Къде в София - тема 3

  • 50 421
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 761
Здравейте, къде в центъра на София или около квартала Света Троица мога да намеря джапанки на Крокс с каишка отзад? Този модел: https://fr.zalando.be/crocs-crocband-tongs-bleu-cr412d001-502.ht … &gclsrc=aw.ds

Може и тяхна имитация. Важен ми е моделът - детето отказва да носи други модели джапанки. Става въпрос за номер 37.

Мерси предварително.
Ако не е късно тук има 30% намаление и безплатна доставка
https://ccc.eu/bg/?utm_source=awin&utm_medium=afiliacja& … df749870101341110

Мерси. Пратих бабата до най-близкия Дайхман, но там нямало такива. Днес случайно видяла такъв модел някъде из центъра и му взела един чифт, но не знам какво точно. Все едно - все ще свърши работа.

# 511
  • София
  • Мнения: 5 131
Здравейте,

Къде мога да намеря ето такива стелки?

https://www.douleursdecroissance.info/wp-content/uploads/2019/04 … adie-de-sever.jpg

И изобщо магазин за стелки да ми препоръчате, предполагам, че по-специализиран ми трябва.

Мерси предварително и лек ден!
За ДМ или Лили не мога да потвърдя, но в Ремедиум има, 28 лева е цената.

# 512
  • Мнения: 4 761
Благодаря, ще ги проверя. Аз днес случайно видях в Декатлон и взех едни, да видим как ще ги възприеме детето и дали положението ще се подобри.

# 513
  • Мнения: 172
Къде около центъра мога да намеря евтини чинии с голям диаметър, които да стават за микровълнова?

# 514
  • Мнения: X
Откъде може да се купи мерителна чашка за течен прах за пране/пералня? Имах преди много години 2-3, които се изгубиха. Сега детето е затрило последната и не можем да я намерим. Всички са били купувани в комплект с прах за пране. Търсих в ДМ и в кварталния домакински потреби, но не продават нито поотделно, нито с прах. Готова съм да купя и прах, който не ми харесва стига да върви с чашката...

# 515
  • Мнения: 24 332
Откъде може да се купи мерителна чашка за течен прах за пране/пералня? Имах преди много години 2-3, които се изгубиха. Сега детето е затрило последната и не можем да я намерим. Всички са били купувани в комплект с прах за пране. Търсих в ДМ и в кварталния домакински потреби, но не продават нито поотделно, нито с прах. Готова съм да купя и прах, който не ми харесва стига да върви с чашката...
В темата за перилни препарати може би ще помогнат

# 516
  • Мнения: 65

Момичета, моля да ми препоръчате фризьор в София ,който може да направи тази прическа. Майка ми е обиколила над 10 фризьора и всеки път не и харесва прическата . Благодаря

# 517
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За да добие този вид  - косата се издухва със сешоар и кръгла четка - така се оформя. Някой фризьор да й покаже как - или да си потърси клипове в тубата.

# 518
  • Мнения: 10 604
Салон Magic Scissors,
ул."Бачо Киро"18, 02 983 1718.
Вальо -собственикът на салона е царят на късите прически - не веднъж съм виждала какво прави с дами с къси коси.
Дани също е много добра. Аз винаги съм била с много дълга коса, преди месец се престраших и вече съм с гол врат - няма такъв кеф!
Но Алена е абсолютно права - едно е прическа след фризьор, друго е след като сам си измиеш косата.
В моя случай аз се харесвам повече без стилизиране, защото косата ми е чуплива и всеки път застава по нов начин. Но моята прическа е по-дълга от показаната.

# 519
  • Мнения: 1 990
Откъде може да се купи мерителна чашка за течен прах за пране/пералня? Имах преди много години 2-3, които се изгубиха. Сега детето е затрило последната и не можем да я намерим. Всички са били купувани в комплект с прах за пране. Търсих в ДМ и в кварталния домакински потреби, но не продават нито поотделно, нито с прах. Готова съм да купя и прах, който не ми харесва стига да върви с чашката...
В DM съм виждала да продават такива чашки, вижте в някой по-голям дали няма. Иначе в големите супермаркети, където има по-големи разфасовки препарат също съм виждала с чашки (например Кауфланд).

# 520
  • София
  • Мнения: 2 855
Може ли да ми препоръчате някой за медицински педикюр в центъра?

# 521
  • Мнения: X
Откъде може да се купи мерителна чашка за течен прах за пране/пералня? Имах преди много години 2-3, които се изгубиха. Сега детето е затрило последната и не можем да я намерим. Всички са били купувани в комплект с прах за пране. Търсих в ДМ и в кварталния домакински потреби, но не продават нито поотделно, нито с прах. Готова съм да купя и прах, който не ми харесва стига да върви с чашката...
В DM съм виждала да продават такива чашки, вижте в някой по-голям дали няма. Иначе в големите супермаркети, където има по-големи разфасовки препарат също съм виждала с чашки (например Кауфланд).

Да, това бяха първите места, в които проверих, защото и аз съм виждала преди доста време, но уви няма Simple Smile

# 522
  • Мнения: 394
Къде в София по центъра има голям избор от евтини бижута (тенекийки)? Търся си бижута в тъмносиньо, които вероятно ще сложа веднъж.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 15:56 от TheAxe

# 523
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
TheAxe, на ул Екзарх Йосиф,като вървиш от Мария Луиза в посока Женски пазар, десен тротоар, още на ъгъла с първата пресечна. Голям магазин ,леко е навътре от тротоара. Има и насипни , плюс всякакви връзки,синджири,закопчалки ,можеш да си нанижеш сама.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 18:27 от blanc

# 524
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Има ли вече по пазарите  боровинки? Трябват ми за сладко и от големите хипермаркети ми излиза скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт