Паническо разстройство - тема 44

  • 25 964
  • 735
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 914
Георги, сподели, моля те, твоята теория(за относителността на на хаоса🤣😋)... Нищо, че няма официални данни

# 706
  • Мнения: 2 764
Георги, сподели, моля те, твоята теория(за относителността на на хаоса🤣😋)... Нищо, че няма официални данни
Свързана е с промяната на магнитните полюси и измененията, които настъпват с това. Понеже все повече животни (пчели, птици, риби и т.н.) реагират, за мен логиката е, че една значителна част от хората също са повлияни малко по малко и никой не е наясно всъщност какво става при местене на полюсите. Досега не се е случвало в модерната история. Но в момента текат проучвания върху това.

# 707
  • Мнения: 1 914
Така е, подкрепям... Както има хора, чувствителни към слънчевите изригвания, към излъчването на мрежите на мобилните оператори и тн... най-различни неща

# 708
  • Перник
  • Мнения: 1 920
На фона на вс останали симптоми, имате ли нервност? При мен е супер грандиозна, детето едва се въздържам да не го и аз не знам какво. На моменти чак се плаша... Пусках женски хормони, не съм в пре или менопауза и се чудя от къде и тая екстра???

# 709
  • Мнения: 4 406
Нежи, нормално за ПР. Аз съм с десетилетия така. Не е от менопаузата, която ми е зад врата!
Обикновено ми помага да общувам с познати, разсейва. Сам на разходка не е добра идея! Вървиш и ти е нервно и на тревичките се ядосваш.
Занимавка трябва, ако не - болезно познатото ни бензо.

Да, това си мислих, пия кола и ям шоколад. После що ми нервно и не мога да спя Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 17:31 от Jerry F

# 710
  • Мнения: 1 372
Темата с изместването на магнитните полюси на Земята ме вълнува от много време. Този процес е започнал преди години. Резултатът би трябвало да бъде те да се разменят, т.е. да се обърнат. Абсолютно съм убедена че влияят и на хората. Някои животни ги усещат, особено прилепите и пчелите. В къщи често се шегувам че когато се обърнат ще оцелеем само лудите. 😀

Стана ми интересно за инозитола. Аз също съм с проблемна ЩЗ. Повечето симптоми на ПР и хипертиреоидизъм се припокриват, вкл.паникатаките. Продава ли се без рецепта инозитола? Ако е само витамин мога ли да си го купя ? Как се пие ? Демонче, Георги, ще ме светнете ли малко повече ? Ей така превантивно дали мога да го пия ? Не пия АД, само хапове за кръвно , ако това има значение.

Опелче, "обаждай"  се от време на време само да кажеш че си добре. Успех миличка! ♥️

# 711
  • Мнения: 470
Както не съм писала от години,така миналата седмица се влоших.
4 години без паник атаки и изведнъж ме връхлетяха толкова силно,че имам чувството ,че не ме пускат цял ден.Толкова зле не съм се чувствала никога,тресе ме, тревожност непрекъснато,не ям,не спя.Изписаха ми грендаксин,някой пил ли го е?
От точно 7 дни го пия,а ефект нулев.днес ми включиха и деанксит,да видим.

# 712
  • Мнения: 4 406
Грандаксинът е доста слаб. Представи си щом е бензо и може и без рецепта да си го вземеш!
Ставало ми е само лошо от него. Нулев ефект!

Невролог ли изписа деанксита?
Понеже пишеш, че те тресе, а деанкситът съдържа флуанксол.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 050
Значи, ако има подобрение, ще е чак след 20тия ден? Че днес пак получих криза. После не мога да се оправя поне час. Много е натоварващо и ми омръзна. Знам, че само се оплаквам, но това тотално ми скапва всичко. И ми е тъпо и гадно. Иначе аз по принцип имам една чувствителност преди земетресения. Ама се ълавям все като мине, че ми е било странно замаяно и лошо.

# 714
  • Мнения: 1 226
Нежи, аз имам нервност, ама съм в менопауза. Започна още в пременопаузата, ако не е лексотана не знам. Притеснявам се, че се налага да го вдигам, вече съм на 2 хапчета. И при мен детето го отнася и все ми е виновно.

Вчера четох едни коментари в ФБ, че тая нервност се дължала на бензото, колкото повече години го пиеш се засилвала. Аз го пия 7г. Дали е вярно? И верно ли е, че ривото унищожавал Габа рецепторите в мозъка, всеки пише нещо, ама колко е вярно?

Елдорадо, след 20 ден, даже при мен след 1-2 месеца по-осезателно се усети подобрение.


Има нещо което се случва на Земята, полюси ли е не знам, но тези състояния не са от нищото. Щото то нерви, премеждия и т.н, но хората войни са преживели и болести и е нямало такова чудо.

# 715
  • Мнения: 470
Джери,психиатъра ми ги изписа и двете.

# 716
  • Мнения: 4 406
Кате, защото невролозите, а кажеш, че ти има нещо, само деанксит изписват.
Аз не го уважавам... Разнищвали сме го доста тук.
При толкова съвременни АД!?

Елинор, аз от дете съм с тази нервност!
Като ме поцапне и мен предменопаузата се страхувам съвсем да не взема с блистери на ден да пия ксанакса!
При мен баща ми си го отнася. Добре, че не помни много!

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 20:08 от Jerry F

# 717
  • Мнения: 1 914
Salii, Инозитола се води витамин Б8-не е точно витамин, но витаминоподобна субстанция. Може да прочетеш за него в Интернет, има много статии. Единственото условие за приема му е да не пиеш АД и да е 1 час преди или 2 часа след кафе. Аз го пиех по обед, защото кафе пия само сутрин. Има твърдения, че по добре се усвоява на гладно. Аз пиех 1 табл от 500 мг дневно, заедно с една табл Неофолик мета. Пиех този вид:
https://apteka.framar.bg/30025856/%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B8 … 00-nature-39s-way

# 718
  • Мнения: 2 764
Темата с изместването на магнитните полюси на Земята ме вълнува от много време. Този процес е започнал преди години. Резултатът би трябвало да бъде те да се разменят, т.е. да се обърнат. Абсолютно съм убедена че влияят и на хората. Някои животни ги усещат, особено прилепите и пчелите. В къщи често се шегувам че когато се обърнат ще оцелеем само лудите. 😀

Стана ми интересно за инозитола. Аз също съм с проблемна ЩЗ. Повечето симптоми на ПР и хипертиреоидизъм се припокриват, вкл.паникатаките. Продава ли се без рецепта инозитола? Ако е само витамин мога ли да си го купя ? Как се пие ? Демонче, Георги, ще ме светнете ли малко повече ? Ей така превантивно дали мога да го пия ? Не пия АД, само хапове за кръвно , ако това има значение.

Опелче, "обаждай"  се от време на време само да кажеш че си добре. Успех миличка! ♥️
Инозитола за да действа като анксиолитик според данните трябва да е във високи дози. Иначе незнам дали работи. Но излиза много скъпо.

# 719
  • Цюрих
  • Мнения: 409
На фона на вс останали симптоми, имате ли нервност? При мен е супер грандиозна, детето едва се въздържам да не го и аз не знам какво. На моменти чак се плаша... Пусках женски хормони, не съм в пре или менопауза и се чудя от къде и тая екстра???
И аз така.Пусках хормони,ок.Преди цикъл и около овулация ми е супер нервно и всичко ме дразни.Това се вика ПМС синдром.Отделно на мен анемията ми влияе върху нервността. Може да е недостиг на Б-витамини,магнезий или витамин Д,витамин Ц,омега 3 и слънце.Дори лошото и мрачно време предизвиква нервност, яденето на шоколад и захар-също и много усилва нервността.

Общи условия

Активация на акаунт