Къде в София - тема 3

  • 50 499
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 290
Мляко продават на бул.Монтевидео в Овча купел,  над спирката на метрото "Мизия-НБУ"( едно време там бяха и самите крави...). Излизаш от последния изход в ляво и ще видиш "мобилен" магазин.

# 631
  • София
  • Мнения: 261
Здравейте ! Освен на бул. Македония някой може ли да ми каже къде другаде в София има македонска баница ?

# 632
  • Мнения: X
Къде има Цибалаб, в която опашката сутрин може да е на закрито? Трябва да пусна изследвания следващата седмица, но не ми се чака под дъжда.

# 633
  • Мнения: 1 301
Здравейте!
Търся дамски кашмирен шал на поносима цена и се интересувам от къде в София бих могла да купя?
Или пък читав онлайн магазин, който предлага такива шалове?
Предварително благодаря!

# 634
  • софия
  • Мнения: 25 516
За магазин не знам, купих си онлайн от Манго.

# 635
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Къде има Цибалаб, в която опашката сутрин може да е на закрито? Трябва да пусна изследвания следващата седмица, но не ми се чака под дъжда.

В централната им база се чака на закрито. По време на ковид съм ходила с детето, но все пак попитайте дали няма някаква промяна.

# 636
  • София
  • Мнения: 2 681
В централната база на Цибалаб се чака навън. Дори има изкарана машина да си изтеглиш номер и висиш навън с още поне 50 човека. Не знам защо точно към Цибалаб сте се ориентирали, но ако толкова държите се подгответе с голямо търпение.

# 637
  • софия
  • Мнения: 25 516
Къде има Цибалаб, в която опашката сутрин може да е на закрито? Трябва да пусна изследвания следващата седмица, но не ми се чака под дъжда.
В болница Лозенец лабораторията е вътре в сградата, има си отделна чакалня вътрешно помещение.

# 638
  • София
  • Мнения: 9 578
Къде има Цибалаб, в която опашката сутрин може да е на закрито? Трябва да пусна изследвания следващата седмица, но не ми се чака под дъжда.
В болница Лозенец лабораторията е вътре в сградата, има си отделна чакалня вътрешно помещение.

Също и в Медицински център по Детски болести, ул. Найден Геров 2, ет. 2. се чака вътре.

# 639
  • Мнения: 8 275
Здравейте!
Търся дамски кашмирен шал на поносима цена и се интересувам от къде в София бих могла да купя?
Или пък читав онлайн магазин, който предлага такива шалове?
Предварително благодаря!
Нямам иде коя цена е поносима но в одеала.бг има чудни кашмирени шалове.

# 640
  • София
  • Мнения: 261
В централната база на Цибалаб се чака навън.

Така е!

Ако не се цели Цибалаб, то мисля, че за лабораторията на Токуда се чака вътре или някой да ме поправи.

# 641
  • София
  • Мнения: 2 681
Много зависи за кой квартал търсите лаборатория.

# 642
  • Мнения: X
Търсех Цибалаб, за да имам съпоставимост с предходни резултати, но може и другаде да пусна. Благодаря!

# 643
  • София
  • Мнения: 9 935
Къде в може да се намери такава обувалка (в Икеа вече няма този модел, поне преди 1г - 18см), > дължина 18-25см?
Скрит текст:

# 644
  • София
  • Мнения: 39 788
Проверете в Дайхман. Имаше къси, но аз исках дълга.
Скоро не съм посещавала магазина и ще ви излъжа дали има в момента.

Общи условия

Активация на акаунт