

# 91
  • Мнения: 5 262
Баща им и майка им не се разбират, баща им съзнателно се държи така , че майка им да се чувства мизи, баща им @непрестанно се заглежда@ по де що мърда и има дупка между краката ... кога ли мисли баща им за тях и за семейството ?
Ама може би си права. Какво ги грее децата отношенията между родителите им и отношението на родителите им към семейството

# 92
  • София
  • Мнения: 35 195
Криси, не ми се обиждай, но си еманация на провинциалния устрем.

# 93
  • Мнения: X
Не знам какво толкова ви дразни заглеждането. Нали и вашите мъже са ви забелязали със зяпане. Или за вас може?

# 94
  • Варна
  • Мнения: 2 859
Дидоян, ама нали това казваме! ВСЕКИ, имащ зрение, гледа! Въпросът е в НАЧИНА, по който гледа!

# 95
  • Мнения: 5 262
И след като са ни забелязали и привлекли  вниманието ни към тях и сме ги избрали и сме им гласували доверие ... каква ние била целта ? да продължават да зяпат и да избират? да ни демонтсрират величие и непукизъм ? много бъркаш

# 96
  • София
  • Мнения: 35 195
Закостенелите простаци коментираме.
Там работата е - това е положението.
Вече, защо има жени, които им се връзват..... сигурно ги мислят за мъжкари.

Редовия зяпач, каквато съм и аз, имаме една идея повече интелект от кварталния утепляк.

# 97
  • Мнения: 10 996
Вижте сега, на авторката и е болно, че мъжът и се заглежда и се чувства не достатъчно красива. Аз и казвам, че аз се заглеждам, за да се почувствам достатъчно красива. Мъжът ми никога не съм го хващала да гледа чужди жени. Може би защото аз съм ги гледала и не съм гледала, той къде гледа. Това е пълна глупост, за която да се тормозиш. Това ми е мнението. Да се радва на живота, на себе си и да не се вълнува или ревнува. Това е най-сигурния начин да отблъснеш някого. Дори и собствения ти мъж.

# 98
  • Мнения: 20 017
Предполагам, че при авторката става въпрос за отявлен питекантроп, който върти глава като на тенис мач. Затова и тя е изнервена и потисната. Спомена, че даже са щели да се блъснат с колата заради зяпането му. Което идва да каже, че не е баш инцидентно или деликатно, а си е баш простащина. Но и друго има, той този едва ли е бил фин интелектуалец и в началото, когато го е харесала. Simple Smile

# 99
  • Мнения: 6 196
Скрит текст:
Цитат
Гледам, понякога и коментирам. Нямам против и тя да гледа, ако иска нека да коментира.
Тъй ли? Викаш и тя да се прехласва и всеки път да ти казва "еййй, тоя какъв секси @адник има, гледай му ръцете, сигурно е с огромен", "ауу, виж го този какъв гръб вади, ммм". И така няколко пъти, докато не се почувстваш плюнка и че нищо не става от тебе като мъж, жена ти ни те слуша какво ѝ казваш, не ти обръща внимание, само точи лиги по чужди мъже.
И що се жените/омъжвате тогава. Ми точете си лиги на спокойствие като не можете да си контролирате инстинкта на парапитеци. Човешко било. Човешко ама друг път. Човешкото е да осъзнаваш, че нагонът е нагон и да го контролираш, защото има човек, който може да обидиш с поведението си. Това е човешкото. Да мислиш. За чатала всеки може да се драпа.
[/spoiler]
Всъщност в така описаната силно изопачена ситуация на това, което написах, бих си помислил съвсем други неща и едва ли би се стигнало до нещо по-сериозно с въпросната жена. Обаче ако няколко погледа и 2-3 коментара биха ме накарали да си почувствам плюнка, то значи действително е така и нямам за какво да се обиждам от истината. Изобщо не разбирам хората, които приемат за лично обида, това че някой е по-готин, по-хубав или по-добър от тях....

Като се замисля, наистина ако жената до теб има проблемна външност (да го наречем така) и сериозни комплекси от това, би било обидно за нея да се заглеждаш, още повече да коментираш. Обаче до сега не съм бил с такава, за това моля да ми бъде простена тази некомпетентност произтичаща от липсата на опит.
Иначе за хвърляне на поглед, дискретно оглеждане и някой коментар (еми такъв съм, не ставам за разни здуханячки) да ми се правят драми, не си падам по такива изпълнения. Няма как да си сложа филтър на очите и на мозъка, бих се прикривал ако ми се правят проблеми, такава пък съответно още повече ще ми следи погледа, и идва въпроса за къв ми е такава връзка?

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 12:34 от rf22

# 100
  • Мнения: 1 290
Всички гледат, независимо мъже или жени, ако мине нещо, което заслужава внимание. Друг е въпроса, че напоследък няма какво да се зяпа. То са едни дебели кълки с целулит и едни тресящи се шкембета.
Дори младите хора не се подържат.
Някои мъже са не особенно деликатни в оглеждането, но то си е до навик. Мен лично не ме впечатлява дали мъжът ми гледа или не. Аз също имам очи и рядко това, което минава изглежда, така че предизика положителна реакция, камо ли пък да се комплексирам от това...Laughing
Освен това не вярвам, че кокошето дупе вместо устни и фалшивите нокти, мигли и коси правят жените по привлекателни. Просто вътрешно са по неуверени в красотата си и компенсират по този начин, дори и неуспешно.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 2 859
rf22, то, ако намираш външността на някоя за проблемна, много ме съмнява да си губиш времето да я сваляш, дори и за един път.  Сам казваш, че нямаш опит в такава ситуация.

# 102
  • Мнения: 261
Е мами нека гледат какво пречи , па за какво се гласите / цапате пред огледалото / дълго  как ще се чувствате ако минавате и никой не ви забелязва - пак ако не се заглежда значи и не се интересува и от секса после ???   ами той не ме забелязва Simple Smile Влезте в " режим " заглеждане и коментари  за жени ще разберете много вместо да се питате тук и да плачете като " вдовица за уважение "

# 103
  • Мнения: 5 262
той каза, че не е ходил с такива, които намират външността си за проблемна.
Само че забравя, че между ходене и семейство има голяма разлика и сигурността на семейството и стабилността му са вид инстинкт за само/съхранение на жената и би трявало и на мъжа. Защото децата имат нужда от баща и от сигурност, а това е основно за майката ... и от там идват компликации , които при ходенето не са проблем. Майките се променят за децата си и вероятно очакват от мъжете деликатност, а не да се държат като пубертети.
бати13 говорим за заглеждащи @татковци@ ? Има доста , които не са татковци и нека си гледат. Ама другото си е унижение към семейството до него и е голяма излагация за тях.

# 104
  • Мнения: 20 017
Точно така. Ей затова ще управляват такива "умници" като БиБи. Друго си е да загладиш мустак след някоя ханъма, в петък да се нагруаш в механата под напора на чалга и после да удариш един секс на жената за награда. И от понеделник наново да почнеш да сучеш мустака. Живот ли е да го опишеш. На макс.

Общи условия

Активация на акаунт