Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LV

  • 64 021
  • 748
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 840
"Енола Холмс" хич не ми хареса. Глътка свеж въздух е Хелена Бонъм Картър, нищо друго не ме грабна. На цели три пъти го гледахме, толкова скучен ни беше.

И на мен въобще не ми хареса.

И благодаря за препоръките! Отпочнах ги- тези, които не съм гледала.

# 346
  • Мнения: 8 912
Заради слабите оценки изобщо мисля да не си причинявам Енола-та.
Ребека изгледах, но. Визуално много добре стои филмът, но дотам. Неравномерно темпо - на моменти ми беше излишно провлачено, предвидима развръзка - не съм гледала предишната версия и не съм чела книгата. Общо взето направо скучен ми беше, препоръчвам го само ако наистина няма какво друго или за някой мързелив неделен следобед за приспиване.

Изгледах Il Miracolo. Не знам как съм го пропуснала, предвид че ми е от интересните теми. Спокойно му давам 7,5 и малко повече за финала, който остава отворен за лични интерпретации. Надявам се да има втори сезон, но и да няма, пак е супер така.

The Third Day ми дотегна, а и много прилича на Midsommar, на който не мога да дам повече от 6,5. Атмосферата е супер, нооо.... не беше моето нещо.

# 347
  • Мнения: 3 417
Арена БГ работи ли и защо не го откривам . Благодаря . Не съм влизала от пролетта или по- рано и дали не е вече затворен.

# 348
  • Мнения: 9 166
Случайно се сетих за старият сериал "Коломбо" и го намерих във FilmiSub.com. Без да се замислям го слагам в първата десетка на най-великите филми за всички времена!

# 349
  • София
  • Мнения: 27 281
Арена БГ работи ли и защо не го откривам . Благодаря . Не съм влизала от пролетта или по- рано и дали не е вече затворен.

работи си
https://arenabg.ch/

# 350
  • Мнения: 3 417
Арена БГ работи ли и защо не го откривам . Благодаря . Не съм влизала от пролетта или по- рано и дали не е вече затворен.

работи си
https://arenabg.ch/
Благодаря . Аз откъде се бях натикала и ми излизаше блокирана страница

# 351
  • Мнения: 4 050
Последните 2 филма, които ме впечатлиха бяха "Писма до Жулиета" и "The best Exotic Marigold hotel".
И двата филма са много приятни и ги препоръчвам Simple Smile

# 352
  • Мнения: 474
Арена БГ работи ли и защо не го откривам . Благодаря . Не съм влизала от пролетта или по- рано и дали не е вече затворен.

работи сиarenabg
https://.ch/
арената има приложение за гледане онлайн arena play  се казва.Навремето го бях теглил и си работеше,а сега скоро го изтеглих и като кликна връз него ми показва бял екран,  и нищо не се показва ...някой да знае нещо по въпроса?

# 353
  • Мнения: 5 243
Geia,
засега си остават премиерите, включително за Бонд, обаче аз лично се съмнявам Мулан и Tenet да останат за Юли...
но за Бонд ще е Ноември.
Последен ще е за Крейг със сигурност (за жалост).
Не се знае кой ще е новия Бонд, но над 90% съм сигурен, че няма да е бял мъж. Или ще е афроамериканец или ще е жена. Аз лично залагам на Идрис Елба.
Идрис Елба е страхотен,но защо всичко трябва да върви в някакви политкоректни рамки. Даже имаше идеи да е транссексуален или гей. ( Щели да снимат отново доста филми пак по тази линия. Аз няма да гледам, няма и на детето да пусна Снежанка,която е транссексуална. Ще си побъркаме децата.).
Извинявам се за отклонението от темата.

# 354
  • Мнения: 474
Geia,
засега си остават премиерите, включително за Бонд, обаче аз лично се съмнявам Мулан и Tenet да останат за Юли...
но за Бонд ще е Ноември.
Последен ще е за Крейг със сигурност (за жалост).
Не се знае кой ще е новия Бонд, но над 90% съм сигурен, че няма да е бял мъж. Или ще е афроамериканец или ще е жена. Аз лично залагам на Идрис Елба.
Идрис Елба е страхотен,но защо всичко трябва да върви в някакви политкоректни рамки. Даже имаше идеи да е транссексуален или гей. ( Щели да снимат отново доста филми пак по тази линия. Аз няма да гледам, няма и на детето да пусна Снежанка,която е транссексуална. Ще си побъркаме децата.).
Извинявам се за отклонението от темата.

# 355
  • София
  • Мнения: 2 671
Последните 2 филма, които ме впечатлиха бяха "Писма до Жулиета" и "The best Exotic Marigold hotel".
И двата филма са много приятни и ги препоръчвам Simple Smile

Вторият има и продължение, ако не си го гледала Simple Smile Много приятни, feel good филмчета.

# 356
  • Мнения: 1 656
Извинявам се за спама, филми подходящи след развод, нещо по позитивно и романтично?

# 357
  • Мнения: 4 050
Orchid - Халмарк имат приятни филмчета. Понякога са банални, но винаги са feel good. Аз често ги гледам като съм нещо тъжна. Разрови в Замунда и по описанието си избери. Има много Simple Smile

# 358
  • Мнения: 2 245
Извинявам се за спама, филми подходящи след развод, нещо по позитивно и романтично?
Emily in Paris....романтика,забавен е:)

# 359
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 009
Изгледах българския филм "Бащата" по НВО GO..... Не знам дали ще ми влезе в листата на любимите български филми, но е факт, че още го мисля. За Иван Бърнев няма какво да кажа, той е страхотен и много му отиват такива роли. Тежък е...Филм за любовта и в същото време  за отчуждението дори между най - близките...Чух, че филмът е българското предложение за Оскар, но никак не е политкоректен този филм и не знам дали има шанс...
https://hbogo.bg/filmi/bashtata

Общи условия

Активация на акаунт