Татковците заглеждат ли жени пред своите собствени?

  • 17 262
  • 429
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 866
Защото не всички живеят в Сибир или Аляска !

# 76
  • Мнения: 4 971
А защо жените вкарват нещо ултра късо или по тялото?

Те и мъжете вече така се носят,тениски по тялото:))
Пък често и без тениски лятото..
И какво??Simple Smile)

А като гледам снимки на майка ми от младежките и години,май аз толкова къса пола не съм обличала..

Или сега племеницата ми с къси панталонки?
Ми лято е..

# 77
  • Мнения: 939
Не знам за мъжете ,ама аз изпаднах в потрес ,миналото лято в Бг(София)Момичетата масово бяха с къси дънки ,че половината задник им е от вън.Ама буквално !
И му викам:лелеее ,виж ,виж  😂.

Ако видя дъщеря ми след години така 😁ще й купя потури!

# 78
  • Мнения: X
А защо жените вкарват нещо ултра късо или по тялото?

Те и мъжете вече така се носят,тениски по тялото:))
Пък често и без тениски лятото..
И какво??Simple Smile)
И не ги ли заглеждате?
Селско идва без тениски, но всеки си има вкус.

# 79
  • Мнения: 2 361
  Бе как чорапите не могат да си намерят, но иначе имат много добро зрение.
 

# 80
  • Мнения: 2 204
Понякога е адски трудно да извърнеш поглед.

Но все пак, да си с жена си/гадже и открито да зяпаш мацки пред нея си е пълна маймунщина.
Хайде, ако тя е окей сама да ти ги показва и коментира по-бива, но тогава тя е водещата и погледа е от гледна точка на естетика, а не животинския, разсъбличащ, с който мъжете нормално си гледат.
И дори в тоя случай трябва да има мярка.
Да не говорим пък ако жена ти не е ок и правейки това я унижаваш.
Като си маймуняк и държиш да си останеш Урко за чий се жениш?

Бонобо-тата не се женят, живеят на едно дърво, събуждат се сутрин, протягат се, тръгват да щъкат из клоните и като срещнат бонобо от противоположния пол се поздравяват като се опънат. Има хора си мечтаят да се преродят в бонобо, проблемът е когато бонобо се прероди в човек.

# 81
  • Мнения: 6 244
Гледам, понякога и коментирам. Нямам против и тя да гледа, ако иска нека да коментира. Хора сме, нормално е да ни хващат окото хубави гледки с индивиди от противоположния пол.
И ми се струва някак си не съвсем нормално да се правят проблеми за това, че половинката ти е погледнал/а някой друг. Нещо като вид обсебване, да му/и сложим капаците на очите и филтър в мозъка. Хора, които нямат комплекси и проблеми със самочувствието си, не би трябвало да се хващат за такова нещо.
Естествено гледането трябва да е с мярка, да точиш лиги по друга жена, дори и да си без половинката си, е грозно и неприятно, но да хвърлиш поглед или дискретно да я огледаш, е нещо съвсем нормално.

# 82
  • Мнения: 20 155
Цитат
Гледам, понякога и коментирам. Нямам против и тя да гледа, ако иска нека да коментира.
Тъй ли? Викаш и тя да се прехласва и всеки път да ти казва "еййй, тоя какъв секси @адник има, гледай му ръцете, сигурно е с огромен", "ауу, виж го този какъв гръб вади, ммм". И така няколко пъти, докато не се почувстваш плюнка и че нищо не става от тебе като мъж, жена ти ни те слуша какво ѝ казваш, не ти обръща внимание, само точи лиги по чужди мъже.
И що се жените/омъжвате тогава. Ми точете си лиги на спокойствие като не можете да си контролирате инстинкта на парапитеци. Човешко било. Човешко ама друг път. Човешкото е да осъзнаваш, че нагонът е нагон и да го контролираш, защото има човек, който може да обидиш с поведението си. Това е човешкото. Да мислиш. За чатала всеки може да се драпа.

# 83
  • Мнения: 7 964
На младини бях красива и стройна, с хубави крака на спортистка. Бях обект на ежедневни заглеждания по улиците и някои бяха изключително гнусни - зяпа питекантропът мазно от горе до долу, а на физиономията му изписано, че му идва да вие като койот. Има и дискретни заглеждания, които вдигат самочувствието. Ако мъжът на авторката е от първите, наистина е обидно. Обидното е, че тя се е събрала с такъв невъзпитан екземпляр.
Мъжът ми е ценител на красотата и няма да пропусне да види хубавата жена на улицата, но никога не съм се почувствала зле от това, защото начинът му е културен, дискретен и най-важното - не кара обекта на заглеждането да се чувства като парче месо на тезгях.
Аз самата избягвам да се заглеждам, защото не го правя майсторски и ме хващат Joy  обикновено заглеждам жени с особено красиви шалове, шапки или прически. Мъже по-рядко, нещо не ми ловят окото напоследък.

# 84
  • Мнения: 10 998
Аз пък редовно показвам на мъжа ми разни готини жени, готини не по бг мамските стандарти, а такива със силикон, хиалоронови джуки. Аз нямам такива неща, но пък отстрани ме впечатляват. Ходим по северното черноморие, там има много тунинговани румънки. Мъжът ми вика:
-Ааа, видях я вече тая!
Аз не го ревнувам. Той не е типаж да ходи да ги черпи, да им се предлага. Само си ги гледа, то и аз си ги гледам. Честно да ви кажа мъж трудно ще загледам, мен външността в един мъж не ме впечатлява, но виж жените по улиците и по плажа ги оглеждам от до. Коя как е облечена, колко и струват дрехите, обувките. Сравнявам се с тях. Малко комплексарка си падам и особено много се сравнявам с жените на моята възраст, дали аз изглеждам по-добре, дали съм по-млада. Все това питам и мъжа ми. Коя е по-красива. Той сега за да няма семейни скандали естествено, че казва, че аз съм по-хубава. При мен обаче не е от ревност, в смисъл аз не се притеснявам, че мъжът ми ще ме смени с някоя по-красива, при мен си е типично кифлеене. Просто искам аз да изглеждам добре и да съм млада. Което съвсем скоро ще свърши де. Давам си сметка. Това е кризата на средната възраст.

# 85
  • Мнения: 346
Цитат
Гледам, понякога и коментирам. Нямам против и тя да гледа, ако иска нека да коментира.
Тъй ли? Викаш и тя да се прехласва и всеки път да ти казва "еййй, тоя какъв секси @адник има, гледай му ръцете, сигурно е с огромен", "ауу, виж го този какъв гръб вади, ммм". И така няколко пъти, докато не се почувстваш плюнка и че нищо не става от тебе като мъж, жена ти ни те слуша какво ѝ казваш, не ти обръща внимание, само точи лиги по чужди мъже.
И що се жените/омъжвате тогава. Ми точете си лиги на спокойствие като не можете да си контролирате инстинкта на парапитеци. Човешко било. Човешко ама друг път. Човешкото е да осъзнаваш, че нагонът е нагон и да го контролираш, защото има човек, който може да обидиш с поведението си. Това е човешкото. Да мислиш. За чатала всеки може да се драпа.
Ами не, ММ не се заглежда по такъв начин, който да ме обиди, да ме накара да се почувствам "плюнка". Не си скършва врата, не точи лиги, в повечето случаи му правят впечатление фрапантни и необичайни неща във визията или облеклото на някоя жена. Когато сме заедно на фитнес, няма начин да не се загледа по някое момиче/ жена/мъж/ с красиво оформени тяло.Точно колкото и аз го правя, според мен е напълно нормално. Не е заглеждане със сексуален подтекст, в смисъл ,,тая/тоя сега ако ми падне", а по същия начин, по който бихме огледали красива лъскава кола, интересна в архитектурно отношение сграда, или обратното, нещо кичозно, фрапантно и неестетично. И си коментираме, но не с вулгарности от рода на този колко ли му е голям или глей тая какви цици има.
 Ако случаят с мъжа на авторката не е такъв и се заглежда откровено просташки и му текат лигите, това наистина е гадно. Но при другия тип дискретно заглеждане, поглеждане, мисля, че няма основание да се дразни и притеснява, никой не е кон с капаци.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 868

Аз не го ревнувам. Той не е типаж да ходи да ги черпи, да им се предлага. Само си ги гледа, то и аз си ги гледам. Честно да ви кажа мъж трудно ще загледам, мен външността в един мъж не ме впечатлява, но виж жените по улиците и по плажа ги оглеждам от до. Коя как е облечена, колко и струват дрехите, обувките. Сравнявам се с тях. Малко комплексарка си падам и особено много се сравнявам с жените на моята възраст, дали аз изглеждам по-добре, дали съм по-млада. Все това питам и мъжа ми. Коя е по-красива. Той сега за да няма семейни скандали естествено, че казва, че аз съм по-хубава. При мен обаче не е от ревност, в смисъл аз не се притеснявам, че мъжът ми ще ме смени с някоя по-красива, при мен си е типично кифлеене. Просто искам аз да изглеждам добре и да съм млада. Което съвсем скоро ще свърши де. Давам си сметка. Това е кризата на средната възраст.

Е как хем на твоята възраст, хем ти по-млада?  Как пък ще тръгна да питам някой, че и мъжът ми тази по-хубава ли е от мен?

# 87
  • Мнения: 20 155
Крис избухва. Веселба е поне. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5 262
И какво разбират децата от цялата работа ?
Каква е стойността и ценността на семейството и самите те ... пред някакъв минижуп и по-изрязан потник ... егати.
За какво мисли баща им на първо място .

Мъжете зяпат жени, жените зяпат жени и се сравняват ... 21 век, прогрес, феминизъм ... глупости. Първични реакции, демонстрация на надмощие и липса на мисъл.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 11:36 от bella_ciao

# 89
  • Мнения: 10 998
Ама то човек пък да е е искрен с вас и да не си каже истината.
Децата пък какво общо имат с цялата работа. Децата си играят с други деца и си имат свои живот. Ние не обсъждаме всичко с децата си. Това са си наши разговори на ушенце, докато си пием фрапенце на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт