Виолета Иванова акушер-гинеколог Стара Загора

  • 962
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Създавам темата , защото в другата тема за “д-р”  Иванова , ние пострадалите по нейна вина нямаме право да пишем . Нека всеки които е не доволен от Виолета Иванова да пише , защото тя заслужава да и бъде отнето правото да практикува професията си . Надявам се колкото е възможно повече майки да прочетат темата и да не посещават “доктор” Иванова !

# 1
  • Мнения: 304
Създавам темата , защото в другата тема за “д-р”  Иванова , ние пострадалите по нейна вина нямаме право да пишем . Нека всеки които е не доволен от Виолета Иванова да пише , защото тя заслужава да и бъде отнето правото да практикува професията си . Надявам се колкото е възможно повече майки да прочетат темата и да не посещават “доктор” Иванова !

Дано някой напише нещо, а вие защо не сте доволна от нея?

# 2
  • Мнения: 10
Защото едва не уби дете напълно здраво преди раждането . 3 часа се молих да ми направят секцио което ми беше отказвано с отговора ти затова ли дойде тук да плачеш ако няма да раждаш да те качваме в асансьора и да си ходиш . След 8 часа който са от постъпването ми в Болница Тракия детето се задуши . Постъпи в МБАЛ проф. д-р Стоян Киркович в тежко увредено състояние . Нека господ да ги съди Виолета Иванова и акушерката на която така и не разбрах името и не видях очите повече , но по - добре и да не виждам . Болката е неописуема да видиш детето си полумъртво и да живееш с всеки ден с страха дали детето ще бъде увредено , затова искам повече майки да разберат и за да не страдат заради безхаберието на някой така наречен доктор .

# 3
  • Мнения: 5 001
А платихте ли избор на екип и секцио?

# 4
  • Мнения: 10
Накрая се оказа че не дължим абсолютно нищо и така и не получихме отговор защо

# 5
  • Мнения: 5
Отвратителна жена. Държа се ужасно с мен, а причината е, че... не харесвала пълни хора.
Това ми го издаде познат човек от болницата, с когото споделих за поведението ѝ.

Мами от Стара Загора, ако имате повечко килограми, бягайте далеч от тази жена, защото на мен лично буквално вгорчи най-щастливия ми ден с грозни коментари.
Пиперкова е същата простачка впрочем. Като цяло, ако имам второ дете, никога няма да отида в Тракия повече.

Общи условия

Активация на акаунт